Masumlar Apartmanı Anıl Kimdir? Hastalığı ve Amacı Ne?

19.04.2021
316

Masumlar Apartmanı Anıl Kimdir? Hastalığı ve Amacı Ne? Masumlar apartmanı dizisine yeni katılan Anıl Saran karakteri kimdir, hastalığı nedir? Masumlar Apartmanı Anıl’ın Gülben ile derdine ne? Neden takip ediyor bilgilerini konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Masumlar Apartmanı Anıl Saran Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisi önceki bölümünde Psikiyatrist Yağmur ile görüşürken birdenbire Anıl odaya giriyor ve Han’ın Yağmur’a aşık olduğunu iddia ederek onu odadan çıkartmak istiyor. Han odaya aniden giren Anıl’a sinirleniyor ve onun boğazına sarılıyor. Yağmur ikisine de müdahale ediyor. Yağmur süresi gelmeden odaya giren Anıl’a sert bir tutum göstererek odadan çıkarıyor.

Masumlar apartmani dizisi Anil kimdir

Masumlar Apartmanı Anıl Saran Kim, Gerçek Adı Bilgileri

Masumlar Apartmanı dizisinde Anıl rolünü canlandıran oyuncu Selim Can Yalçın’dır. Selim Can Yalçın 1982 İstanbul doğumludur. Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur. Daha çok tiyatro sahnelerinde yer alan Selim Can Yalçın daha önce herhangi bir dizi filmde rol almadı. Masumlar apartmanı dizisi ile oyunculuk kariyerinde TV’ye adım atmış olup bundan sonra onu sıkça dizi filmlerde görebiliriz.

Anıl Saran’ın Hastalığı Nedir?

Han Yağmur’un odadan çıkmasını fırsat bilip masanın üzerinde Yağmur’un not defterine bakıyor. Kendisi için ne yazdığını merak ederken alt sayfada Anıl Saran ile ilgili yazdığı belirtileri kendisine zannediyor. Anıl Saran’ın sınırda kişilik bozukluğu rahatsızlığını kendisi için yazdığını düşünen Han’ın düşünce ve davranışları Yağmur’a karşı değişebilir.

selim can yalcin masumlar apartmani han

Masumlar Apartmanı dizisine katılan Selim Can Yalçın’ın canlandırdığı Anıl Saran karakterinin rahatsızlığı bir psikolojik rahatsızlık. Psikiyatr Yağmur’a gelen Anıl Saran rahatsızlığının belirtilerini Han kendi üzerine alınsa da Selim Can Yalçın Anıl Saran’ın hastalığının belirtileri ; kıskançlık, empati yoksunluğu, yüzeysel ilişki kurma, şiddet eğilimi, dürtüsellik, kibir, narsist savunma, düşmanca tavır ve sınırda kişilik bozukluğudur. Yağmur önceki görüşmesinde Anıl saran ile ilgili bu notları almıştı.

anilin hastaligi ne

Anıl Saran’ın Amacı Nedir?

Anıl psikolojik rahatsızlığı olduğundan dolayı odaya aniden giriyor ve Han ile tartışıyor. Han sinirlerine hakim olamayıp onun boğazını sıktığı için Anıl Han’a düşmanlık besliyor ve onu takip etmeye başlıyor. Han’a sebepsiz şekilde düşmanlık besleyen Selim Can Yalçın’ın oynadığı Anıl Saran onun evini gözetlemeye başladığında camdan bakan Gülben’le karşılaşıyor ve hedefine Gülben’i alıyor.

anil gulbene ne yapacak

Anıl Saran Gülben’e Ne Yapacak Zarar Verecek mi?

Masumlar Apartmanı dizisinin yeni katılan Selim Can Yalçın’ın oynadığı Anıl Saran Han’ın evini izlediği sırada camda Gül beni görüyor. Gülben Anıl’ı tanımadığı için ve sürekli evi izlediği için ondan korkuyor. Gülben dışarı çıktığı bir sırada eve dönmüyor Han başta olmak üzere ev ahalisi Gülben’in neden dönmediğini merak ediyor. Anıl Gülben’i kaçırdı mı? Gülben’e ne yapacak? Han’a olan öfkesini Gülben’den mi çıkaracak soruların cevabını Masumlar apartmanı dizisi yeni bölümü ile göreceğiz. Anıl rolünü canlandıran oyuncu Selim Can Yalçın’ın oyunculuğunu nasıl buldunuz? Anıl karakteri bilgilerini sizlerle paylaştık. Anıl Gülben’e zarar verir mi sizce? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    zarar veremez bence. Belkide naci kurtarir,saliyi bekleriz artik