Masumlar Apartmanı İnci’nin Çocukluğunu Kim Oynuyor?

TRT ekranlarında salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı isimli dizide İnci karakterini canlandıran Zeynep Farah Abdullah’ın çocukluk yıllarını canlandıran oyuncu kim İnci’nin çocukluğunu oynayan küçük kızın gerçek adı Yasemin Nil Yüksel’dir. Yasemin Nil Yüksel kimdir, daha önce hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin çocukluğunu oynayan minik oyuncunun gerçek adı Yasemin Nil Yüksel.

masumlar apartmani incinin cocuklugu kimdir

Masumlar Apartmanı İnci’nin Çocukluğunu Kim Oynuyor?

Masumlar Apartmanı dizisi Trt1 ekranlarında yayınlanıyor ve reytinglerde başarılı şekilde devam ediyor. Bu zamana kadar Masumlar Apartmanı dizisinde genel olarak Han’ın çocukluğuna ve ailesinin hayatına ağırlık verildi. Han’ın ve ablalarının çocukluk dramlarının işlenmesi üzerine senaryo gereği biraz da İnci’nin hayatına çocukluğuna değinilecek. İnci’nin çocukluğu  ve kardeşi Ege’nin çocukluğuna yer verilecek artık dizide. Öncelikle diziye İnci’nin çocukluğu dahil olacak ve çocukluğunu oyuncu Yasemin Nil Yüksel canlandıracak.

yasemin nil yuksel incinin cocuklugu

Yasemin Nil Yüksel Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin çocukluğunu canlandıran oyuncunun adı Yasemin Nil Yüksek oldu. Yasemin Nil Yüksel Yiğit Koleji’nde eğitim alıyor. Henüz ilkokul öğrencisi olan çocuk oyuncu Sestanbul Açelya Elmas Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı. Yasemin Nil Yüksel instagram hesabı https://www.instagram.com/nilyuks/

Yasemin Nil Yüksel henüz bir dizi filmde rol almadı. İlk oyunculuk tecrübesi Masumlar Apartmanı dizisindeki rolü olacak. İnci’nin çocukluk rolünü canlandıran oyuncu Yasemin Nil Yüksel Wonder Menajerlik şirketine kayıtlıdır. Yasemin Nil Yüksel bu rolü ile meşhur olacaktır ve yıldızı parlayacaktır diye düşünüyoruz.

yasemin nil yuksel incinin cocuklugunu canlandiracak

Masumlar Apartmanı İnci’nin Çocukluğu Rolü Karakteri;

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin çocukluğu hayat dolu neşeli biriyken babasının sürekli içki içmesi, eve gelip annesine kötülük yapması üzerine babasından nefret eden bir kız olur. İnci’nin annesinin ölümüne babası sebep olmuştur çünkü babası alkollüyken araba kullanır yaşanan trafik kazası sonucunda İnci’nin annesi ölür. Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosu konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bundan sonra babasının hapse girmesinin ardından İnci ve Ege’yi dedeleri büyütür. İnci ve Ege çocukluktan itibaren dedeleri ile yaşar. Babalarından nefret ederler. İnci’nin çocukluğu da travmalarla geçer. Annesi babasını severek ve kaçarak evlenir ancak beklediği evliliği mutluluğu bulamaz. Çünkü İnci’nin babası içki içiyor ve hayatı hem kendine hem de ailesine zindan edecektir. Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan İnci’nin çocukluğu ve rolü hakkında bilgileri verdik. Sizce İnci’nin çocukluğunu canlandıran Yasemin Nil Yüksel’in oyunculuğunu nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Etiketler