Masumlar Apartmanı Safiye’nin Anneannesi Meryem Kimdir? (Hasibe’nin Annesi)

Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir oyuncu katılıyor. Masumlar apartmanı dizisi yeni bölümde Safiye’nin anneannesi diziye katılıyor. Safiye’nin anneannesi rolünü kim canlandırıyor? Safiye’nin anneannesi de Safiye’nin annesi Hasibe gibi kötü biri mi, onlara eziyet etmeye mi gelecek göreceğiz. Hasibe’nin annesi Safiye’nin anneannesi nasıl biri, kim canlandırıyor konumuzun devamında sizlerle.

masumlar apartmani meryem kimdir

Masumlar Apartmanı Safiye’nin Anneannesi Kimdir?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir karakter katılıyor. OGM Pictures yapımcılığında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine Safiye’nin anneannesi Hasibe’nin annesi Meryem rolü ile Serpil Gül katılıyor. Masumlar Apartmanı dizisinde psikolojisi bozuk olan Hasibe çocuklarına eziyet etmiş kötü bir annedir. Çocuklarında ve en çok Safiye’nin psikolojisini bozan Hasibe’nin annesi Meryem de aynı karakterde biri olabilir. Muhtemelen Hasibe’nin sevgisizliğinin altında da annesi Meryem’in ona davranışları yatıyordur. Masumlar Apartmanı dizisinde rol alacak olan ve Safiye’nin, Gülben’in, Han’ın ve Neriman’ın anneannesi Meryem rolü ile katılacak olan oyuncu Serpil Gül.

masumlar apartmani meryem safiyenin anneannesi

Masumlar Apartmanı Serpil Gül Kimdir?

Yeşilçam’da önemli roller oynamış olan Serpil Gül şimdi de Masumlar Apartmanı dizisine katılıyor. Önemli bir dizi film oyuncusu olan Serpil Gül Masumlar Apartmanında da çok önemli bir karaktere hayat verecektir. Serpil Gül 1962 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Çok sayıda tiyatro oyununda rol almış olan Serpil Gül sinema ve dizilerde de oynamıştır.

Serpil Gül son yıllarda Kırık Kanatlar dizisinde rol almıştır. Serpil Gül rol aldığı bazı dizi filmleri sizlere yazalım. Kırık Kanatlar, Yaralı Yürek, Benim İçin Üzülme, Mucize, Ölene Kadar ve Körfez dizi filmlerinde rol aldı.

serpil gul kimdir masumlar apartmani dizisinde meryem_1 (1)

Masumlar Apartmanı Dizisi Meryem Kimdir? (Safiye’nin Anneannesi)

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye’nin anneannesi kimdir? Safiye’nin anneannesi, Hasibe’nin annesi rolünü canlandıran oyuncu Serpil Gül oldu. Meryem kızının evine yıllardır uğramayan ve ondan sevgisini esirgeyen bir anne olmuştur. Yıllar sonra kızının öldüğü eve ve onun çocuklarının yanına gelir. Hasibe’nin annesi de Hasibe gibi biridir diye düşünüyoruz. Çünkü Hasibe’nin sevgisizliği, vicdansızlığının alt yapısında da annesinin ona davranışları olabilir. Bakalım ilerleyen bölümlerde Safiye’nin anneannesi Meryem diziye katılınca dengeler nasıl değişecek?

serpil gul kimdir masumlar apartmani meryem kim

Meryem’de kızı Hasibe gibi Safiye’ye Kötü Davranacak Mı?

Hasibe’nin annesi Meryem diziye katılınca tüm dengeler değişecektir. Meryem kızı gibi kötü biriyse eğer Safiye’nin hayatı tekrar kararır. Naci ile tekrar biraraya gelme umudu yok olur. Safiye şimdi ne yapacak? Meryem Masumlar Apartmanı dizisinde nasıl bir etki yapacak? Han ve İnci’nin evliliği Meryem’in gelmesinden nasıl etkilenecek? Hikmet Baba kaynanasını görünce ne yapacak? Meryem’in gelmesi ile Neriman, Gülben, Han ne yapacak?  Masumlar Apartmanı dizisinde Meryem rolünü nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Masumlar Apartmanına Yeni Gelen Oyuncular için Tıklayın >> Masumlar Apartmanına Yeni Gelen Oyuncular

Etiketler