Masumlar Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Başlama Tarihi

19.07.2019
804

2019-2020 sezonu dizi yönünden oldukça yoğun geçecek gibi görünüyor. Son haber ise Masumlar isimli diziden geldi. Daha önceki sezonlarda da benzer bir dizi olduğu için belki ilerleyen zamanda isim değiştirecek olan Masumlar Dizisi Oyuncularını konusunu kanalını yapımcısı yönetmeni ve hangi kanalda ne zaman başlayacağına dair detaylı bilgileri sizlere bu konuda sunmak istiyoruz.

2019 yılının ilk aylarında başlayan ve Atv de cuma günü reytinglerini silip süpüren Hercai dizisinin yapımcılığını üstlenen Mia Film’den yep yeni bir dizi daha geliyor. Hercai dizisinde göstermiş olduğu başarının daha da ötesinde güçlü bir dizi ortaya koyarak 2019-2020 sezonuna damga vurmak isteyen Mia yapım geçtiğimiz sezon en çok konuşulan dizilerden birisini yaparak adından çokça söz ettirmişti.

Mia yapım Atv için Masumlar Dizisini hazırlayacakMasumlar Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kanalı

Öncelikle Masumlar Dizisi kanalı şimdiden belli oldu. Masumlar Dizisi Atv de ekrana gelecek. Dizinin başlama tarihi ise büyük ihtimalle 2020 yılına sarkacak ve final yapacak dizilerinden berisinin yerine başlayacak. 2020 Yılında Ocak ayında yayınlanması beklenen Masumlar Dizisinin yapımcısı olan Mia yapım oldukça ses getiren yeni dizilere imza atmaya devam ediyor. Hercai dizisiyle yakaladığı başarıyı devam ettirmek isteyen yapım şirketi bakalım bunu başarabilecek mi Masumlar dizisinde..

Masumlar Dizisinin yapımcısı Mia Film dedik ama dizinin yönetmeni şimdilik kesinlik kazanmadı. Masumlar Dizisini yazacak olan senarist ise çoktan hazır bile. Masumlar Dizisinin senaryosunu yazacak olan senarist Gül Abus Semerci olacak. Başarılı Senarist Gül Abus Semerci Masumlar Dizisinin senaryosunu yazacak isim olacak. Daha önce başarılı bir çok dizi ve filme imza atan Gül Abus Semerci Yan Kalbim Yan dizisinin de senaristliğini yapacak. Daha önceki sezonlarda Kırgın Çiçekler, Koca Koca Yalanlar ve Aşk Mavi gibi bir çok diziyi de yazan Gül Abus Semerci Masumlar Dizisi ile yine Atv için biz dizi senaryosu hazırlamış olacak.

Atv Masumlar DizisiMasumlar Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak?

Mia yapım şirketinden gelen haberlere göre Ocak 2020 sonrasında yayınlanması planlanan Masumlar Dizisi için hazırlıklar şimdiden başladı. Hercai dizisiyle elde ettiği yüksek başarının ardından Masumlar Dizisi için güçlü bir drama hazırlıklarına başlayan yapım titiz bir çalışma ile Hercai dizisinde olduğu gibi rolleri ve karakterleri tam oturtmak istiyor. Mia yapım şirketi diğer dizisi Hercai de olduğu gibi bu yeni diziyi de ATV için hazırlıyor. Atv de yayınlanacak olan Masumlar dizisi 2020 Ocak ayından sonra yayınlanacak.

Masumlar Dizisi Oyuncu kadrosu ve karakterleri:

Masumlar Dizisini hazırlayacak olan Mia film cast hazırlıklarına başladı. Zamanın hızla tükendiği yaz aylarından sonra oyuncu bulmak daha da zorlaşacağı için işi sıkı tutak yapım yeni sezona yetişmese de 2020 yılının ilk aylarında yayınlanmak üzere hazırlayacağı Masumlar dizisine oyuncu seçmelerine de önümüzdeki günlerde başlayacak. Masumlar dizisinin oyuncuları henüz belli olmadı ama belli oldukça sizlere bu sayfada detaylı bir şekilde oyuncuları tanıtmak ve haklarında bilgiler yazmak istiyoruz. Sadece Masumlar dizisinden Özlem Yılmaz‘a teklif gittiğini öğrendik zamanla göreceğiz tüm oyuncuları..

Atv Masumlar Dizisi Oyuncu kadrosu 2020Masumlar dizisi nerede çekilecek dizide oyuncu olmak mümkün mü?

Hercai dizisinde olduğu gibi Masumlar dizisinde de mistik bir ortam seçilecek ve İstanbul dışında dizinin çekimleri devam edecek. İlk gelen bilgilere göre dizinin çekim yerleri yine Doğu illerimizden birisi olacak. Son yıllarda doğu ve güney doğu illerimizde çekilen diziler oldukça büyük talep görürken İstanbul ve diğer büyük şehirlerde zenginlik ve lüks içerisinde çekilen dizilerde büyük bir düşüş gözlemleniyor. Bu nedenle Mia yapım Masumlar dizisini de büyük ihtimalle bir köy ortamında veya bir ilçede çekecek ve sade bir yaşamı anlatacak.

Masumlar dizisinde oyuncu olmak ve dizide figüran veya yardımcı rollerden birisi olarak rol almak isterseniz Mia yapım ile irtibata geçebilirsiniz. Bu konuda çevre il ve ilçelerden gelen oyuncu olma taleplerine oldukça ılımlı yaklaşan Mia film böylelikle hem yöre halkını dizide oynatıyor hemde dizilerin doğal olmasına özen gösteriyor. hercai dizisinde de bir çok sahnede Mardin ve Midyat çevresinden gelen oyunculara roller verilmişti. Masumlar dizisinde rol almak oynamak isteyenler aşağı yorum olarak yazabilirler. Yeni dizi Masumlar Dizisi senaristi Gül Abus Semerci: Yeni dizi Masumlar Dizisi senaristi Gül Abus Semerci

Sizce Masumlar Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Başlama Tarihi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve dizi hakkındaki fikirlerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Şimdilik Masumlar Dizisi Oyuncu kadrosu ve karakterleri konusunda yazacaklarımız bu kadar, yeni bilgiler geldikçe sayfamızı güncelleyeceğiz.

Son Bilgi: Dizioyuncu.com sitemize gelen son bilgilere göre Masumlar Dizisinde oynayacak Oyunculardan birisi Özlem Yılmaz olacak. Yapımcı firma olan Mia yapım ilk olarak güzel oyuncu ile temasa geçerek teklifte bulunmuş. Bakalım Özlem Yılmaz Masumlar Dizisinin başrol Oyuncularından birisi olacak mı? Zamanla göreceğiz.

Not 1: Serhan Yavaş Özlem Yılmaz ile birlikte Masumlar dizisinde oynar mı şimdilik bir bilgi yok. Ancak Serhan Yavaş şu sıralarda özel hayatı ile uğraştığı için herhangi bir diziden oyunculuk teklifi almamış. Masumlar dizisinden teklif alır mı zamanla göreceğiz. Ancak şimdilik Masumlar dizisinin oyuncu kadrosunda Serhan Yavaş bulunmuyor.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

 1. Anonim dedi ki:

  Serhan yavaş özlem yılmazmolsun duygu dolu olsun

 2. Anonim dedi ki:

  Serhan yavaş ve özlem yılmaz olsun

 3. Merve dedi ki:

  Serhan yavas ozlem yilmaz

 4. Özlay dedi ki:

  Özlem Yılmaz serhan yavaş olsun oynasın

 5. İnci dedi ki:

  Özlem yilmazla serhan yavaşı görmek istiyoruz bu ikili cok yakışıyor insanın diziyi izledikce izleyesi geliyor

 6. Olcay dedi ki:

  ÖZLEM YİLMAZ VE SERHAN YAVAS,HARİKA İKİLİ,YENİ DİZİDE YİNE ONLARİ GÖRMEK İSTERİM,COK YAKIŞIYORLAR,BOYLE AŞIK,SEVDALİ HİC GÖRMEDİM, UNUTULMAZ DİZİSİNİ SUREKLİ BASTAN ALİP İZLİYORUM COK BEĞENİYORUM,İYİKİ VARLAR, EMEĞİNİZE SAĞLIK,SİZLERİ SEVİYORUM

 7. sarah dedi ki:

  Özlem Murat Hanla oynasa harika olurdu……

 8. Hulya dedi ki:

  Ozlem Yildiz ve Serhan Yavasi görmek istiyoruz dizide

 9. Unutulmaz dedi ki:

  Özlem yılmaz ile serhan yavaş istiyoruz 25 yıldır bu kadar birbirine yakışan baktıkları zaman herşeyi gerçekten yaşatıyorlar sadece bu ikisi olsun özlem yılmaz ve serhan yavaş yoksa izlemeyiz

 10. Sadece bu ikiliyi görmek dedi ki:

  Özlem yılmaz ile serhan yavaş ı görmek istiyoruz bu kadar yakışan bi çift daha görmedik unutulmaz hala izliyoruz durmadan 90 bölümü izleyip bi daha başa dönüyoruz