Masumlar Apartmanı Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon)

6 Yorum 137 kez izlendi

TRT ekranlarında 15 Eylül 2020 salı akşama başlayan Masumlar apartmanı dizisinde çalan şarkıları müzikleri türküleri sizler için bu sayfada toplayacağız. Son dönemde dizilerde birbirinden güzel şarkılar çalmaya başladı. Sadece jenerik fon müziği olarak değil Masumlar apartmanı dizisinin başında veya sonunda çalan şarkıları sözleriyle ve kimin söylediği ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Masumlar apartmanı dizisinde çalan şarkılar

Masumlar Aparmanı yeni bölümünde Sezen Aksu’nun Bende Yoluma Giderim şarkısı sözleri ve videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Han İnci’ye çatıda evlilk teklifi etti. Ancak İnci Dedeme söz verdim. Biz buradan gidiyoruz diyerek teklifi reddetti. Bu sahnede çalan Sezen Aksu’nun şarkısı çaldı.

masumlar aparrtmani bende yoluma giderim sarkisi

Sezen Aksu Benden Yoluma Giderim Şarkısı Sözleri;
Ben de yoluma giderim
Ezdirmem kendimi
Ama gezdirmem de gönlümü
Gider acımı çekerim
Beni özle isterim beni çok özle
Üzül üzül bir süre
En azından ince bir kabuk bağlasın
Azıcık eşitlik sağlasın
Giden gitmiştir zaten
Kesemem kesemem yolunu
Hani satın alınan sevgiye alıştırılmış
Bir çocuğun her oyuncağa çabucak doyumu
Ben de yoluma giderim
Ezdirmem kendimi
Ama gezdirmem de gönlümü
Gider acımı çekerim
Ben de yoluma giderim
Ezdirmem kendimi
Ama gezdirmem de gönlümü
Gider acımı çekerim

Masumlar Apartmanı 4. bölümde 6 Ekim Salı günü İnci’nin söylediği şarkı: Ah beni beni Vah Beni Beni Nerelere gideyim nasıl edeyim al beni beni.
Gidiyorum yine bu şehirden
Ayaklarım geri geri
Tekerlekler almış başını
Dönüyor dönüyor
Sanki bütün büyük aşkların
Ortak kaderi
Ah beni en çok bu mahvediyor
Sanki bütün büyük aşkların
Ortak kaderi
Ah beni en çok bu kahrediyor
Ah beni beni
Vah beni beni
Nerelere gideyim, nasıl edeyim
Al beni beni
Sar beni beni
Saramazsan eğer körfeze bırak
Gurub ile söneyim

Masumlar Apartmanı dizisi 3.bölüm İnci’nin han için radyoda çaldığı Sezen Aksu’nun sende benim kadar gerçekleri biliyorsun görüyorsun diye devam eden ölümsüz şarkılardan birisini radyodan çaldı. 29 Eylül Salı günü masumlar Apartmanı 3. bölümde çalan Sezen Aksu şarkısı sizlerle:

Masumlar Apartmanı 1. Bölümde Çalan Şarkı – Bir Sana Bir de Bana – BaBa ZuLa
Bulutların üstünden
Bıraktım ben kendimi
Sonunu düşünmeden
Duygular sarınca beni
Gizlice tuttum elini
Yüzüne baktım usulca
Gözlerin fısıldadı ah
Mutluluğu yavaşça
Çiçeklerin kokusu
Dalgaların şarkısı
Rüzgarın fısıltısı
Bir sana bir de bana
Bahçede hanımeli
Gökyüzünde yıldızlar
Yağmurun narin sesi
Şimdi bir anlamı var
Aşk nasıl da kırılgan
Sus dedim ama olmadı
Kalbimden ismin geçti ah
Kimseler duymadı
Çiçeklerin kokusu
Dalgaların şarkısı
Rüzgarın fısıltısı
Bir sana bir de bana

Masumlar apartmanı TRT ekranlarında yayınlanan yeni dizilerden birisi oldu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden kaleme alınan ve gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan masumlar apartmanı dizisinde hayatın hüznünü taşıyan müzikler ve şarkılar adeta insana dokunacak. Bu nedenle Masumlar dizisinde çalan şarkıları müzikleri sözleri ve kimin söylediğini de yazarak sizlere sunacağız.Masumlar Apartmanı jenerik fon müziği

Masumlar apartmanı dizisi başında sonunda çalan şarkı

Diziler genellikle jenerik ile başladığı için masumlar apartmanı dizisinin başında jenerik ile birlikte çalan güzel şarkıyı de müziği sizlerle paylaşacağız. Aynı zamanda Masumlar apartmanı dizisinin sonunda çalan veya çeşitli sahnelerinde çalan şarkıları da sözleri ile birlikte sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca Masumlar apartmanı dizisinin yeni bölümlerinde çalan birbirinden farklı müzikleri kim söylüyor hangi sanatçımız merak edenler için yine sayfamızda sizlere bilgiler vereceğiz.

Masumlar apartmanı jenerik fon müziği

TRT ekranlarında salı akşamları yayınlanacak olan Masumlar apartmanı dizisinin jenerik fon müziği oldukça merak edildi. Kulağa çok güzel gelen tınısının yanı sıra sözleri ve müziği ile herkesi etkileyen Masumlar apartmanı dizisinin jenerik fon müziğini bu sayfada bulabilirsiniz. Masumlar apartmanı dizisi TRT ekranlarında dram yüklü nostaljik güzel bir dizi olacak. Dizide çalan şarkıları kim söylüyor sözleri müziği ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız. İşte Masumlar apartmanı jenerik müziği: Shigeru Umebayashi

Masumlar Apartmanı dizi müziği şarkısı

Masumlar apartmanı dizisi şarkı sözleri kim söylüyor

Masumlar apartmanı dizisinin yeni bölümlerinde karşımıza çıkan şarkıları kim söylüyor şarkının sözleri nedir gibi merak edilen konuları da içeriğimizde bulabilirsiniz. Ayrıca Masumlar apartmanı dizisinde yeni bölümlerde ve sahnelerde çalan şarkıları bizlerden talepte bulunarak isteklerinizi yazabilirsiniz. Masumlar apartmanı dizisindeki şarkı ve müzikler için aşağıdaki yorum kısmına isteklerinizi yazmanızı bekliyoruz.

Masumlar Apartmanı Dizisinde Çalan Şarkılar MüziklerNot: Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosu ve karakterlerini konumuzdan detaylıca takip edebilirsiniz.

Yorum yaz

6 Yorum

Etiketler