Masumiyet dizisi kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde bitecek final olacak?

Fox TV ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Masumiyet dizisi kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde bitecek final olacak izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bizde diziyi izleyip merak edenler için Masumiyet dizisi kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde bitecek, final olacak konusunda merak edilenleri ve dizinin reytingleri ile birlikte sizlere yazmak istiyoruz.

Masumiyet dizisi kac bolum surecek

Masumiyet Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

İlk bölümü 24 Şubat çarşamba akşamı ekrana gelen Masumiyet dizisi oldukça sevilip beğenildi. 3 Mart 2021 çarşamba akşamı 2. bölümü ile yayınlanan Masumiyet dizisi Ela ile İlker’in olayından çıkıp daha geniş kapsamlı güçlü kadrolu bir diziye dönüşmeye başladı. Deniz Çakır, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, İlayda Alişan ve İlkay Tütüncü gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Masumiyet dizisi görünüşe göre oldukça uzun bölümler sürecek. Reyting almanın oldukça zor bir gün olduğu çarşamba günleri yayınlanan Masumiyet dizisi Kuruluş Osman ve Sadakatsiz gibi dizilere rağmen oldukça iyi bir başlangıç yaparak ekran yolculuğunu devam ettiriyor. Masumiyet dizisinin bu sezonu tamamlaması ve yaklaşık olarak 13-14 bölüme ulaşmasını kesinleştirdi.

Masumiyet dizisi kac bolum surecek final tarihi

Masumiyet Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Olacak?

Masumiyet dizisi oldukça iyi bir başlangıç yaparak yüksek reyting oranlarına ulaştığını yukarıda yazmıştık. Dizinin almış olduğu 6 oranına yakın Total reytingler çarşamba günü gibi reytinglerde mücadelenin zorlu bir gününde oldukça iyi sayılır. Masumiyet dizisi bu güçlü senaryosu ve oyunculuk başarıları ile mayıs ayının ortalarına kadar rahat bir şekilde devam edecek görünüyor. Masumiyet dizisinin sezon finaline doğru reytingleri yüksek devam ederse 2. sezonda ekran macerasına devam edecektir. Masumiyet dizisinin 2. sezonda da devam edip ortalama 35 bölüm civarında yayınlanmasıyla birlikte 2. Sezonun sonunda 50. bölüme ulaşmış bir dizi olarak görebiliriz. Kısacası Masumiyet dizisi reytinglerdeki başarısını devam ettirirse 2. sezonun sonunda 50. bölüme ulaşmış bir dizi olacak.

Masumiyet dizisi final tarihi

Masumiyet Dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Masumiyet dizisinin bölümleri ilerledikçe final mi yapacak, sezon finali mi ya da yeni 2. Sezonda devam edecek mi gibi sorular izleyicilerin çok sorduğu ve cevabını merak ettiği sorulara dönüşüyor. Şimdiden kesin bilgiler veremezsek de Masumiyet dizisi 2. Sezon da muhtemelen yoluna devam edecek. Başarılı reyting oranlarını koruyabilirse Masumiyet dizisinin yeni sezonda da yoluna devam etmesi olağandır.

Masumiyet dizisi kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde bitecek, final yapacak konusunda görüşlerimizi reytingler ışığında sizlere yazmaya çalıştık. Sizlerde Masumiyet dizisi kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde bitecek final olacak ve Masumiyet dizisi 2. sezon devam edecek mi gibi konular hakkındaki yorum ve görüşünüzü lütfen aşağıya yazınız. Ayrıca Masumiyet dizisi oyuncu kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar Nigar Quliyeva

    Bu yıl Fox TV’de izlediğim tek dizi Masumiyet oldu. İlk bölümden diziye çok
    bağlandım. Bu dizi hiç bitmesin

Etiketler