Masumlar Apartmanı Ceylan Kimdir? Aslıhan Gürbüz

Sizler için Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan Ceylan karakterini ve Ceylan karakterine hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Masumlar Apartmanı dizisinin senaristliğini Deniz Madanoğlu ile Rana Mamatlıoğlu üstlenmiştir. 15 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan Masumlar Apartmanı dizisi gerçek bir hayat hikayesini anlatmaktadır. Bizde sizler için bu konumuzda, kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan Ceylan karakterini yakından tanıtacağız ve Masumlar Apartmanı dizisi Ceylan karakteri kimdir? Masumlar Apartmanı dizisi Ceylan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Masumlar Apartmanı Dizisi Ceylan Karakteri Kimdir?

Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir kim için geldiHer salı TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan Ceylan karakteri dizinin başrol oyuncusu Han’ın eski nişanlısıdır. Diziye sonradan katılmasına rağmen dizinin başrol oyuncularından biri olacak olan Ceylan karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Ceylan’ın Han ile tekrar barışmak için her yolu deneyen ve bu yüzden de Rüya’yla asla anlaşamayacak biri olacağını tahmin etmekteyiz.

Masumlar Apartmanı Dizisi Ceylan Kimdir?

Han’ın eski nişanlısı olarak biz ya dahil olan Ceylan karakterine güzel oyuncumuz Aslıhan Gürbüz hayat verecektir. Izleyicler tarafından Ceylan karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Aslıhan Gürbüz’de merak edilmiştir. Bizde sizler için Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan karakterini canlandıran oyuncumuz Aslıhan Gürbüz’ü yakından tanıtacağız ve Aslıhan Gürbüz kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir

Aslıhan Gürbüz Kimdir?

38 yaşında ki oyuncumuz Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden birincilikle mezun olan Aslıhan Gürbüz, kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Büyük Buluşma isimli diziyle geçmiştir. Kariyerinde ki ilk çıkışı 2009 yılında oyuncu kadrosunda yer aldığı Bir Bulut Olsam dizisi sayesinde yakalayan oyuncumuz daha önce, Yahşi Cazibe, İşler Güçler, Kor, Zeytin Tepesi, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Bodrum Masalı, Ufak Tefek Cinayetler gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2021 yılında Kırmızı Oda dizisiyle geçen Aslıhan Gürbüz bu sezon Masumlar Apartmanı dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Aslıhan Gürbüz Yer Aldığı Diziler

2004-2007 Büyük Buluşma- Seda
2008 Gonca Karanfil- Gonca
2009 Bir Bulut Olsam- Asiye Bulut
2010-2012 Yahşi Cazibe- Cazibe Abbasova
2013 İşler Güçler
2014 Zeytin Tepesi- Deniz Gökçener
2015-2016 Muhteşem Yüzyıl: Kösem- Halime Sultan
2017 Bodrum Masalı- Maya
2017-2018 Ufak Tefek Cinayetler- Merve Aksak
2020-2021 Kırmızı Oda- Kumru

Aslıhan Gürbüz Resmi Instagram Hesabı

Bu sezon Masumlar Apartmanı dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Aslıhan Gürbüz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 1053 gönderisi ve 668 bin takipçisi vardır. Aslıhan Gürbüz’ün resmi ınstagram hesabı: @gurbuzasli

Aslıhan Gürbüz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Aslıhan Gürbüz’ün hayatında birinin olup olmadığını da merak edilmiştir. Oyuncumuz Aslıhan Gürbüz henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan Aslıhan Gürbüz daha önce Engin Ünal’la ile birlikteydi. Ancak çift anlaşamamış ve yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Aslıhan Gürbüz’ün şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Masumlar Apartmanı Ceylan – Aslıhan Gürbüz Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Aslıhan Gürbüz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Aslıhan Gürbüz’ün özel hayatında ve Masumlar Apartmanı dizisinde giydiği etek, pantolon, tişört, kazak, hırka, mont, kaban, ceket, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan Ceylan karakterini ve Ceylan karakterine hayat veren oyuncumuz Aslıhan Gürbüz’ü yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Masumlar Apartmanı Ceylan kimdir gerçek adı bilgilerini yazdık. Masumlar Apartmanı Dizisi Yeni Gelen oyuncular konumuz burada.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: