Masumlar Apartmanı Naci’nin Eşi Gülru Kimdir? Pervin Bağdat

Masumlar Apartmanı Naci’nin Eşi Gülru Kimdir? Pervin Bağdat… Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümünde Naci öğretmenin eşi de Gülru karakteri olarak diziye katılıyor. Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin eşi kimdir, adı nedir, Naci evli mi yoksa Gülru eski eşi mi? Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin eşi rolünü canlandıran Pervin Bağdat kimdir, bilgilerini sizlerle paylaşalım. Naci’nin Kızı Kim?

masumlar apartmani nacinin esi kim

Masumlar Apartmanı Naci’nin Eşi Gülru Kimdir? Gülru

Gülru kimdir; Naci’nin eski eşinin dizideki adı Gülru. Lisedeyken Safiye’nin yakın arkadaşı Gülru Safiye’nin aşkı ile evlenmiş. Gülru Safiye olan arkadaşlığına ihanet etmiştir. Lisede Safiye ve Naci’nin yakın arkadaşı iken Safiye lise yıllığını getiren Gülru liseden sonra da Naci’ye yakın davranıp ona aşkını göstermiştir. Gülru ile evlenmiş olan Naci evliliğini bitirmiş olsa da Gülru bu evliliği aklında bitirmemiş ki yeni bölümde çıkıp geldi.

gulru masumlar apartmani kimdir

TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı önceki bölümlerde Safiye’nin gençlik aşkı olan Naci öğretmen diziye katılmıştı. Naci’nin gelişiyle başta Safiye olmak üzere tüm seyirciler şaşkına dönmüşken yeni bölümde de Naci’nin eşi diziye katılıyor. Naci Safiye’nin tam karşısındaki apartta bir daire tutmuş ve Safiye’nin evini izliyordu. Safiye’yi hala seviyor ve yanında olmak istiyor diye düşünmüştük.

Naci’nin parmağında yüzük olmayışı, yanında eşinin ya da çocuğunun olmayışı Naci’nin bekar olduğunu düşündürmüştü bizlere. Yeni bölümde Naci’nin eşi çıkıp geliyor. Naci’nin eşi neden geldi, Naci evli mi yoksa eski eşi mi? Naci’nin eşinin gelme amacı nedir yeni bölümde cevaplarını alacağız. Safiye Naci’nin eşini görünce ne yapacaktır sizce? Ya cama kuş çizdi, beni yangından kurtardı Naci bana aşık diye ortalarda gezen Gülben’e ne demeli. Bakalım Naci’nin eşinin Naci, Safiye ve Gülben üzerinde etkisi nasıl olacak?

masumlar apartmani pervin bagdat_1

Masumlar Apartmanı Naci’nin Eşi Pervin Bağdat Kimdir?

Pervin Bağdat Masumlar Apartmanı dizisine Naci’nin eşi olarak katılacak. Muhtemelen Naci’nin eski eşi olan Pervin Bağdat’ın dizideki adı belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz. Pervin Bağdat 1981 İstanbul doğumludur. İlk kez Bizim Evin Halleri dizisinde rol almıştı. Ağlatan dans dizisinde Hülya karakteri ile rol almış ve burada tanınmıştı.

Bilkent Üniversitesi sahne ve gösteri sanatları tiyatro oyunculuk bölümü mezunudur. Pervin Bağdat Şogen Menajerlik şirketine kayıtlıdır. Şogen menajerlik sayfasında yer aldığı dizi filmler yaptığı sunuculuklar ve aldığı ödüller yer almaktadır. Başarılı oyuncu Pervin Bağdat Naci’nin eşi olarak Masumlar Apartmanı dizisine katılıyor ve bu rolü ile ilerleyen günlerde en çok konuşacağımız isimlerden birisi olacak.

nacinin esi pervin

Pervin Bağdat’ın Rol Aldığı Dizi Filmler

Pervin Bağdat başarılı bir oyuncu. Rol aldığı projelerin çoğu reytinglerde başarılı yapımlardı. Pervin Bağdat şimdi de oyunculuğunu  Masumlar Apartmanı dizisinde sergileyecek. Pervin Bağdat’ın rol aldığı dizi filmler;
2008- Bizim Evin Halleri- Kamuran,
2012- Dabbe- Bir Cin Vakası,
2014- Ağlatan Dans- Hülya,
2016- Paramparça,
2016- Cesur ve Güzel,
2017- 7 Yüz- Biyolojik Saat,
2017- Kayseri Aslanı dizi filmlerinde rol aldı.

Masumlar Apartmani Naci ogretmenin esi_1

Pervin Bağdat Sosyal Medya İnstagram Hesabı

Pervin Bağdat sosyal medyayı aktif olarak kullanan bir isim. Pervin Bağdat’ın paylaştığı fotoğraflardan rol aldığı dizi filmleri tiyatro oyunlarını görebilmek mümkün. Pervin Bağdat’ı takip etmek isteyenler için instagram hesabı https://www.instagram.com/pervinbagdat/

Etiketler