Masumlar Apartmanı Cüneyt Kimdir? (Barış Bağcı)

Bu konumuzda Masumlar Apartmanı Cüneyt Kimdir? Cüneyt karakterine hayat veren oyuncunun gerçek ismi nedir, dizideki rol özellikleri nelerdir? kaç yaşındadır? hangi okuldan mezun olmuştur? daha önce yer aldığı dizi ve filmler nelerdir? sosyal medya hesabı ve sevgilisi var mı? gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız.Masumlar Apartmanı dizisi Cüneyt karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

masumlar apartmani afisi

Masumlar Apartmanı’nda rol alacak olan Barış Yağcı daha önceki dizi filmleri ile gayet başarılı bir performans sergilemiştir. Şimdi de Cüneyt rolü ile Masumlar Apartmanı dizisinde rol alacaktır. Kendisine yeni projesinde başarılar dileriz.

Masumlar Apartmani Cuneyt

Masumlar Apartmanı Cüneyt Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde  Cüneyt karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek adı Barış Bağcı‘dır. Barış Bağcı  27 Mayıs 1975 yılında  Karaman’da dünyaya gelmiştir.  Konya Selçuk Üniversite’sinde Konservatuar ve Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda yer aldıktan sonra oyunculuğuna İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda devam etmiştir.

Beyaz perdede ise ilk olarak 2009 yılında Nefes Vatan Sağolsun isimli bir sinema filminde canlandırdığı üstteğmen rolü ile karşımıza çıkmıştır. Geçtiğimiz sezonda ise TRT1 ekranlarında seyirci ile buluşan Diriliş Ertuğrul Gazi isimli dizide Baycu Noyan karakterini ekranlarımıza getirmiştir.

Masumlar Apartmanı Cüneyt Nasıl Bir Karakter Olacak?

Masumlar Apartmanı dizisinin kesin ve net bir şekilde başlama tarihi bilinmemekle birlikte dizide rol olan baş rol oyuncuları hariç diğer oyuncuların rol özellikleri hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda sitemizden yine ulaşabilirsiniz.

Barış Bağcı’nın Yer Aldığı Diziler

2015-2016   Diriliş Ertuğrul   – Carmagon Noyan
2015   Kara Kutu  –  Katip
2011-2012   Küçük Hanımefendi  –  Ömer
2009-2010   Yaprak Dökümü  –  Ali Sarper
2006-2007   Kırık Kanatlar  – Halim
2005   Gümüş  –  EmirBaris Bagci rol aldigi filmler

Barış Bağcı’nın Yer Aldığı Filmler

2006   Pars: Kiraz Operasyonu
2009   Nefes: Vatan Sağolsun  –  Üsteğmen – Barış
2010   Kaybedenler Kulübü  –  Devrim
2011   Pazarları Hiç Sevmem  –  Ali

Barış Bağcı’nın Resmi Sosyal Medya Hesabı

Oyuncumuzun resmi instagram sayfasında yaklaşık olarak 65,2 bin takipçisi ve  32 tane gönderisi bulunmaktadır. Gün geçtikçe yetenekli oyuncumuzun takipçi sayıları artış göstermektedir.Masumlar Apartmani Cuneyt gercek adi Baris Bagci

Barış Bağcı’nın Sevgilisi Var Mı?

Bir sıralar Barış Bağcı’nın ismi Fahriye Evcen ile anılmıştır. Bir dönem deli dolu aşk yaşayan çiftimiz magazinde sık sık gündeme çıkmıştı fakat bir süre sonra çiftimiz yollarını ayırma kararı almışlardır.  Bu karar her iki tarafın da fan gruplarını önemli derecede şaşırtmıştır.  Barış Bağcı ilerleyen günlerde yine güzel bir bayan ile ilişki yaşar mı bilinmez ama kalbinin şu sıralar boş olduğunu söyleyebiliriz.

Masumlar Apartmanı Cüneyt Kimdir? konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar.  Masumlar Apartmanı Cüneyt hakkında yazacaklarımız bu kadar. Masumlar Apartmanı Cüneyt hakkında yorum ve görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Masumlar Apartmanı dizisi Oyuncu kadrosu

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar fatma fırat emekli öğretmen

    Gülben karekterini çok beğenmiştim ablasıyla aynı karakter beni rahatsız etti. Gülben karekteri ile mutlu oluyorduk böyle sıkıcı.
    Lütfen eski gülben olamazmı

Etiketler