Melis Özçimen Kimdir? Kraliçe Dizisi Şahsene

31.01.2023
69

Kraliçe Dizisi Şahsene karakterini yakından tanıtacağız. Kraliçe Dizisi yer alan Şahsene karakteri de merak edildi. Bizlerde, Kraliçe Dizisi Şahsene karakterini yakından tanıtacağız ve Kraliçe Dizisi Şahsene karakteri kimdir? Kraliçe Dizisi Şahsene karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Kraliçe Dizisi Şahsene Karakteri Kimdir?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Kraliçe dizisinde yer alan Şahsene karakteri dizinin ana karakterlerinden biridir. Şahsene oldukça güzel ve alımlı bir genç kızdır. ah nerede sera kimdir

Kraliçe Dizisi Şahsene Kimdir?

Kraliçe dizisinin ana karakterlerinden biri olan Şahsene karakterini oyuncumuz Melis Özçimen canlandıracaktır. Yıllar geçmesine rağmen unutulmaz filmler arasında yer alan Kraliçe filminden uyarlanan dizide yer alan Şahsene karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Melis Özçimen de merak edildi. Bizlerde, sektörde yeni olan oyuncumuz Melis Özçimen’i yakından tanıtacağız.

Melis Özçimen Kimdir?

22 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Melis Özçimen, 5 Eylül 1999 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 10 ay boyunca Serap Matyaş Bilen’den birebir oyunculuk eğitimi alan Melis Özçimen, aynı zamanda sosyal medya fenomenidir. Tiktok uygulamasına çeşitli videolar çeken ve geniş hayran kitlesine sahip olan Melis Özçimen 2021 yılında Hiç dizisi ile sektöre adım atmıştır. Aynı zamanda modellik yapan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Etkileyici dizisiyle geçmiştir. melis ozcimen ah nerede dizisi sera (1)

Melis Özçimen Yer Aldığı Diziler

2021-2022 Hiç (Peri)
2022 Etkileyici (Gökçe)
2022 Ah Nerede (Sera)
2023 Kraliçe (Şahsene)

Melis Özçimen Resmi İnstagram Hesabı

Ah Nerede dizisiyle anlaşma sağlayan ve aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan oyuncumuz Melis Özçimen İnstagramı oldukça aktif kullanmaktadır. Sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Melis Özçimen’in İnstagram da 90 gönderisi ve yaklaşık olarak 65 bin takipçisi vardır. Melis Özçimen’in resmi İnstagram hesabı: @melisozcimeen

Melis Özçimen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzerinden olan güzel oyuncumuz Melis Özçimen’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilen konulardan biridir. 22 yaşında ki Melis Özçimen evli değildir. Oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Melis Özçimen’in hayatında bilinen biri yoktur. ah nerede dizisi melis ozcimen kimdir

Kraliçe Dizisi Şahsene- Melis Özçimen Kıyafetleri

Sektörde yeni olmasına rağmen güzelliğiyle kısa sürede dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Melis Özçimen tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri tarafından onun giydiği kıyafetler de merak ediliyor. Bizlerde Melis Özçimen’in Kraliçe Dizisinde giydiği tüm kıyafet ve elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kraliçe Dizisi Şahsene karakterini ve Şahsene karakterine hayat veren oyuncumuz Melis Özçimen’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..