Masumlar Apartmanı Rüya Kimdir? (Melisa Şenolsun)

14.09.2021
112

Bu konumuz Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya Kimdir? Bilgileri (Melisa Şenolsun) hakkında olacaktır. Güzel oyuncularımızdan birisi olan ve Masumlar Apartmanı Dizisinde Birkan Sokullu’nun partner olarak karşımıza çıkarak Rüya rolünde izleyeceğimiz güzel oyuncu (Melisa Şenolsun) bilgileri bura sizlere detayları ile aktarılacak. Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya Kimdir?, Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya rolünün gerçek adı soyadı, Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya asıl amacı ne, Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya hangi dizilerde oynadı, Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya yaşı boyu kilosu okuduğu okullar hepsi burada..

Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya Kimdir?

Masumlar Apartmanı Rüya KimdirYeni sezonda TRT1’de 2. sezonu ile ekrana gelecek olan Masumlar Apartmanı isimli dizinin yeni başrolü de belli oldu. Masumlar Apartmanı dizisinin erkek başrol oyuncusu Birkan Sokullu olmuştu. Yapım şirketi Birkan Sokullu’nun partneri olarak ve Rüya karakterine hayat verecek oyuncuyu belirledi. Masumlar Apartmanı dizisinde Rüya karakterine Melisa Şenolsun hayat verecek. Bizde bu sayfada Masumlar Apartmanı dizisinin kadın başrol oyuncusu olan Melisa Şenolsun ve canlandıracağı Rüya karakteri hakkında detaylı bilgileri sizler için derledik.

Melisa Şenolsun Kimdir?

24 Eylül 1996 tarihinde İzmir ilimizde doğmuş olan Melisa Şenolsun İstanbul üniversitesi devlet konservatuarında eğitimine devam etmektedir. Geçtiğimiz yıllarda Uğur Mumcu Bornova devlet tiyatrosunda görev alan ve tiyatro kökenli bir oyuncu olan Melisa Şenolsun ilk olarak 2015 yılında tatlı küçük yalancılar isimli dizi ile oyunculuğa adım attı. Daha sonra kiralık Aşk isimli Star TV dizisinde başarılı bir oyunculuk çıkaran Melisa Şenolsun Netflix’te yayınlanan Atiye isimli dizide ve daha sonra menajerimi ara dizisinde çeşitli rollerde oynamıştır. Nefes Nefese isimli dizide Rüya karakterini oynayan Melisa Şenolsun yeni sezonda Masumlar Apartmanı dizisinde Rüya karakterine hayat verecek.Melisa Şenolsun Masumlar Apartmanı dizisinde Rüya rolünde

Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya Kıyafetleri

Daha önce oynamış olduğu dizilerde adından söz ettiren Melisa Şenolsun 2021-22 sezonunda TRT1’de yayınlanacak olan Masumlar Apartmanı dizisinde Birkan Sokullu ile partner oldu. Melisa Şenolsun Rüya karakteri ile izleyici karşısına geçecek ve seyirciler onun giydiği elbise ve kıyafetleri oldukça merak edecek. Masumlar Apartmanı dizisi Rüya kıyafetleri elbiseleri konumuzda merak edilen tüm aksesuarları sizlerle paylaşmaya ve merak ettiğiniz tüm detayları sayfamızda size sunmaya çalışacağız.Masumlar Apartmanı Rüya (Melisa Şenolsun)

Not: Melisa Şenolsun’un resmi instagram hesabı: @melisasenolsun Bu konumuzda Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya Kimdir? sorusuna yanıt veremeye çalıştık. Sizler de Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncu kadrosu ve Karakterlerini merak ediyorsanız içeriğimize bakabilirsiniz. Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya karakterini oynayacak olan Melisa Şenolsun hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.