Masumlar Apartmanı Gülben Esra’yı Camdan Attı Öldü mü Diziden Çıktı Mı?

Masumlar Apartmanında Gülben saplantılı bir şekilde Esat’ı sevmektedir. Esat ona hiç umut vermese de Gülben kendi hayal dünyasında tüm duyguların karşılıklı olduğunu Esat’ında onu sevdiğini ve evlenmek istediğini düşünmektedir. Gülben kendi hayal dünyasında yaşarken Esat’a yakın olmaya çalışan herkese de düşman olmaktadır. Esra’nın Esat’a karşı ilgisi olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden de Esat’ın kendisine kalması için Esra’yı ortadan kaldırma fikri gelişiyor aklında. Okuduğu romanların etkisinde kalarak bir hayal dünyası kuran Gülben Esra’yı öldürmeyi bile düşünüyordu.

masumlar apartmani esra oldu mu

Gülben Esra’yı Camdan Attı Öldü Mü?

Gülben Esra için hain planlar hazırlamaktadır. Önce radyoyu arayıp Esra’yı Esat’ı bırakması için tehditler savurdu. Sonra radyoya gözleri oyulmuş kanlı bir bebek göndererek Esat’tan uzak durması gerektiğini yoksa halinin böyle olacağını söyledi. Gülben’in bu ruh hali Han başta olmak üzere herkesi korkutuyor. Han ve İnci ne yaptığını bilemezken çaresiz bir şekilde kardeşini savunmaktadır.

gulben esati camdan atti

Gülben en sonunda sınırları aştı ve radyoya gelerek Esra ile kavga etti. Sonrasında sinirlendi ve onu itti. Arkasında cam olan Esra camdan fırladı ve radyo binasından aşağı düştü. Camların paramparça olmasının yanı sıra Esra’nın düşmesi akıllarda acaba öldü mü, sorusunu getirdi.

Masumlar Apartmani Esra Rusan diziden cikti mi

Masumlar Apartmanı Esra öldü mü? Esra Ruşan diziden çıktı mı?

Masumlar Apartmanı dizisinde Esra rolünü oynayan oyuncu Esra Ruşan diziden çıkmayacak. Çünkü İnci’nin en yakın arkadaşı ve dizi de görülen tek arkadaşı. Bu yüzden yine dizide rol alacaktır ancak bu düşme sonucunda rolü biraz değişebilir. Masumlar Apartmanı dizisinde Esra camdan fırlayıp ölmedi ancak hayatının en büyük şokunu yaşadı. Esra ve Esat bundan sonra ne yapacaklar? Han, İnci ve Gülben’den uzak kalacaklardır.

masumlar apartmani inci esrayi camdan atti

Masumlar Apartmanı dizisinde asıl seyirciyi tedirgin eden durum Gülben’in ruh hali. Gülben daha kötü ne yapabilir hayal dünyasında yaşadığı Esat ile olan ilişkisi nasıl sonlanacak? Gülben gerçek hayatı görecek ve Esat’tan soğuyacak mı? Gülben’in bu rahatsızlığı ne zaman geçecek yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler