Masumlar Apartmanı Naci Öğretmen Kimdir? Safiye’nin Eski Sevgilisi

Masumlar Apartmanı Naci Öğretmen Kimdir? Safiye’nin Eski Sevgilisi… Masumlar Apartmanı dizisinde Naci Öğretmen kimdir? Safiye’nin eski sevgilisi Naci şimdilerde öğretmen oldu ve Safiye’nin karşısına çıkacak. Naci Öğretmen’i kim canlandırıyor? Gençlik halleri ile şimdiki halini farklı bir oyuncunun canlandırdığını hemen belirtelim.. Naci Öğretmen’i hangi oyuncu canlandırıyor? Masumlar Apartmanı Naci kimdir? Bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Naci ogretmen kimdir

Masumlar Apartmanı Naci Öğretmen Kimdir?

Masumlar Apartmanı Naci Öğretmen Safiyenin sevgilisi

tansel ongel masumlar apartmanindan ayriliyo

Güncelleme; Masumlar Apartmanı dizisinde Naci rolü ile Safiye’nin gönlüne dokunan Tansel Öngel diziden ayrılıyor. Senaryo gereği Ankara’ya gidecek olan oyuncu diziye geri dönecek mi belli değil. Tansel Öngel internet platformu dizilerden teklif aldığı için ayrılıyor olabilir. Ancak kesin bir bilgi yok. Naci ile Safiye’nin sahnelerini nasıl buluyordunuz? Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin ayrılması sizce doğru mu? Reytinglerde düşüşe sebep olur mu? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

 

Masumlar Apartmanı dizisinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Neriman’ın öğretmeni Naci Öğretmen Safiyeler’in apartmanının karşısındaki otele yerleşti. Naci Öğretmeni görünce Neriman el sallamak için Safiye’den izin istedi. Safiye izin verdi ve penceren kim bu diye bakmak istedi. Naci Öğretmen kim diye merak ederken Safiye’nin eski sevgilisi çıktı. Masumlar Apartmanı dizisinde Naci Öğretmen karakterini Tansel Öngel canlandırıyor. Naci öğretmenin gençlik yıllarını ise Sidar Tublek oynuyor.

Tansel Öngel – Naci Öğretmen

Masumlar Apartmanı dizisine 24 Kasım öğretmenler gününde katılacak olan Naci Öğretmen Safiye’nin eski sevgilisidir. Geçmişte yaşanmışlıklarını annesi nedeniyle bastıran Safiye ona tutkulu bir şekilde aşıktır ancak talihsiz bir olay sonrası Naci’nin öldüğünü düşünürler. Oysa Naci ölmemiş, hayata tutunmuştur. Yıllar sonra öğretmen olmuş, üstelik Neriman’ın da öğretmeni olmuştur. Dahası Safiye’nin hemen karşısındaki otele yerleşmiş ve Neriman ona el sallayınca Safiye sevgilisi Naci öğretmeni görmüştür. Masumlar Apartmanı dizisinde Naci öğretmen rolünü Tansel Öngel oynayacak.Masumlar Apartmanı Naci Öğretmen karakteri Tansel Öngel

Tansel Öngel Kimdir? (Safiye’nin Sevgilisi)

Tansel Öngel, dizide Safiye’nin (Ezgi Mola) eski aşkı Naci‘ye hayat verecek. Naci Öğretmen karakterindeki Tansel Öngel 24 Eylül 1976 tarihinde Kilis ilimizde doğmuş bir oyuncudur. Tiyatro kökenli bir geçmişi olan Tansel Öngel bir çok dizi ve filmde rol almış, son olarak Kırmızı Oda dizisinde ve 2018 yılında Bizim Köyün Şarkısı isimli filmde oynamıştır. Özge Özder ile evli olan Tansel Öngel, Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye’nin aşık olduğu Naci Öğretmen karakterine hayat verecek.

Masumlar Apartmanı Safiyenin sevgilisi Naci Öğretmen

Safiye’nin eski sevgilisi Naci karşı otele yerleşti ve Safiye onu pencereden görünce içi kıpırdadı resmen yüzünden bir tebessüm oluştu. Naci Öğretmen’in Safiye’nin sevgilisi olduğunu nereden anladık? Tabi ki elindeki yara izinden. Naci Öğretmen’i kim canlandırıyor yazdık, gençlik yıllarını oynayan oyuncumuzun bilgilerini de araştırıp konumuza eklemek istiyoruz. İşte Naci öğretmen ve Safiye’nin gençlik yıllarını canlandıran oyuncu..

naci ogretmen kimdir_1

Safiye’nin Eski Sevgilisi Naci (Gençliği) Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye’nin sevgilisi rolünün gençlik hallerini Sidar Tublek canlandırıyor. Sidar Tublek ve Safiye’nin gençlik hallerinin birlikte sahneleri görülmüştü. Naci artık öğretmen oldu. Öğretmen olmuş halini de Sidar Tublek değil Tansel Öngel canlandıracak. Daha olgun bir oyuncu ile anlaşılması iyi olmuş. Peki Safiye’nin sevgilisi Naci’nin gençlik yıllarını oynayan Sidar Tublek kimdir kısaca göz atalım.

masumlar apartmani safiyenin sevgilisi naci_1

Sidar Tublek- Naci (Safiye’nin Sevgilisi)

Sidar Tublek Masumlar Apartmanında Safiye’nin gençlik yıllarındaki sevgilisi Naci karakterini oynayacak. Sidar Tublek 17-18 yaşında bir gençtir. Reklam filmlerinde rol alan oyuncunun ilk dizisi Masumlar Apartmanı oldu. Masumlar Apartmanı dizisinde Naci rolünü canlandıracak. Sidar Tublek Yusuf Güney Gün menajerlik şirketine kayıtlıdır.  Sidar Tublek instagram hesabı https://www.instagram.com/_sidartublek/ Not: Safiye’nin gençlik yıllarını kim oynuyor?

masumlar apartmani naci sidar tublek

Masumlar Apartmanı dizisi Safiye’nin sevgilisi olan Naci rolünü Sidar Tublek canlandırıyor. Sidar Tublek olgunluk hallini yani öğretmen halini de farklı bir oyuncu olan Tansel Öngel canlandıracak. Sidar Tublek’i Naci’nin gençliği olarak Masumlar Apartmanı’nda çokça göreceğiz. Safiye’nin ilk ve son aşkı olan Naci artık karşı otelde oturacak. Safiye ile arasında neler olacak göreceğiz. Masumlar Apartmanında Naci sizce Safiye’yi değiştirecek mi? Yorumlarınızı ve beklentilerinizi yazınız.masumlar apartmani naci kimdir_1

Not: Masumlar Apartmanı dizisine yeni gelen veya diziden çıkan ayrılan oyuncuları ayrı bir konuda özetledik. Naci öğretmenin hem gençlik yıllarını hem de öğretmen olmuş halini sizlerle bu konuda paylaştık. Ayrıca diziye yeni gelen tüm oyuncular da burada.. Görmek için Tıklayın >> Masumlar Apartmanı dizisine yeni gelen oyuncular..Safiye’nin eski sevgilisi Naci öğretmen

Naci Öğretmen Safiye’yi Değiştirecek Mi? Evlenecekler Mi?

Masumlar Apartmanı dizisine dahil olan Tansel Öngel dizide Naci Öğretmeni canlandırıyor. Naci Öğretmen Safiye’nin eski sevgilisi. Ama annesi yüzünden ondan ayrıldı. Yıllar sonra karşı apartmana geldi Naci Öğretmen. Son bölümde Safiye’nin kapısına geldi. Safiye ne yapacağını bilemedi. Hem Naci’nin hem Safiye’nin gözünden yaşlar süzüldü. Bundan sonra ne olacak dersiniz? Safiye’nin kalbine aşk kırıntıları girdi bile. Safiye’yi iyileştiren Naci Öğretmen olsa.. Safiye ile Naci’nin aşkına şahit olsak ne dersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler