Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir? Gerçek Adı (Gizem Katmer)

15.09.2020
848
Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir? Gerçek Adı (Gizem Katmer)

Bu konumuzda Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir? Gerçek Adı nedir hangi dizilerde oynadı yaşı boyu kilosu hakkında merak edilenler ile hangi okulda okudu sosyal medya adresi ve instagram bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman’ın gerçek adı hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Masumlar Apartmanı Neriman Kimdir?

Masumlar Apartmanı NerimanMasumlar Apartmanı dizisinde Han’ın kardeşi olan Neriman kimdir? Bilgilerini gerçek adını sizlerle paylaşacağız. Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Gizem Katmer’dir. Gizem Katmer Masumlar Apartmanı dizisinde Han’ın  kız kardeşi Neriman rolünde oynuyor.

Gizem Katmer Kimdir? Masumlar Apartmanı Neriman

Gizem Katmer Kimdir Masumlar Apartmanı NerimanGizem Katmer Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterine hayat veriyor. Gizem Katmer 25.12.1995 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. 1.57 boyunda, 57 kilo ağırlığında olan Gizem Katmer Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı bölümünden mezun olmuştur. Gizem Katmer, Perdesiz Performans Oyunculuk atölyesinde tiyatro ve dizi oyunculuğu yapmaktadır. Bir çok film ve reklamda oynayan Gizem Katmer son olarak TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman karakterine hayat vermektedir.

Gizem Katmer’in Oynadığı Dizi Film ve Tiyatrolar:

Masumlar Apartmanı dizisinde Neriman rolünü Gizem Katmer oynuyor.. Ancak film ve tiyatrolarda daha çok görev alan oyuncumuzun rol aldığı tiyatrolar ve filmler şöyle: SİNEMA FİLMİ: Aşk, Büyü vs. – 2019 Ümit Ünal, REKLAM 2020 Vodafone, Bim 2019 Sprite, Ülker Dido, Mc Cafe, TİYATRO 2019- 2020 (hala devam ediyor) – Kadıköy Theatron – ‘’Lanet olası Lanet Kuş’’oyunu (Nina) daha önce rol aldığı oyunlar: Çirkin, Kozalar, Ulrike, Hayvan Çiftliği

Masumlar Apartmanı Neriman karakteri

Gizem Katmer İnstagram Hesabı – Sosyal Medya

Masumlar Apartmanı dizisindeki Neriman rolü ile karşımıza çıkan ve ablalarının kıskandığı abisi Han tarafından gözetilip kollanan Neriman rolü dizide oldukça dikkat çekici isimlerden birisi oldu. Sosyal medyada çok aktif olan Gizem Katmer instagramda da çokça resim paylaşıyor. Merak edenler için Gizem Katmer’in instagram hesabı: instagram.com/gkatmer

Masumlar Apartmanı Neriman videosu

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye ve Gülben’in kız kardeş olan Neriman onlardan hiç iyilik görmeyince tek sığınağı babası ve abisi Han oldu. Han elinden geldikçe Neriman’ı korumak istese de hasta ablaları nedeniyle onun da zor duruma düştüğünü görüyor. Neriman ise hayata tutunmak için astım hastalığının yanında ablalarının kötü davranışlarını da yenmek zorunda. İşte kısa bilgilendirme videosu:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?