Masumiyet Dizisinde Oyuncuların Cep Telefonları Hangi Marka Fiyatları Ne?

Çarşamba günleri yayınlanmakta olan ve geçtiğimiz günlerde ikinci bölümü ile karşımıza çıkan Masumiyet dizisi konusu ve oyuncuları ile izleyicilerin dikkatini çekmeye merak ederken Masumiyet dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de dizide kullanılan cep telefonlarının markası oldu. Biz de sizlere yardımcı olabilmek adına bu konumuzda Masumiyet dizisinde oyuncularımızın kullanmış olduğu cep telefonlarının marka, model ve fiyat bilgisini sizlere sunacağız.

Masumiyet Dizisinde Oyuncuların Cep Telefonları

Masumiyet dizisinde yer alan Ela, İlker, İrem, Hale ve Bahar karakteri başta olmak üzere pek çok karakterin dizide kullanmış olduğu telefonlar merak edildi. Masumiyet dizisi izleyicileri büyük bir merakla dizide kullanılan telefonların marka, model ve fiyat bilgisi araştırmaya başladı. Biz de sizlere yardımcı olabilmek için konumuzun ilerleyen kısımda karakterlerin kullanmış olduğu telefonları marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız. İşte Masumiyet dizisindeki oyuncuların kullandığı cep telefonları..

Masumiyet Dizisi Ela’nın Telefonunun Markası Nedir?

Masumiyet Dizisi Ela'nın Telefonunun Markası Nedir_1Masumiyet dizisindeki hayat hikayesi ile herkesi kendisine bağlamayı başaran Ela karakterinin kendisine ait olan cep telefonunun markası iPhone 8 dir. Ela’nın ailesi ile görüşmek için kullanmış olduğu telefon olan iPhone 8‘in fiyatı ise 4500 TL ile 5.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. İlker’in Ela ile görüşebilmek için aldığı diğer telefonun markası ise Apple iPhone 12 Pro. Apple iPhone 12 Pro’nun fiyatı ise 16.000 TL ile 17.000 TL arasında farklılık göstermektedir.

Masumiyet Dizisi İlker’in Telefonunun Markası Nedir?

Masumiyet dizisinde sık sık ismi geçen ve izlerken izleyicileri oldukça kızdıran İlker karakterinin kullanmış olduğu telefonun markası ise Apple iPhone 12 Pro Max. İlker bu telefonun mavisini kullanmaktadır telefonun fiyatı ise 16 bin TL ile 17 bin TL arasında farklılık göstermektedir.Masumiyet Dizisi İlker'in Telefonunun Markası Nedir

Masumiyet Dizisi İrem’in Telefonunun Markası Nedir?

Dizideki rolü gereği sosyal medyada ve internet üzerinde oldukça tanınan ve bilinen bir karakter olan İrem karakteri zaman zaman telefon görüşmeleri zaman zaman da kendi kanalı için çekmiş olduğu videolar da kullanmış olduğu telefon ile merak edildi. Masumiyet dizisindeki İrem karakterinin hem telefon görüşmeleri hem de video çekimleri için kullanmış olduğu telefonun markası Apple iPhone 12 Pro Max . Telefonun fiyatı ise 16.400 TL’dir.

Masumiyet Dizisi Hale ve Bahar’ın Telefonunun Markası Nedir?

Masumiyet dizisinde telefon görüşmeleri ve iş hayatları ile ilgili görüşmeler ile bilinen Hale ve Bahar karakterinin kullanmış olduğu telefonların markası da Apple iPhone 12 Pro Maxtır. Masumiyet dizisinde genel olarak Apple markası iPhone serisi kullanılmaktadır.

Bu konumuzda da sizlerle Masumiyet dizisindeki oyuncularımızın kullanmış olduğu telefonlardan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Ayrıca Masumiyet dizisinde yer alan oyuncuları yakından tanımak isterseniz Masumiyet dizisi oyuncu kadrosu isimli konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler