Maviye Sürgün Oyuncu Ücretleri Kullanılan Araba ve Telefon Markaları

Maviye Sürgün oyuncu ücretleri, kullanılan araba ve telefon markalarını sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Damla Sönmez ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Maviye Sürgün dizisi Muğla’ın Marmaris ilçesinde çekilmektedir. Maviye Sürgün dizisinin yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun oturmaktadır. İzleyiciler Maviye Sürgün dizisinin oyuncu ücretlerini, kullanılan araba ve telefon markalarını da merak etti. Bizlerde Maviye Sürgün oyuncularının ücretlerini, kullandıkları araba ve telefonları sizlerle paylaşacağız.

Maviye Sürgün Oyuncu Ücretleri, Araba ve Telefon Markaları

Önce Güney Amerika’da yayınlanan Maviye Sürgün dizisinin yapımcılığını O3 Medya üstlenmiştir. Maviye Sürgün dizisi önümüzdeki günlerde Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizler bu haberimizde özellikle başrol oyuncularıyla dikkat çeken Maviye Sürgün dizisinin oyuncularının bölüm başına aldıkları ücretleri, dizide kullandıkları araba ve telefon markalarını sizlerle paylaşacağız. Maviye Sürgün dizi kıyafetleri, oyuncu elbiseleri:

caner cindoruk maviye surgun kiyafeti

Maviye Sürgün Ali (Caner Cindoruk) Maaşı, Araba ve Telefonu

Dizinin erkek başrol oyuncusu Caner Cindoruk’un maaşı özellikle Sadakatsiz dizisinden sonra yükselişe geçmiştir. Başarılı oyuncumuz Caner Cindoruk, Maviye Sürgün dizisinde yaklaşık olan 80 bin tl bir ücret alacaktır. Ancak oyuncumuzun dizide kullandığı telefon ile araba belli değildir. Bizler Maviye Sürgün başladığı zaman oyuncumuzun telefon ve arabasını sizlerle paylaşacağız.

Maviye Sürgün Defne (Damla Sönmez) Maaşı, Araba ve Telefonu

Popüler oyuncumuz Damla Sönmez, Maviye Sürgün dizisinin kadın başrol oyuncusudur. Ancak, Maviye Sürgün dizisinde Defne karakterini canlandıran oyuncumuz Damla Sönmez’in dizide kullandığı telefon ile arabanın markası bilinmektedir. Oyuncumuz Damla Sönmez Maviye Sürgün dizisinde bölüm başına ise yaklaşık olarak 85 ile 90 bin tl arasında bir maaş alacaktır. damla sonmez maviye surgun elbisesi

Maviye Sürgün Ozan (Serkan Altunorak) Maaşı, Araba ve Telefonu

Maviye Sürgün dizisinin ana karakterinden olan Ozan’a oyuncumuz Serkan Altunorak hayat vermektedir. Dizide ortalama 50 bin tl ücret alacağını tahmin ettiğimiz oyuncumuz Serkan Altunorak’ın mavi renkli bir arabası vardır. Fakat bu arabanın markası belli değildir. Bizler Serkan Altunorak’ın Maviye Sürgün dizisinde kullandığı telefon ve araba markasını sayfamıza ekleyeceğiz. gokcen ates maviye surgun dizisi kiyafetleri

Maviye Sürgün Gökşen Ateş Maaşı, Araba ve Telefonu

Başarılı oyuncumuz Gökşen Ateş’in dizide bölüm başına aldığı ücret, araba ve telefon markaları da merak edilmektedir. Gökşen Ateş, Maviye Sürgün dizide bir araba kullanmamaktadır. Oyuncumuz bölüm başına ise 20 bin tl bir ücret alacaktır. Fakat Gökşen Ateş’in Maviye Sürgün dizisinde kullandığı telefon bilinememektedir. Bizler dizi başladığında oyuncumuzun telefon markasını sizlerle paylaşacağız.

Maviye Sürgün oyuncu ücretleri, kullanılan araba ve telefon markalarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 5 Haziran 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: