Mavera Asife Kimdir? Gerçek Adı (Dilaray Yeşilyaprak)

11.04.2021
1.597

Mavera dizisi 12 Nisan Pazartesi akşamı Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Mavera Asife Kimdir? Mavera dizisi Asife Karakteri hakkında bilgiler burada. Mavera dizisinde Asife rolü Halife Müsterşid’in kızıdır. Asife Hace Ahmed’in yaptıklarından çok memnun kalır ve ona gönlünü kaptırır. Mavera dizisi Asife karakteri Halife Müsterşid’in kızı olarak Hace’ye yardım eden güzel kız dikkatleri çekecek.Mavera dizisinde Asife rolü Halife Müsterşid'in kızı

ES Film imzalı Mavera dizisi Ramazan ayı boyunca ekranlarda olmaya devam edecek ve 12 Mayıs’ta final yapacaktır. Hâce Ahmed Yesevi’nin hayatını anlatan Mavera dizisinde merak edilen karakterlerden biride Asife olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Mavera dizisinde yer alan Asife karakterini yakından tanıtacağız ve Mavera dizisi Asife kimdir? Mavera dizisi Asife karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Mavera Dizisi Asife Karakteri Kimdir?

Mavera Asife Kimdir Gerçek AdıRamazan ayı boyunca saat 23.30’da Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Mavera dizisinde yer alan Asife karakteri’nin Hace ile bir ilişkisi vardır. Asife, oldukça iyi niyetli ve yardımsever biridir. Kalbinde asla kötülük olmayan Asife karakterini yarın akşam hep beraber izleyip göreceğiz.

Mavera Dizisi Asife Kimdir?

Mavera dizisinde yer alan Asife karakterine güzel oyuncumuz Dilaray Yeşilyaprak hayat vermektedir. Izleyiciler tarafından Asife karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda güzel oyuncumuz Dilaray Yeşilyaprak’ı daha yakından tanıtacağız ve Dilaray Yeşilyaprak kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Dilaray Yeşilyaprak Mavera dizisinde Asife rolünde

Dilaray Yeşilyaprak Kimdir?

26 yaşındaki genç oyuncumuz 1 Ocak 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Maltepe üniversitesinden mezun olan oyuncumuz, daha sonra temel oyunculuk ve kamera önü oyunculuk eğitimleri almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Benim Adım Melek dizisi ile geçen güzel oyuncumuz, dizide hayat verdiği Meryem karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Daha sonra Hercai dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Dilaray Yeşilyaprak, hâlâ Hercai dizisinde yer almakta ve dizide Ziraat Mühendisi Zeynep karakterine hayat vermektedir. 1.65 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığında olan genç oyuncumuz Ramazan ayı boyunca Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Dilaray Yeşilyaprak’ın Yer Aldığı Diziler

2019 – 2020 Benim Adım Melek (Meryem)
2020 – 2021 Hercai (Zeynep)
2021 Mavera (Asife)Mavera dizisi Asife rolü

Dilaray Yeşilyaprak Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 239 gönderisi ve 127 bin takipçisi vardır. Dilaray Yeşilyaprak’ın resmi instagram hesabı: @dilaray.yesilyaprak

Dilaray Yeşilyaprak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

26 yaşının içinde olan genç oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz bir süredir başarılı resim sanatçısı Aykut Aydoğdu ile birliktedir. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan çiftin mutlu bir birlikteliği vardır.

Dilaray Yeşilyaprak Kıyafetleri Elbiseleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz kusursuz fiziği ile giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Oldukça şık parçalar seçen Dilaray Yeşilyaprak’ın sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde tarzıyla da büyük beğeni toplayan güzel oyuncumuz Dilaray Yeşilyaprak’ın özel hayatında ve Mavera dizisinde giydiği tüm kıyafetleri, kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Mavera dizisinde yer alan Asife karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Dilaray Yeşilyaprak’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Mavera Asife Kimdir? Gerçek Adı (Dilaray Yeşilyaprak) hakkında bilgiler verdik. Mavera Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..