Maviye Sürgün Dizi Kıyafetleri Oyuncu Elbiseleri

03.06.2023
1.091

Maviye Sürgün dizi kıyafetleri, oyuncu elbiseleri ve takılarını sizlerle paylaşacağız. Çekimleri Muğla’ın Marmaris ilçesinde yapılan Maviye Sürgün dizisinin yapımcılığını O3 Medya üstlenmiştir. Dizi Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun’un oturduğu Maviye Sürgün dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler de merak ediliyor. Bizlerde Maviye Sürgün dizi oyuncu elbiseleri, kombinleri ve takılarını markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.  caner cindoruk maviye surgun dizisi kiyafetleri

Maviye Sürgün Dizi Kıyafetleri

Maviye Sürgün dizisi Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Dizinin başrollerini Damla Sönmez ve Caner Cindoruk paylaşmaktadır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Maviye Sürgün dizisinin oyuncu kıyafetleri de merak edilmiştir. Bizler de bu içeriğimizde O3 Medya imzalı Maviye Sürgün dizisi oyuncu kıyafetleri, elbiseleri ve takılarını markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz. Maviye Sürgün dizisi nerede çekiliyor, sahil neresi?

maviye surgun dizisi oyuncu kiyafetleri

Maviye Sürgün Defne (Damla Sönmez) Kıyafetleri

Popüler oyuncumuz Damla Sönmez, trendleri yakından takip etmektedir. Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler, Maviye Sürgün dizisi başladığı zaman oyuncumuz Damla Sönmez’in dizide giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kullandığı takıları markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.damla sonmez maviye surgun kiyafetleri Damla Sönmez’in bu resimde üzerinde olan beyaz takımın marka fiyat bilgisini paylaşıyoruz.
Damla Sönmez beyaz takımın markası @bolandymoda
Oyuncu Damla Sönmez’in beyaz takımı ile kombinlediği aksesuarların markası @hassanzadeh_jewelry

Maviye Sürgün Ali (Caner Cindoruk) Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Caner Cindoruk, yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Popüler oyuncumuz Caner Cindoruk’un giydiği kıyafetler de merak ediliyor. Bizlerde Maviye Sürgün dizisinin başrol oyuncusu Caner Cindoruk’un özel yaşamında ve dizide giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Maviye Sürgün Gökşen Ateş Kıyafetleri

Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Fakat, Gökşen Ateş’in Maviye Sürgün dizisinde hangi karakteri canlandıracağı belli değildir. Bizler yıldızı parlayan güzel oyuncumuz Gökşen Ateş’in Maviye Sürgün dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini, kombinlerini, çanta ve takılarını sizlerle paylaşacağız. maviye surgun goksen ates kiyafet marka fiyat resim

Maviye Sürgün Ozan (Serkan Altunorak) Kıyafetleri

Maviye Sürgün dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ozan’ı oyuncumuz Serkan Altunorak canlandıracaktır. Serkan Altunorak yakışıklılığıyla da dikkat çekmektedir. Bizler ilerleyen günlerde tarzıyla beğeni toplayan yakışıklı oyuncumuz Serkan Altunorak’ın Maviye Sürgün dizisinde giydiği kıyafetlerini marka- fiyat belirterek sayfamıza ekleyeceğiz. maviye surgun kiyafetleri

Maviye Sürgün dizi kıyafetleri, oyuncu elbiseleri ve takılarını sizlerle paylaştık. Sizlerde Maviye Sürgün dizisinin oyuncularının merak ettiğiniz kıyafetlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Gülay dedi ki:

    Defneni sandalet markası