Masumlar Apartmanı Rüya Melisa Şenolsun diziden çıktı mı neden ayrıldı?

Masumlar Apartmanı Rüya diziden çıktı mı AYRILDI MI NEDEN YOK SORULARINA YANIT BURADA.. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nda sürpriz bir ayrılık yaşanıyor. Melisa Şenolsun Masumlar Apartmanı dizisinin 57. bölümünde diziden ayrılıyor. Melisa Şenolsun Rüya karakteri ile katıldığı Masumlar Apartmanı dizisinden neden ayrıldı, tekrar diziye dönecek mi sorularını sizler için yanıtlayalım.

Masumlar Apartmanı Rüya çıktı mı ayrıldı mı?

Masumlar Apartmanı Rüya Melisa Şenolsun diziden çıktı mıYapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, başrollerini Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Aslıhan Gürbüz’ün paylaştığı yapımın kadrosunda başrol olan Farah Zeynep Abdullah sezon finalinde ayrılmış yerine yeni başrol olarak Melisa şenolsun getirilmişti.

Melisa Şenolsun aslında Han karakterinin partneri olacaktı ancak ilerleyen bölümlerde Han’ın eski nişanlısı olan Ceylan karakteri ile Aslıhan Gürbüz’ün de diziye katılması Rüya karakterini devre dışı bıraktı. Ceylan’da Rüya’da Han’ı seviyor, istiyordu ancak Han tercihini Ceylan’dan yana kullandı. Böylelikle Rüya platonik bir aşk yaşamış oldu.

Son bölümde Rüya Esra ile konuşurken artık buralardan gideceğini Han’ın Ceylan’ı seçtiğini o yüzdende artık Han’ın yakınında ona yer kalmadığını söyler. Rüya, Han için mücadele etmeyi bırakır ve artık kendisine yeni bir hayat çizer. Rüya uzaklara giderek yeni hayatına adım atacaktır. Bizde bu sözlerden Melisa Şenolsun’un Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılacağını anlıyoruz.

Masumlar Apartmanı Rüya Melisa Şenolsun diziye dönecek mi?

Melisa Şenolsun Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezonunda başrol karakteri olarak diziye katılmıştı ancak seyirci tarafından benimsenmedi. Bu yüzden senaryo Han’ın eski nişanlısı olan Ceylan karakteri üzerinden devam etti. Böylelikle de Melisa Şenolsun’un canlandırdığı Rüya karakteri anlamsız bir hale geldi.

Melisa Şenolsun senaryo gereği Masumlar Apartmanı dizisinden neden ayrıldı? Melisa Şenolsun hayranları ise Masumlar Apartmanı dizisine geri döner mi? Rüya karakteri Masumlar Apartmanı dizisinde yer alır mı,  merak ediyor.

Masumlar Apartmanı dizisinde Rüya karakterinin çok fazla bir anlamı kalmadığı çin tekrar diziye döneceğini düşünmüyoruz. Melisa Şenolsun diziden kesin olarak ayrıldı ve tekrar diziye dönmeyecek. Melisa Şenolsun ilerleyen zamanlarda yeni bir dizi ile anlaşıp seyirci karşısına geçebilir. Şimdilik anlaşma yaptığı bir proje bulunmuyor. Melisa Şenolsun Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılması doğru mu? Rüya Masumlar Apartmanı dizisinde rol almalı mı yorumlarınızı fikirlerinizi aşağıya yazınız.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

1 Yorum