Masumlar Apartmanı Hasibe’nin Nişanlısı kimdir? Oğuzcan Ulu

TRT 1’de yayın hayatına devam eden Masumlar Apartmanı dizisi kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Büyük bir hızla ve büyük bir heyecanla yayın hayatına devam eden Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Diziye yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi de Hasibe’nin eski nişanlısı oldu. Gelin hep birlikte Masumlar Apartmanı dizisine yeni dahil olan Hasibe’nin nişanlısını ve on hayat veren oyuncumuzu yakından tanıyalım..Masumlar Apartmanı Hasibe'nin Nişanlısı

Masumlar Apartmanı Hasibe’nin Nişanlısı

Geçtiğimiz bölümlerde Safiye’nin annesi Hasibe ile karşılaşmıştık. Dizide bu kez karşılaşacağımız isim ise Hasibe’nin eski nişanlısı oldu. Ancak Hasibe’nin eski nişanlısı hakkında detaylı bir açıklama gelmediği için karakterin özelliklerini net bir şekilde öğrenemedik. Masumlar Apartmanı dizisinde Hasibe karakterinin eski nişanlısını bizde sizler ile birlikte izleyip daha yakında tanıyacağız.

Masumlar Apartmanı Hasibe’nin Nişanlısı kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisine Hasibe karakterinin eski nişanlısına hayat verecek olan oyuncumuz Oğuzcan Ulu’dur. Konumuzun devamında ise sizlere Oğuzhan Ulu hakkında detaylı bilgi verip, Oğuzcan Ulu kimdir?, Oğuzcan Ulu’nun yer aldığı diziler nelerdir? Oğuzcan Ulu’nun sevgilisi kimdir?, Oğuzhan Ulu’nun resmiinstagram hesabı nedir? gibi pek çok soruya sizler adına yanıt vereceğiz.

Oğuzcan Ulu Kimdir?

Oğuzcan Ulu KimdirOğuzcan Ulu, 16 Haziran 1998 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Çocukluğunda bu yana oyuncu olma hayali kurmuş ve bunu gerçekleştirmek adına da çeşitli eğitimler almıştır. Uzun bir süredir tiyatro ile yakından ilgilenmektedir. Son bir kaç yıl içerisinde ise dizi ve filmlerde yer almaya başlamıştır. Şu anda ise oyunculuk hayatına başarılı bir şekilde devam etmektedir.

Oğuzcan Ulu Dizileri

2017 – Bizim Küçük Günahlarımız (Film)
Hercai (Nahus Ağanın Gençliği)

Oğuzcan Ulu Resmi Sosyal Medya Hesabı

Oğuzcan Ulu, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Oğuzhan Ulu’nun resmi instagram hesabında 45 gönderisi bulunurken, 6.167 tane de takipçisi yer almaktadır. Oğuzcan Ulu’nun resmi instagram hesabı kullanıcı adı ise: @oguzcanuluOğuzcan Ulu Resmi Sosyal Medya Hesabı

Oğuzcan Ulu Sevgilisi Var Mı? Evli Mi?

Oğuzcan Ulu hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Genç oyuncumuz Oğuzcan Ulu’nun şuanda bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır. Oğuzcan Ulu’nun sevgilisi olduğuna dair haberleri aldığımız zaman yine sizlerle paylaşacağız.

Masumlar Apartmanı Hasibe’nin Nişanlısı kimdir? sorusuna yanıt verip Oğuzcan Ulu’yu sizlere tanıtmaya çalıştık. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Masumlar Apartmanı dizisinde yer alan oyuncularımızı ise  Masumlar Apartmanı Dizi Oyuncuları Kadrosu isimli konumuzda bulabilirsiniz.

Etiketler