Masumiyet Hale’nin Kızı Kimdir? (Kimya Gökçe Aytaç)

Yorum Yap 64 kez okundu.

11 Ocak Pazartesi günü çekimlerine başlanacak olan Masumiyet dizisi Fox TV’de yayınlanmaya hazırlanıyor. Gold film imzalı dizi FOX TV’de kısa bir süre sonra seyirci ile buluşacak. Dizide yer alan karakterler oldukça merak edilmeye başlandı. Masumiyet dizisinde ön plana çıkacak karakterlerden bir tanesi de Hale’nin kızı karakteri oldu. Bizde sizlere Masumiyet dizisi Hale’nin kızından ve ona hayat veren oyuncumuzdan bahsedeceğiz.

Masumiyet Dizisi Hale’nin Kızı Karakteri

Yaşı 19 Hale'nin Kızı KarakteriMasumiyet dizisinin baş karakterlerinden bir tanesi de Hale karakteridir. Hale karakterinin hayatı dizinin ana konusundan bir tanesidir. Dizide bu kadar ön planda yer alan Hale karakterinin kızı da oldukça izleyiciler de merak uyandırdı resmi isterler tarafından Hale’nin kızının karakteristik özellikleri açıklanmadı. Güncel olarak sizlerle beraber Hale’nin kızının özelliklerini paylaşacağız.

Masumiyet Hale’nin Kızı Kimdir?

Masumiyet dizisinde Hale’nin kızına hayat verecek olan güzel ve başarılı oyuncumuz Kimya Gökçe Aytaç’tır. Sevilen oyunculardan bir tanesi olan Kimya Gökçe Aytaç’ı merak eden pek çok okurumuz ve izleyicimiz oldu. Biz de sizlere Kimya Gökçe Aytaç’ı yakından tanıtıp hayatı hakkında detaylı bilgilerin tümünü paylaşacağız. Gelin hep birlikte Kimya Gökçe Aytaç’ı tanıyalım.

Kimya Gökçe Aytaç Kimdir?

Kimya Gökçe Aytaç KimdirKimya Gökçe Aytaç, 24 Ocak 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1,77 boyunda ve 55 kilogramdır. Bugüne dek pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Reklam filmlerinin de vazgeçilmez yüzlerinden bir tanesi olan güzel oyuncumuz İstikbal, Balparmak, Esenora gibi markaların reklam yüzü olmuştur. İlk dizi oyunculuğu deneyimini Böyle Bitmesin dizisi ile yaşamıştır. Uzun bir süredir oyunculuk ile yakından ilgilenmektedir. En son ise karşımıza Bay Yanlış dizisindeki İrem karakteri ile çıkmıştır.

Kimya Gökçe Aytaç Yer Aldığı Diziler

2020 –  Bay Yanlış (İrem)
2018 – Diriliş Ertuğrul (Evdokya)
2018 – Erkenci Kuş (Polen)
Ufak Tefek Cinayetler
Rüzgarın Kalbi
Kertenkele
Medcezir
20 Dakika
Böyle BitmesinKimya Gökçe Aytaç Resmi İnstagram Hesabı

Kimya Gökçe Aytaç Resmi İnstagram Hesabı

Güzel oyuncumuz güzelliğiyle sosyal medyada da oldukça dikkat çekmektedir. Kimya Gökçe Aytaç’ın resmi instagram hesabında 125 gönderisi bulunurken 189 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Kimya Gökçe Aytaç’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @kimyagokce

Kimya Gökçe Aytaç Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Oyuncumuz hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Kimya Gökçe Aytaç 2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gökçe Özyol ile evlenmiştir. Ancak çiftimiz 2 yıl sonra yani 2013 yılında şiddetli geçimsizlik sebebiyle ayrılık kararı almışlardır. Şu anda ise oyuncumuz Kimya Gökçe Aytaç bekardır.Yaşı 19 Hale'nin Kızı Kıyafetleri

Masumiyet Hale’nin Kızı Kıyafetleri

Masumiyet dizisinde kıyafetleri en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Hale’nin kızı oldu. Biz de sizlerle dizi başladığı zaman Hale’nin kızının yani Kimya Gökçe Aytaç’ın dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, mont, şort, pantolon, kaban, Buluz gibi kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte paylaşacağız. Masumiyet dizisi Hale’nin kızının kıyafetleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

Bu konumuzda da çok yakında yayınlanmaya başlayacak Masumiyet dizisinde yer alan Hale’nin kızından ve ona hayat verecek olan oyuncumuz Kimya Gökçe Aytaç’tan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Ayrıca Masumiyet dizisinde yer alan oyuncularımızın tümünü Masumiyet Dizisi Oyuncu kadrosu konumumuzdan bulabilirsiniz.

Etiketler