Masumlar Apartmanı Naci’nin Kızı Kim? Gerçek Adı Ne?

29.12.2020
571
Masumlar Apartmanı Naci’nin Kızı Kim? Gerçek Adı Ne?

Masumlar Apartmanı Naci’nin Kızı Kim? Gerçek Adı Ne? Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümünde yine olanlar oluyor. Masumlar Apartmanı’na önceki gün eşi Gülru katılan Naci’nin bir de kızı çıkıp geliyor. Gülru ve Naci’nin kızını canlandıran çocuk oyuncu kimdir? Naci’nin kızı dizideki adı ve gerçek adı ne? Naci’nin kızına Safiye nasıl tepki verecek?

Masumlar Apartmanı Naci’nin Kızı Kimdir?

Güncelleme: Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin kızının adı Tomris. Tomris Naci’nin Safiye’ye gelmek için bırakıp geldiği kızı. Aslında onu bırakmak istemez ama Safiye’yi bulmak için gelmelidir. Gülru Safiye’nin liseden arkadaşı iken Safiye ile Naci ayrılınca Naci’ye gönlünü açar ve ilerleyen yıllarda evlenirler. İşte Tomris’te Gülru ve Naci’nin kızıdır.

masumlar apartmani nacinin kizi kimdir

Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümü 29 Aralık salı akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Masumlar Apartmanı yeni bölümünde Safiye duvarlarını yıkıp Naci’ye şans vermeye çalışıyor. Kalbini yeniden sevdasına açıyor derken olumsuzluklar ardarda sıralanıyor. Safiye kabus gibi her mutlu anda karşısına çıkan annesine sus dedi ve onu artık susturdu. Safiye kendi ile ilgili sorunları çözmeye çalışıyor. Bu seferde Naci’nin sorunları aralarına giriyor.

masumlar apartmani nacinin kizi ayca melek

Masumlar Apartmanı dizisinde önceki bölüm diziye Naci’nin eski eşi katılmıştı. Gülru Naci Safiye’sine koşarken sokakta onu çağırmıştı. Masumlar Apartmanı Naci’nin eşi Gülru kimdir? konumuzda sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de Naci’nin kızı katılıyor diziye. Gülru ve Naci’nin evliliğinden olan minik kız çocuğu babasının yanına geliyor. Naci’nin kızının dizideki adını bilemesekte gerçekteki adı Ayça Melek Gülerce. Ayça Melek Gülerce Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümünde diziye katılıyor. Oyuncunun rolü hakkında detaylı bilgiler konumuza ekleyenecektir.

masumlar apartmani nacinin kizi kim

Naci’nin Kızı Ayça Melek Gülerce Kimdir?

Ayça Melek Gülerce 2010 yılında İstanbul’da doğdu. Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan oyuncu Ayça Melek Gülerce Naci’nin kızı olarak geliyor diziye. Yusuf Güney Gün ajansa kayıtlı olan çocuk oyuncu Ayça Melek Gülerce Migros, Eti Benim O, Algida ve Garanti Bonus gibi birçok reklam filmlerinde rol aldı. Daha önce Kadın dizisinde de rol alan ve 3. Sınıf öğrencisi olan Ayça Melek Gülerce modellikte yapmaktadır. Masumlar Apartmanı dizisine Naci’nin kızı olarak katılan oyuncu Ayça Melek Gülerce instagram hesabı https://www.instagram.com/ayca_melek_gulerce/

masumlar apartmani naci safiye evlenecekmi

Masumlar Apartmanı Safiye Naci’nin Kızına Nasıl Tepki Verecek?

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin kızı diziye katılınca Safiye Naci’yi yeniden mi terkeder? Safiye bunca yıl sonra bulduğu sevdasını bu yüzden bırakır mı dersiniz? Bence Safiye’nin iyi olması için birer sebep olabilir bunlar. Naci ve Naci’nin kızı ile mutlu bir hayat kurabilirler. Ancak Naci’nin eşi Gülru’nun da eski eşi üzerinden hayalleri olabilir. Bakalım Safiye ve Naci arasında neler olacak? Naci’nin kızı Ayça Melek Naci ve Safiye aşkını nasıl etkileyecek? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?