Memet Özer ile Mutfakta İletişim Whatsapp Bilgileri (Fox TV)

14.12.2021
844

Bu haberimizde Memet Özer ile Mutfakta İletişim Whatsapp bilgilerini, Mehmet Özer İle Mutfakta programının WhatsApp iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. 26 Eylül 2016 tarihinde yayın hayatına başlayan Mehmet Özer İle Mutfakta programının ilk iki sezonu hafta içi her gün 13.45 de FOX TV’de yayınlanıyordu, ancak program 3 sezonundan itibaren her cumartesi 11.00’da ekranlara gelmektedir. 6 sezonu yayınlanan ve Mehmet Özer’in sunumuyla ekranlara gelen Mehmet Özer İle Mutfakta programının WhatsApp iletişim bilgileri de merak edilmiştir. Bizlerde sizler için bu haberimizde Mehmet Özer İle Mutfakta programının WhatsApp iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Mehmet Özer İle Mutfakta İletişim Bilgileri

Memet Özer ile Mutfakta İletişim Whatsapp telefonHer cumartesi saat 11.00 da Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Mehmet Özer İle Mutfakta programı her hafta birbirinden ünlü ve başarılı konuklarıyla adından sıkça söz ettirmektedir. Konuklar ile sohbet ettiği sırasında yemek tarifleri veren şef aşçı Mehmet Özer’in sunumuyla ekranlara gelen Mehmet Özer İle Mutfakta programıyla iletişime geçmek için, Fox TV’nin resmi instagram hesabına ya da Mehmet Özer İle Mutfakta programının resmi instagram hesabına mesaj atabilirsiniz. 6 sezon boyunca Fox TV ekranlarında yayınlanan Mehmet Özer İle Mutfakta programıyla iletişime geçmek için https://www.fox.com.tr adresini de kullanabilirsiniz.

Mehmet Özer İle Mutfakta Mail Adresi

Ünlü şef Mehmet Özer’in sunumuyla Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan ve her hafta birbirinden ünlü konuklarıyla sohbet ederken çeşitli yemek tarifleri veren Mehmet Özer İle Mutfakta programı 6 yıldır yayınlanmaktadır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Mehmet Özer İle Mutfakta programının mail adresi de merak edilmiştir. Her cumartesi saat 11.00 da izleyici karşısına çıkan Mehmet Özer İle Mutfakta programı ile iletişime geçmek için https://www.fox.tv.com.tr, sorumlumudur@fox.com ve webturkey@fox.com adreslerini kullanabilirsiniz. mehmet ozer ile mutfakta programi

Mehmet Özer İle Mutfakta Whatsapp Numarası

6. Sezonu Eylül ayında başlayan Mehmet Özer İle Mutfakta programı her cumartesi Fox TV ekranlarında karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden renkli ve başarılı konukları ile birlikte sohbet ederken çeşitli yemek tarifleri veren ünlü şef aşçı Mehmet Özer’in sunumuyla ekranlara gelen Mehmet Özer İle Mutfakta programının iletişim bilgileri de merak edilmektedir. Bizler, yukarıda da gördünüz gibi Mehmet Özer İle Mutfakta programı ile iletişime geçmek için gerekli olan mail adresini sizlerle paylaştık. Geniş izleyici kitlesine sahip olan programın sevenleri tarafından WhatsApp numarası merak edilmiştir. Ancak Mehmet Özer İle Mutfakta programıyla iletişime geçmek için bilinen bir WhatsApp numarası yoktur.

Bu haberimizde Mehmet Özer İle Mutfakta programının WhatsApp iletişim bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Memet Özer ile Mutfakta İletişim Whatsapp telefon mail bilgilerini yazdık. Yorumlarınız istekleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mine Acikkol Gaziantep yemekleri için programınıza katılmıştım. dedi ki:

  Mehmet bey geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

 2. Tevhide Güler dedi ki:

  Yarışmaya katılmak istiyorum

 3. Şerife Ordu dedi ki:

  Merhaba Şerife Ordu instagram da influencer lık yapıyorum instagram hesabım @angel_mom35 instagramda ki takipçilerimden memetözer ile mutfakta programınıza katılmam adına çok talep alıyorum bende farklı tariflerim ile programınıza katılmaktan çok mutluluk duyarım geri dönüş sağlarsınız memnun olurum

 4. Ayda dedi ki:

  Mehmet şefin yemek kitapları var mı acaba ? Programını zevkle izliyoruz. Teşekkürler