Meltem Akçöl Kimdir? Kırık Hayatlar Dizisi Başrolü

04.08.2021
291

Bu konumuz Kırık Hayatlar dizisi başrolü Meltem Akçöl kimdir hakkında olacaktır. Önümüzdeki günlerde Kanal D’de ekrana gelecek yeni günlük dizi Kırık Hayatlar dizisi oyuncu kadrosu ile oldukça merak edildi. Günlük bir dizi olarak hafta içi her gün Kanal d ekranlarında yayınlanacak olan Kırık Hayatlar dizisinde kadın başrolde oynayacak olan Meltem Akçöl kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı, sevgilisi instagram adresi giydiği kıyafetleri kısacası merak edilen her şeyi bu sayfada sizler için paylaşmak istiyoruz.

Kırık Hayatlar dizisi başrolü Meltem Akçöl

Meltem Akçöl hayatı bilgileri2021-2022 sezonunda Kanal D’de yeni bir günlük dizi başlıyor. Başrollerinde Meltem Akçöl ve Erdem Yılmaz’ın oynayacağı Kırık Hayatlar isimli dizinin kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi gibi oyuncular da yer alıyor. Özellikle daha önce hiçbir dizide başrol oynamış olan Meltem Akçöl diziyi takip edenler tarafından oldukça merak edildi. Yapımcılığını Nöbet yapımın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Bekir Dadaş ve İlknur Uğur Arslan’ın yer aldığı Kırık Hayatlar dizisinde baş rolde oynayacak olan Meltem Akçöl hakkında derlediğimiz bilgileri hemen sizlerle paylaşalım.

Meltem Akçöl kimdir?

Kırık Hayatlar başrolü Meltem AkçölKırık Hayatlar dizisi ile hepimizin evine misafir olan ve kadın başrol olarak en çok dikkat çeken oyuncu olan Meltem Akçöl 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güzelliği ile oldukça dikkat çeken ve instagramda paylaştığı birbirinden hoş fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan Meltem Akçöl oğlak burcudur, 48 kilo ağırlığında ve boyu 166 santimetredir. Hobileri arasında fotoğraf çekmek ve yeni keşifler yapmak olan ve birbirinden farklı kıyafetleri ile İnstagram’da birçok resmi bulunan Meltem Akçöl’ün Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. Meltem Akçöl İnstagram

Meltem Akçöl kimdir? evli mi, sevgilisi var mı?

Meltem Akçöl 2001 doğumlu yani henüz 20 yaşında ve sevgilisi hakkında herhangi bir paylaşım ve bilgi bulunmuyor. Takipçileri sürekli Meltem Akçöl’ün sevgilisi var mı herhangi bir bir beraberliği bulunuyor mu gibi merak edilen soruları sıkça sorsa da Meltem Akçöl bu konuda ”Gönül ilişkileri kişiye özeldir, güzel şeylerin karşımıza ne zaman çıkacağı belli olmaz, bu nedenle özel hayatımı sosyal medyada herkesin gözü önünde yaşamayı etik görmüyorum” diyerek çok güzel bir cevap vermiş ve diğer sanatçılara da örnek olmasını temenni ederiz. Meltem Akçöl ilk kez bir dizide baş rolde oynayacak. Kırık Hayatlar dizisinde güzelliği ile herkesin merak edeceği Meltem Akçöl oyunculuk konusunda özel dersler almış, kendisini yetiştirmiş bu sırada da sosyal medya hesaplarını büyütmüş ve oyunculuk konusunda planlamalar yapmıştır.Meltem Akçöl instagram sayfası

Meltem Akçöl giydiği kıyafetler ve elbiseler

Meltem Akçöl Kimdir20 yaşında olan Meltem Akçöl Kırık Hayatlar dizisi ile oldukça iyi bir kariyer fırsatı bulmuş ve sevenleri tarafından takdir edilen güzel bir dizi oyuncusudur. Meltem Akçöl giydiği kıyafetler ve elbiseler ile de sevenleri tarafından dikkatle takip ediliyor ve her giydiği takipçileri tarafından merak ediliyor. Kırık Hayatlar dizisi ile birlikte kadın başrolü oynayan Meltem Akçöl kıyafetleri ve elbiselerini bu sayfada sizlere sunmaya çalışacağız. Hobileri arasında fotoğraf çekmek ve yeni yerler keşfetmek olan Meltem Akçöl bakalım Kırık Hayatlar dizisinden sonra hayatını nasıl değiştirecek bizler de çok merak ediyoruz.

Kırık Hayatlar dizisi başrolü kimdirBu sayfada sizler için Meltem Akçöl kimdir Meltem Akçöl daha önce hangi dizilerde oynadı ve Meltem Akçöl instagram hesabı sosyal medya adresleri sevgilisi okuduğu okullar yaşı boyu kilosu hakkında merak edilen bilgileri sunmaya çalıştık. Sizde Kırık Hayatlar dizisinde kadın başrol olarak izleyeceğimiz Meltem Akçöl hakkında merak ettiklerinizi aşağıya yazabilir bizlerden sorabilirsiniz. Meltem Akçöl’e mesajınız varsa aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Özge dedi ki:

    Çok güzel ekran yüzü ve fiziği var kariyerinde başarılar dilerim.