Masumlar Apartmanı Han ve İnci’nin Gerçek Hikayesi Nasıl, Sevgili Olacaklar mı?

Konusu ve gerçek bir yaşam öyküsü olması sebebiyle çok iyi reyting alan Masumlar Apartmanı dizisinde Han ve İnci’nin Gerçek Hikayesi Nasıl, Han ve İnci Sevgili Olacaklar mı? neler yaşanacak bu hikaye nerede geçiyor çok merak ediliyor. Bizde Han ve İnci karakterlerinin gerçek yaşam öyküsünü ve neler yaşandığını sizler için araştırdık.

Masumlar Apartmanı Han ve İnci’nin Gerçek Hikayesi Nedir?

Masumlar Apartmanı dizisi ilk bölümünden itibaren hissettiğimiz üzere psikolojik travmalara yönelmiş ve her travmanın aslında geçmişe aile yaşantısına bağlı olduğunu gösteren çok başarılı bir dizi. Masumlar Apartmanı dizisi başrol oyuncuları olan Han ve İnci karakterinin de psikolojik travmaları yer alıyor. Diziyi sonradan izlemeye başlayanlar için ilk bölümünde yaşanan olaylardan anladığımız kadarıyla Han ve İnci’nin travmaları ve sebeplerini sizlere açıklamak istedik.

masumlar apartmani safiye ve gulben

Han psikolojisi bozuk bir anne ve üç kız kardeş ile birlikte büyümüştür. Gülben geceleri yatağını ıslatırken, Safiye temizlik hastası haline dönüşmüş aslında annesi ölse bile onun gölgesinde yaşayan ve onun disiplini ile aileyi aynı şekilde yaşatmaya çalışan birisidir. Neriman ise bu karanlık evde büyümek zorunda kalan çamaşır suyu kokusu almaktan astım hastasına dönüşmüş, korkak bir genç kızdır. Han evin tek erkeği sayılır çünkü babası hayatta olsa bile o da hastadır ve evden çıkmamaktadır. Han üç kız kardeşi ve babasını ayakta tutmak için çalışır kendi psikolojik travmasını gizlemeye çalışsa da ara ara ortaya çıkmaktadır.

Han Neden Geceleri Çöp Topluyor, Sırrı Geçmişteki Sebebi Nedir?

Han çocukken çok sevdiği bir kurşun asker oyuncağı varmış. Annesi Han artık büyüsün olgunlaşsın diye Han’ın çok sevdiği oyuncağını çöpe atmış. Han yıllardır o oyuncağı bulma umudu ile geceleri çöp topluyor ve yerde bulduğu her kağıdı odasındaki gizli bir kutunun içinde saklıyor. Han’ın travma sebebi annesinin çok sevdiği oyuncağını çöpe atmasıdır ancak altında başka sebepler de elbette ki vardır ve bu dizinin yeni bölümlerinde ortaya çıkacaktır. masumlar apartmani han ve inci sirri nedir

İnci’nin Sırrı, Geçmişte Yaşadıkları Neler?

İnci ve erkek kardeşi dedesi ile birlikte yaşamaktadır. İnci’nin annesi genç yaşta dedesinin de izin vermediği alkolik bir adamla evlenmiş ve bu evlilikten İnci ve erkek kardeşi dünyaya gelmiştir. Alkolik olan babası ve annesi ölmüştür. Dedesi bu yüzden İnci’yi korumak ister. Yanlış bir adamla evleneceğinden çok korkar, kızı ile aynı şeyleri yaşasın istemez. Ancak İnci babasının etkisinde kalarak alkolik olan bir sevgili bulmuştur. İnci’nin alkolik sevgilisinden ayrılamaması onu iyileştirme çabası aslında geçmişte babasına olan öfkesi ve onu iyileştirme çabasıdır.

Han ve İnci Gerçek Hayatta Sevgili mi?

Masumlar apartmanı dizisinde rol alan Han karakterini canlandıran Birkan Sokullu ve İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah gerçek hayatta sevgili değildir. Sadece dizi arkadaşı olan iki oyuncu partner olarak çok yakıştı ve dizide çok seviyorlar. masumlar apartmani inci han sevgilimi

Han ve İnci Masumlar Apartmanı Hikayesi Nerede Yaşandı?

Masumlar Apartmanı Gerçek Yaşanmış bir Hikaye mi?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun yazmış olduğu Madalyonun iç yüzü kitabından uyarlama olan Masumlar apartmanı dizisi gerçek yaşanmış bir hikayedir. Gerçek hayatta yer alan obsesif ve psikolojik bozuklukları olan insanları konu edilen Masumlar apartmanı dizisi gerçek hayatta yaşamış insan hikayelerinden oluşmaktadır. masumlar apartmani han ve inci evlenirmi

Masumlar Apartmanı Han ve İnci Evlenecek mi?

Safiye apartmanın kapısında İnci’yi gördüğü andan itibaren ondan nefret etti. Çünkü kardeşi Han’ı elinden alacağını düşündü. Safiye aileden kimse dışarı çıkmasın, kimse başkası ile görüşmesin, evlenip gitmesin istemektedir. O yüzden de İnci ve Han’ın evlenmesi şimdilik mümkün gözükmüyor. İlerleyen zamanlarda ailedeki psikolojisi bozuk tüm bireyler tedavi sürecine girer ve normalleşir ise Han ve İnci’nin evliliğinden söz edilebilir. İnci’nin dedesi de İnci’nin yanlış evlilik yapmasını istemediğinden dolayı onu çok zorlayacaktır.

Etiketler