Masumlar Apartmanı Ne Zaman Final Yapacak, Yeni 2. Sezon Sürecek Mi?

Bu konumuzda sizlere Trt’nin sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisinin 2. sezonda ekranlarda olup olmayacağından ve dizinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağından bahsedeceğiz. Masumlar Apartmanı Ne Zaman Final Yapacak, Masumlar Apartmanı Yeni 2. Sezon Sürecek Mi? Masumlar Apartmanı ne zaman final olup bitecek sorularına yanıt vereceğiz.

Masumlar apartmanı ne zaman sezon finali yapacak? TRT ekranlarında 4 Mayıs salı günü 32. bölümü yayınlanan masumlar apartmanı dizisi 37. Bölüm ile sezon finali yapacak ve Haziran ayında set tatil edilecek. Haziran ayında sezon finali yaparak ekrana ara verecek olan masumlar apartmanı Eylül ayında yeni sezona başlayacak.

Not: Masumlar apartmanı dizisi salı akşamları TRT ekranlarındaalmış olduğu yüksek reyting oranları ile dikkatleri çekiyor. Final yapmak şöyle dursun 2. Sezon onayını şimdiden alan masumlar apartmanı dizisi kesin olarak 2. Sezon yoluna devam edecek. Masumlar apartmanının kaç sezon süreceğini şimdiden söylemek çok zor ancak almış olduğu izlenme oranları her hafta yaklaşık 10 milyona yakın kişinin diziyi izlediğini gösteriyor.

Her Salı Trt ekranlarında bizlerin karşısına çıkan dizi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanmıştır. Kısa sürede büyük ilgi gören dizi geniş kitlelere ulaşmıştır. Dizinin sıkı takipçileri de başarılı dizinin 2. sezonda devam edip etmeyeceğini ve dizinin final yapıp yapmayacağını merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için bu konulara açıklık getireceğiz ve Masumlar Apartmanı 2. sezonda da devam edecek mi? Dizi final mi, sezon finali mi yapacak? Masumlar Apartmanı 2021-2022 sezonlarında olacak mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Masumlar Apartmanı Ne Zaman Final Yapacak

Masumlar Apartmanı Dizisi 2. Sezonda Devam Edecek Mi?

ilk bölümü 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan dizi kısa sürede adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Yaşanmış bir hikayeyi anlatan dizi yayınlandığı günden beri salı gününü zirvede tamamlıyor ve sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Başarılı dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali ikilisi oturmaktadır. Aldığı reytinglerle sürekli zirvede olan dizi bu kadar kişi tarafından severek izlenirken dizinin bu sezon ekranlara veda etmesi gibi bir durum olamas ve başarılı dizi Masumlar Apartmanı 2. sezonda da devam edecektir.

Masumlar Apartmanı Dizisi 2021-2022 Yeni Sezonda Olacak Mı?

Aldığı reytinglerle salı gününün ve haftanın en çok izlenen dizisi olmayı başaran Masumlar Apartmanı, başarılı oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesi sayesinde ilgiyle takip edilmektedir. Başrollerini; Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın paylaştığı dizi daha ilk sozununda olmasına rağmen geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Dizi bu kadar başarılı bir şekilde ilerlerken de final yapması söz konusu değildir. Yakaladığı bu kitle diziyi yeni sezona götürecektir.Masumlar Apartmanı 2. Sezon olacak mı

Masumlar Apartmanı Dizisi Bitecek Mi?

Başarılı dizinin senaryosunu Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu kaleme almıştır. Güçlü senaryosu ve oyuncuların hayat verdiği karakteri adeta yaşamasından dolayı bu kadar başarılı ilerleyen dizi, her yeni bölümünün yayınlanmasıyla sosyal medyada en çok konuşulan konu hâline gelmektedir. Farklı hikayesiyle soluksuz izlediğimiz dizi bu sezonun en çok izlenen ve en sevilen dizilerinin başına gelmektedir. Dizi herkes tarafından bu kadar ilgiyle takip edilirken de bitmesi gibi bir durum yoktur.

Masumlar Apartmanı Dizisi Final Mi Yapacak?

15 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi, kısa sürede büyük ilgi görmüştür. Aldığı reytinglerle çoğu zaman ana haberlerde bile karşımıza çıkan dizi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanmıştır ve her hafta aldığı reytinglerle zirvededir. Salı gününün rakipsiz dizisi her hafta totalde birinci olarak haftayı tamamlamaktadır. Yani dizinin reytingleri diziyi devam ettirmeye yetmektedir ve ayrıca dizi daha ilk sezonunda olduğundan dolayı dizinin daha anlatacak hikayesi de vardır. Bundan dolayı dizi final yapmayacak önümüzde ki sezon yine karşımızda olacaktır.

Masumlar Apartmanı Dizisi Final Mi, Sezon Finali Mi Yapacak?

Yapımını OGM Pictures yapım şirketinin üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı, Ender Mıhlar ve Çiğdem Bozali oturmaktadır. Kısa sürede büyük başarılı yakalayan dizi bu sezonun en çok ses getiren dizisidir. Sosyal medyada da en çok konuşulan ve takip edilen dizi final değil, sezon finali yapacaktır ve önümüzde ki sezon kaldığı yerden devam edecektir.Masumlar Apartmanı dizisi Ne Zaman bitecek 2. sezon var mı

Masumlar Apartmanı Dizisi Kaç Sezon Sürecek, Ne Zaman Final Olacak?

Her Salı soluksuz izlediğimiz dizi, haftanın en çok izlenen dizilerinden biridir. Aldığı reytinglerle tüm gruplarda birinci olan dizi başarılı oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosuyla kısa sürede büyük ilgi görmüştür. Yani dizi bu kadar başarıl ilerken finale girmeyecek ve bu sezon kesin olarak sezon finaline gidecektir. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan dizi, bu kitleyi kaybetmezse aldığı reytingleri önümüzde ki sezonda devam ettirmeyi başarır ve en az 3 sezon daha bizlerin karşısında olmaya devam eder. Dizinin bu izleyici kitlesini kaybetmemesi içinde başrol oyuncularının diziden ayrılmaması gerekmetedir. Çünkü dizinin bu kadar tutulmasında senaryosu kadar oyuncuların başarısı da söz konusudur.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisinin önümüzde ki sezon devam edip etmeyeceğini, dizinin 3. sezonunun olup olmayacağını ve dizinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

8 Yorum

 1. Bence dvm etmeli ancak
  yüksek perdeden bagirmalar
  Dizinin tadini kaciriyor..
  Bilhassa Safiyenin!!!
  Ayrica kimseye dokunmayan herkese”pis” demesi ve kardesinin Çöplerle hasir nesir olmasi büyük bir PARADOX!!!!

 2. Avatar Erzincan’lı

  Masumlar apartmanını çok beğenerek izliyorum….Ezgi Mola’nın diziden ayrılacağı haberini gördüm oyuncu ayrılırsa izleyici kitlesi düşer lütfen Ezgi Mola gitmesin

 3. Çok ama çok severek izlediğim bir dizi soluksuz izliyoruz diziden Ezgi Mola ayrılacak diye bir haber gördüm eğer oyuncu ayrılırsa izleyici kitlesi kesinlikle azalır….Ezgi Mola sız masumlar apartmanını kendi adıma izlemem

Etiketler