Masumiyet Dizisi Neyi Anlatıyor, Konusu Özeti Hikayesi nedir?

FOX TV‘nin yeni dizilerinden bir tanesi olan Masumiyet dizisi pek çok kişi tarafından merak edildi. Ömür Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu öykü ve senaryosunu ise Sırma Yanık’ın kaleme almış olduğu dizi konusu ile dikkat çekti. Bizde sizlerde bu konumuzda Masumiyet dizisinin konusunu, özetini ve neyi anlattığını sizlerle paylaşacağız. Gelin Masumiyet dizisinin konusu ne hep beraber daha yakından inceleyelim.

Masumiyet Dizisi Neyi Anlatıyor?

Masumiyet Dizisi Neyi AnlatıyorGold film imzalı Masumiyet dizisi çok kısa bir süre sonra FOX TV‘de sevenleri ile buluşacak. Şimdiden pek çok kişi tarafından merak edilen dizinin konusunu araştırmaya başlayan pek çok kişi oldu. Dram türünde bir dizi olan Masumiyet dizisi bir annenin kızının iyiliği için vermiş oldu çabayı ve emeği konu edinmiştir.

Masumiyet Dizisinin Konusu Nedir?

Masumiyet dizisinin konusu kızına doğru yolu göstermek isteyen bir annenin ve aşkından asla vazgeçmeyen bir genç kızın hayat hikayesidir. Annesini dinlemeyen Ela aşkının peşinden gitmiştir. Hem ailesinin hem de kendisinin hayatını tamamen alt üst eden Ela, bakalım yaptıklarından pişman olacak mı? Dizi başladığı zaman Ela’nın yeni hayatında ne tür çaba sarf ettiğini, de ne tür zorluklar çektiğini hep beraber yakından izleyip göreceğiz.

Masumiyet Dizisinin Özeti

Bahar evli ve iki çocuk annesi bir kadındır. 19 yaşında olan kızı Ela yanlış bir adama aşık olur. Aşık olduğu adam aynı zamanda da babasının patronudur. 19 yaşında olan Ela 35 yaşında olan babasının patronuna aşık olur. Üstelik bu adam evlenmek üzeredir. Bahar ise kızına yanlış gördüğü bu ilişkiden kurtarmak ister. Bahar elinden geleni yapmış olsa da kızı Ela aşkından asla vazgeçmez. Ela’nın ve ailesinin hayatı Ela’nın 19. doğum gününde tamamen değişir.Masumiyet Dizisinin Konusu Nedir

Masumiyet Dizisinin Hikayesi Nedir?

Olayların tamamı ailesini dinlemeyen bir genç kızın kendisinden yaşça çok büyük olan ve evlenmek üzere olan zengin bir adama aşık olması ile başlar. Dizinin hikayesi ise Ela’nın ve ailesinin hayat hikayesi üzerinedir. Hem Ela’nın hem de ailesinin çekmiş olduğu zorluklar dizide anlatılacaktır.

Sizler için Masumiyet dizisinin konusunu özetini ve hikayesini anlatmak istedik. Peki sizler Masumiyet dizisinin konusunu nasıl buldunuz? Görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca dizide yer alan oyuncularımızı daha yakından tanımak için isimliMasumiyet Dizisi Oyuncu kadrosu konumuza göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. İlker karekter inin oyunculuğu berbat, her sahnede aynı yüz ifadesi. Kızması da şaşkınlığı da, mutluluğu da… Çok yakışıklı ama oyunculuk hiç yok.
    Konu da çok banal, kadro çok iyi,.. annenin mücadelesi… Ne kadar şaşırtabilir ki…

Etiketler