Masumlar Apartmanı İnci Kimdir? (Farah Zeynep Abdullah)

Bu konumuzda Masumlar Apartmanı İnci kimdir? Gerçek adı nedir? Hangi okuldan mezun olmuştur? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Hangi ödülleri almaya layık görüldü? Hangi sosyal medya fenomeni ile görüntülendi? Resmi sosyal medya hesabı var mı? gibi merak edilen sorulara birlikte cevap bulacağız.

Masumlar Apartmanı İnci Kimdir?

İnci Karakteri Kimdir? İnci radyoda programcı olarak çalışıyor. Dedesi Memduh fazlaca korumacıdır. Kardeşi Ege ile birlikte yaşamaktadır. İnci’nin hayatı Han’la tanışmasıyla değişir.

masumlar apartmani inci farah zeynep abdullah

Masumlar Aparmanı isimli dizide İnci karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Farah Zeynep Abdullah‘tır. Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babası arap kökenli, annesi ise Boşnak kökenlidir. Tiyatro ve müziğe karşı olan ilgisi çocukluk yıllarından bu yana hep vardı. Babasının işlerinden dolayı 2006 yılında İngiltere’ye taşındı.  Lise öğrenimine İstanbul’da  Saint Michel Fransız Lisesi’nde başladı fakat o yıl İngiltere’ye taşınmaları gerektiği için İngiltere’ye nakil oldu. İngiltere’de bir süre Fransızca, medya, tiyatro ve fotoğrafçılık dersi aldı.

Lise öğrenimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimine yaklaşık bir yıl kadar bir ara verdi ve bu esnada garsonluk ve barmenlik yaptı. Üniversite öğreniminin ikinci yılındayken Öyle Bir Geçer Zamanki dizisine başvuru yaptı ve seçmelerde Aylin karakterine uygun görülmesinin ardından eğitimine bir süre ara vermek zorunda kaldı.  Bu dizide dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu rolüne hayat vermiştir.
Güzel oyuncumuz ileride günlerde vizyona girecek olan Masumlar Apartmanı isimli dizide ailesi için yaşayan Han karakteri ile aşk yaşayacaklardır.

Farah Zeynep Abdullah’ın Yer Aldığı Diziler

2010-2012 Öyle Bir Geçer Zaman Ki(Aylin)
2013 Kelebeğin Rüyası(Mediha Sessiz)
2014 Kurt Seyit ve Şura(Şura)
2014 Bir Küçük Eylül Meselesi (Eylül)
2014 Unutursam Fısılda (Ayperi)

Farah Zeynep Abdullah’ın Aldığı Ödüller

2011 2011 Antalya Televizyon Ödülleri – En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu
2013 18. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Ödülleri – Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu
2014 46. Sinema Yazarları Derneği Ödülleri En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

Farah Zeynep Abdullah’ın Sevgilisi Kim?

Geçtiğimiz günlerde Doğu Demirkol ile aşk yaşamıştı güzel oyuncumuz. Ama çok kısa bir süre önce sosyal medyada fenomen olan Reynmen lakaplı asıl ismi Yusuf Aktaş ile magazin kameralarına takılmışlardır.

Farah Zeynep Abdullah’ın Resmi Sosyal Medya Hesabı

Farah Zeynep Abdullah’ın resmi instagram sayfasında yaklaşık olarak 416 gönderisi ve 1 Milyon takipçisi bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz story ve gönderi kısmını aktif olarak kullanmaktadır. Kullanıcı ismi @fafazey’dir.
Sosyal medya fenomeni olan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş ile birbirlerini takip ediyor olmaları yeni bir aşk mı başladı dedikodularına yanıt verir nitelikte olup iki yetenekli isminde takipçilerinin dikkatini çekmiştir.

Masumlar Apartmani Inci Kiyafetleri ElbiseleriMasumlar Apartmanı İnci Kıyafetleri Elbiseleri

Masumlar dizisinde İnci karakterine hayat verecek olan Farah Zeynep Abdullah hem güzelliği hemde oyunculuk becerisi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca güzel oyuncunun dizide giydiği elbiseler ve kıyafetler çok merak ediliyor. Bizde Farah Zeynep Abdullah’ın Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakteri olarak giydiği kıyafetleri marka model ve fiyat bilgisi olarak buraya ekleyeceğiz. Sizde merak ettiklerinizi soru olarak aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bu konuda Masumlar Apartmanı İnci Kimdir? (Farah Zeynep Abdullah) hakkında bilgiler verdik. Ayrıca Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosu konumuza göz atabilirsiniz. Yorum ve görüşleriniz olursa lütfen aşağıya yazınız..

Etiketler