Masumlar Apartmanı Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak?

Masumlar Apartmanı Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Yapacak? Masumlar Apartmanı dizisi TRT 1’in sevilen dizilerinden birisi. Salı akşamları en çok izlenen dizisi olan Masumlar Apartmanı kaç bölüm sürecek, ne zaman final yapacak, yorumlarını ve bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Masumlar Apartmanı Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın başrollerini oynadığı Masumlar Apartmanı dizisi salı akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Yayınlandığı her bölümde seyirciler tarafından beğenilen ve reytinglerde ilk sıralara yerleşen Masumlar Apartmanı dizisi final yapması şu an mümkün değil.

masumlar apartmani dizisi bitmeli mi

Salı akşamlarının en çok izlenen dizisi olan sosyal medyada en çok konuşulan dizi olmayı başaran Masumlar Apartmanı dizisi başarısını bu şekilde devam ettirdiği sürece sezon sonuna kadar devam edecektir. Masumlar Apartmanı kaçıncı bölümde bitecek sorusu seyirciler tarafından sorulsa da merak etmenize gerek yok. Masumlar Apartmanı kesin olarak bu sezon sonuna kadar devam eder.

Masumlar Apartmanı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Masumlar Apartmanı dizisi final tarihi izleyenler tarafından merak ediliyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından uyarlama olarak yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi kitabın finaline göre final yaparak erken biter mi yoksa seyircinin isteği ve reyting başarısı doğrultusunda uzar mı göreceğiz. Masumlar Apartmanı dizisi reytingleri bu şekilde başarılı devam ettiği sürece final yapmadan 2021 yeni sezonunda da devam edeceğini düşünüyoruz.

masumlar apartmani dizisi reytingleri yorumlari

Masumlar Apartmanı Dizisi Sezon Finali Mi yoksa Final Mi Yapacak?

Masumlar Apartmanı dizisi 2021 Haziran ayında sezon finali yaparak ekrana veda edecektir ancak 2021 Eylül ayından itibaren yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir. Masumlar Apartmanı dizisi sezon finali tarihi netleştiğinde konumuzda sizlerle paylaşırız.

masumlar apartmani dizisi kacinci bolumde bitecek

Masumlar Apartmanı Dizisi İzleyici Yorumları

Masumlar Apartmanı dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. Psikolojik sorunları bulunan üç kardeşin babaları ile aynı evin içinde verdikleri yaşam mücadelesini anlatan Masumlar apartmanı dizisi seyircileri her bölüm şaşırtmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinde Han ve İnci’nin evliliği, Safiye’nin davranışları ve birçok olay ile yeni bölümlerinde de seyirciyi ekrana kilitleyecektir. Masumlar Apartmanı’nın kısa sürede final yapmasını beklemiyoruz. Masumlar Apartmanı TRT 1’in bu sezon en çok izlenen dizileri arasında. Reytinglerde ilk sırada yer alan Masumlar Apartmanı dizisi salı gününde rakip tanımıyor.

masumlar apartmani dizisi final mi yapacak

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından uyarlama olarak yayınlanan Masumlar apartmanı dizisi kitaba göre devam etse de reytingleri başarılı şekilde olursa daha uzun yayınlanır ve kitaptan bağımsız bölümler çekilebilir. Masumlar Apartmanı dizisini izliyor musunuz? Masumlar Apartmanı dizisi oyuncularını ve konusunu nasıl buluyorsunuz? Masumlar Apartmanı sizce sezon finali mi yapmalı yoksa final yaparak bitmeli mi yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Masumlar aparmanı çok mukemmel bir dizi yazarına yapımcısına ve oyuncularına çok teşekkür ediyorum oyuciları çok mükemmel rollerini çok iyi oynuyorlarharika bir dizi oyuncu değışiklıği olmasın sizden rica ediyorum iyiki varsıniz

  2. Merhaba.Çok mükemmel ve insanı ekrana kilitleyen bir dizi.Ezgi Mola çok mükemmel oyuncu bana göre.Birkan Sokullu da çok beğendiğim biri.Kadro ve eser mükemmel olduğu için bence bu şekilde devam edecektir.

Etiketler