Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi Kimdir? Tülay Bursa

OGM Pictures imzası taşıyan Masumlar Apartmanı dizisi Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı romanından uyarlanmıştır. Her salı Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Masumlar Apartmanı dizisi gerçek bir hayat hikayesini anlatmaktadır. Yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali ve Çağrı Vila Lostuvalı’nın oturduğu Masumlar Apartmanı dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için önümüzdeki bölüm Esat’ın annesini olarak izleyici karşısına çıkacak olan oyuncuyu daha yakından tanıtacağız ve Masumlar Apartmanı Esat’ın annesi kimdir? Masumlar Apartmanı Esat’ın annesine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi Kimdir?

Esat’ın annesi, Masumlar Apartmanı dizisine 36. bölümde dahil olacaktır. Yani önümüzdeki bölüm izleyici karşısına çıkacak olan Esat’ın annesinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Hepinizin bildiği gibi Gülben çocukluktan beri aşık olduğu Esat’a geçtiğimiz bölüm kavuşmuştu. Bunun üzerine diziye Esat’ın annesinin katılmasından dolayı, Gülben’le Esat’ın arasının bozulacağını ve annesinin Esat’a çok düşkün bir karakterde olacağını tahmin ediyoruz.Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi kim

Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesini Kim Canlandırıyor?

Aldığı reytinglerle Salı gününü zirvede tamamlayan diziye 36. bölümde katılan Esat’ın annesine başarılı oyuncu Tülay Bursa hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda başarılı oyuncumuz Tülay Bursa’yı daha yakından tanıtacağız ve Tülay Bursa kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Tülay Bursa Kimdir?

62 yaşındaki Usta oyuncumuz 1959 yılında dünyaya gelmiştir. Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz daha sonra Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü kadrosuna girmiştir. Daha önce Trt Çocuk Saati programının bazı bölümlerini sunan Tülay Bursa, aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Hala sivil toplum kuruluşları çalışmalarında görev alan başarılı oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Ihlamurlar Altında dizisiyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve tiyatrodaki başarısıyla üç ödül alan Tülay Bursa, kamera karşısına en son 2015 yılında Nermin karakterine hayat verdiği, Baba Candır dizisiyle geçmiştir. Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncumuz önümüzdeki günlerde Masumlar Apartmanı dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Tülay Bursa Yer Aldığı Diziler

2005 Ihlamurlar Altında
2006 Erkekler Ağlamaz
2007 Asi
2011 Sırat
2012 Kalbim 4 Mevsim
2012 Umutsuz Ev Kadınları
2013 Aramızda Kalsın
2013 1 Erkek 1 Kadın
2015 Baba Candır
2021 Masumlar Apartmanı

Tülay Bursa Resmi İnstagram Hesabı

Usta oyuncumuz Tülay Bursa’nın, instagram, twitter gibi herhangi bir sosyal medya hesabı bulunmamaktadır. Instagram da oyuncumuz adına açılmış birkaç hesap vardır ancak bu hesaplar sahtedir ve Tülay Bursa kullanmamaktadır.

Tülay Bursa Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

62 yaşındaki başarılı oyuncumuz Tülay Bursa henüz evli değildir. Tülay Bursa, daha önce kendi gibi tiyatro sanatçısı olan meslektaşı Levent Ülgen ile evlenmiştir ve çift 2001 yılında kızları Eris Ülgen’i kucaklarına almıştır. Ancak çift bir süre evli kaldıktan sonra anlaşılmış ve yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Tülay Bursa’nın şimdilerde ise hayatında birinden biri yoktur.

Masumlar Apartmanı Esat’ın Annesi – Tülay Bursa Kıyafetleri

Trt’nin reyting rekortmeni Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan usta oyuncumuz bundan sonra her Salı ekranlarda olacaktır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde tarzıyla dikkat çeken başarılı oyuncumuz Tülay Bursa’nın özel hayatında ve Masumlar Apartmanı dizisinde giydiği, etek, pantolon, elbise, gömlek, tişört, kazak, hırka, yelek, ceket, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka-fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan Esat’ın annesini ve Esat’ın annesini canlandıran usta oyuncumuz Tülay Bursa’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler