Masumiyet Dizisi var mı yok mu, neden yok gün mü değişti?

11.05.2021
29

12 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanması beklenen masumiyet dizisi Arefe günü dolayısıyla ekrana gelmeyecek ve dizinin yeni bölümü 17 Mayıs pazartesi günü yasak elma dizisinin yerine FOX TV’de yayınlanacak. Fox TV son haftalarda oldukça sıkıntılı bir dönem yaşamaya başladı. Masumiyet dizisi geçtiğimiz haftalarda final kararı almış ve Mayıs ayının sonunda biteceği duyurulmuştu. Ancak buna rağmen dizinin gününün de değiştirilmesi ve sezon finali yapan yasak elma dizisinin yerine pazartesi günü yayınlanması yeni bir hamle olarak değerlendiriliyor.

12 Mayıs Çarşamba Masumiyet var mı yok mu?

12 Mayıs Çarşamba Masumiyet var mı yok mu12 Mayıs Çarşamba akşamı masumiyet dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Bayram ve arefe günü dolayısıyla değil reytingleri daha da düşmesin diye bu hafta pas geçilecek ve pazartesi günü yasak elma dizisinin yerine ekrana gelecek. Daha önce masumiyet dizisinin final yapacağı açıklanmış ve dizinin 2 bölüm sonra final bölümü ekrana geleceği duyurulmuştu. 12 Mayıs Çarşamba akşamı masumiyet dizisi yeni bölüm ekrana getirmeyecek.

Masumiyet dizisi gün mü değiştirdi?

Evet FOX TV’de Çarşamba akşamları yayınlanan masumiyet dizisi gün değiştirdi ve artık pazartesi günleri yayınlanacak. 17 Mayıs pazartesi günü yasak elma dizisinin saatinde FOX TV’de yayınlanacak olan masumiyet dizisi 2 bölüm daha ekrana geldikten sonra final yapacak. Masumiyet dizisi neden gün değiştirdi sorusuna ise çarşamba günleri hem sadakatsiz dizisi hem de kuruluş Osman dizisinden dolayı yeterli reyting alamayan masumiyet pazartesi günü yasak elma dizisinin izleyicilerine de sunulmak istenmiş olabilir. Bakalım masumiyet dizisi gün değişikliği sonrasında reytinglerini artırabilecek mi izleyip göreceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.