Masumlar Apartmanı Oyuncu Ücretleri Bölüm Başına Ödenen Maaş

Masumlar Apartmanı Oyuncuları bölüm başına ne kadar Ücret Alıyor.. TRT 1’de yayınlanan ve Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Masumlar Apartmanı bu sıralar oyuncuların bölüm başına aldığı maaşlar ile gündeme geliyor. Başta Gülben, Safiye, Han ve İnci karakteri olmak üzere pek çok oyuncunun bölüm başına aldığı ücretler merak edildi. Bizde sizler için bu konumuzda Masumlar Apartmanı Oyuncu Ücretleri Bölüm Başına Ödenen Maaşlara değineceğiz..Masumlar Apartmanı Safiye, Gülben, Han ve İnci Maaşları

Masumlar Apartmanı Oyuncu Ücretleri

Bilindiği üzere dizinin başrolünde Gülben, Safiye, Han ve İnci karakterleri yer alıyor. Haliyle de dizide en yüksek ücreti bu karakterler alıyor. Bu dört kardeşin hayat hikayesini konu edinmiş olan  Masumlar Apartmanı dizisi il ilgili merak edilen konulardan bir diğeri de dizi oyuncularının bölüm başına ne kadar ücret aldığı oldu. Gelin oyuncuların maaşlarına detaylı bir şekilde bakalım..

Masumlar Apartmanı Safiye, Gülben, Han ve İnci Maaşları

Masumlar Apartmanı Oyuncu ÜcretleriMasumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine Ezgi Mola, Gülben karakterine Merve Dizdar, Han karakterine Birkan Sokullu ve İnci karakterine de Farah Zeynep Abdullah hayat vererek dizinin başrol oyuncularını oluşturmaktadırlar. Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar’ın bölüm başına aldıkları ücret yaklaşık olarak 47.000 TL’dir. Bölümden bölüme göre şekillenen maaşları zaman zaman artış ve düşüş gösterebilmektedir.

Masumlar Apartmanı Uygar, Esra Bölüm Başına Ne Kadar Ücret Alıyor?

Dizide başrol oyuncularının ardından önemli rolleri sahiplenmiş olan Uygar karakterine Alper Saldıran, Esra karakterine ise Esra Ruşan hayat verirken bu karakterlerinde bölüm başına aldıkları ücret oldukça merak edildi. Dizide yer alan Uygar ve Esra karakterlerinin ise bölüm başına yaklaşık olarak 25.000-30.000 TL arası bir ücret aldığı tahmin edilmektedir.Masumlar Apartmanı Uygar, Esra Bölüm Başına Ne Kadar Ücret Alıyor

Dizide en çok sevilen karakterlerden olan Hikmet, Memduh ve Ege karakterlerinin ise bölüm başına yaklaşık olarak 15.000-12.000 TL arası bir ücret aldığı tahmin edilmektedir. Dizide yer alan Neriman ve Esat gibi karakterlerin ücretleri ise 7.000-20.00 TL arasında değişiklik göstermektedir. Oyuncularımızın tamamı ücretlerini 2 ya da 3 haftalık olarak alabilmektedirler.

Bu konumuzda da sizlerle Masumlar Apartmanı Oyuncu Ücretleri Bölüm Başına Ödenen Maaş konusu hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz.  Masumlar Apartmanı Dizi Oyuncuları Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler