Masumlar Apartmanı Barış Kimdir? Gerçek Adı (Cem Avnayim)

20.04.2021
198

Bu konumuz Masumlar Apartmanı Barış Kimdir? Gerçek Adı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı gibi sorular hakkında olacak. Masumlar Apartmanı Barış Kimdir?, Masumlar Apartmanı Barış kim için geldi kaç bölüm kalacak, Masumlar Apartmanı Barış karakterinin gerçek adı soyadı nedir gibi sorulara yanıt vereceğiz.Masumlar Apartmanı Barış Kimdir? Gerçek Adı

Masumlar Apartmanı Barış Kimdir? Gerçek Adı

TRT 1 ekranlarında salı akşamları yayınlanan Masumlar apartmanı dizisine 20 Nisan akşama yeni bir oyuncu dahil oldu. Masumlar apartmanı 30. bölümde İnci’nin arkadaşı olan Barış karakteri dizinin kadrosuna katıldı. İnci’nin üniversiteden eski bir arkadaşı olan Barış kimdir gerçek adı nedir Masumlar apartmanı dizisinde kaç bölüm kalacak gibi sorular merak edilirken Masumlar apartmanı Barış karakterinin gerçek adı soyadı ve tüm bilgilerini sayfamızda sizlere sunmak istiyoruz.

Masumlar apartmanı dizisinde İnci’nin arkadaşı olan Barış karakterinin gerçek adı Cem Avnayim. İnci’nin üniversiteden arkadaşı olan Barış masumlar apartmanı dizisine İnci’nin iş arkadaşı olarak katıldı. Cem Avnayim Masumlar apartmanı dizisinde Barış karakteri ile bir süre izleyici karşısına çıkacak. İnci’nin arkadaşı olan ve artık iş arkadaşı rolünde dizide izleyeceğimiz Barış karakterinin gerçek adı Cem Avnayim kimdir kısaca göz atalım.

Cem Avnayim kimdir?

Masumlar apartmanı dizisinin 30. bölümünde diziye dahil olan ve Barış karakterini canlandıran İnci’nin arkadaşı Cem Avnayim 20 Haziran 1984 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Cem Avnayim Marmara Üniversitesi’nde Radyo TV sinema bölümünü bitirdikten sonra bir süre sunuculukta yapmış, ekranlara kendi hazırlayıp sunduğu aşkı tarz programı ile adım atmıştır. Cem Avnayim daha sonra S’nek TV de kumdan aşk ve arkadaşımın aşkı gibi çeşitli programlarda hazırlamıştır. Daha önce herhangi bir dizi veya filmde yer almayan Cem Avnayim Barış karakteri ile ilk kez oyunculuk deneyimi kazanacak.

Masumlar apartmanı dizisinde Barış karakterine hayat verecek olan ve İnci’nin arkadaşı rolü ile diziye giren Cem Avnayim hakkında kısa bilgiler verdik. Sizlerin de yorum ve görüşleri varsa lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.