Maviye Sürgün Dizisi Nerede Çekildi, Sahil Neresi?

28.01.2023
3.394

Maviye Sürgün dizisi nerede çekildi? Sahil neresi? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Maviye Sürgün dizisinin başrolünde Damla Sönmez ve Caner Cindoruk yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun’un oturduğu Maviye Sürgün dizisi oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çekmiştir. İzleyiciler dizine nerede çekildiğini de merak etti. Bizler de bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da Maviye Sürgün dizisi nerede çekildi? Sahil neresi? Sizlerle paylaşacağız.

maviye surgun muglada nerede Caner Cindoruk ve Damla Sönmez’in başrollerini paylaştığı dizinin çekimleri Muğla Marmaris civarında gerçekleşiyor. Maviye Sürgün dizii çekimlerinin yapıldığı Muğla’dan fragmandan bir kare paylaşalım.  maviye surgun dizisi cekimleri nerede yapildi

Maviye Sürgün Dizisi Nerede Çekildi?

Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Mavi Sürgün dizisi 03 Medya imzalıdır. İzleyiciler Maviye Sürgün dizisinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Büyük ilgi görmesini beklediğimiz Maviye Sürgün dizisi Muğla’nın gözde ilçelerinden biri olan Marmaris’te çekilmektedir. Dizinin çekimleri ülkemizin önemli turistik yerlerinden biri olan Marmaris’te tamamlanacaktır. maviye surgun dizisi cekildigi otel Maviye Sürgün dizisinin çekim mekanlarından birisi de Marmariste bulunan minik bir otel. Otelin kendi adı görünmüyor elbette. Maviye Sürgün dizisinin çekildiği otelin adı Ayda’m Otel.

maviye surgun dizisi marmaris cekimleri

Maviye Sürgün dizisi çekimlerinin Muğla’da yapıldığını söylemiştik. Dizinin çekim yerlerine dair resimler konumuzdadır. Maviye Sürgün dizisi resimleri:maviye surgun dizisinin cekildigi ev Dizinin çekimleri resimdeki evde yapılacak.

Maviye Sürgün Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

Yeni dizisi Maviye Sürgün’ün çekimleri Marmaris- Selimiye’de yapıldı.  Başrolünde Damla Sönmez ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Maviye Sürgün dizisinin yapımcılığını 03 Medya üstlenmiştir. Maviye Sürgün dizisinin senaryosunu Murat Dişli kaleme almaktadır. Maviye Sürgün dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde Muğla ilimize bağlı olan Marmaris’te başlamıştır. Marmaris ülkemizde en çok yerli ve yabancı turist ağırlayan yerlerden biridir. Yani, dizi doğal güzellikleriyle en çok bilinen yerlerden biri olan Marmaris’te çekilmektedir.

maviye surgun dizisinin cekildigi yatlar nerdeMaviye Sürgün dizisi yat limanında da çekildi. Başrolleri Caner Cindoruk ve Bülent Şakrak kendilerine ait olan yatta çalışıyorlar.

Maviye Sürgün Dizisi Sahil Neresi?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Maviye Sürgün dizisi en önemli turistik yerlerden biri olan Marmaris ilçesinde çekilmektedir. İzleyiciler Muğla’nın Marmaris ilçesinde çekilen Maviye Sürgün dizisinde yer alan sahilleri de merak etti. Bizler de bu sebeple merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Maviye Sürgün dizisinde doğal ve kültürel zenginlikleri ile dikkat çeken yerlerden biri olan Marmaris’in özellikle Selimiye ve Bozburun mahallesinde çekilmektedir. kralice dizisi marmaris cekimleri

Maviye Sürgün Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları

Yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun’un oturduğu Maviye Sürgün dizisinin oyuncu kadrosunda Damla Sönmez, Caner Cindoruk, Ruhi Sarı, Serkan Altunorak, Ayça Erturan, Bülent Şakrak gibi başarılı isimler yer almaktadır. Oğuz’un, yaşanan kötü bir olayın ardından iki çocuğuyla birlikte Marmaris’e gitmesiyle gelişen olayları konu alan Mavi Sürgün dizisinin çekim yeri Marmaris’tir. Dizi özellikle Marmaris’te bulunan Selimiye Bozburun mahallesinde çekilmektedir.

Maviye Sürgün dizisi nerede çekiliyor? Sahil neresi? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.