Masumiyet Dizisi İlker Ilgaz Kimdir? Sevgilisi Var Mı? (Serkay Tütüncü)

Bu konumuzda sizlere yeni sezonda Fox Tv de ekranlara gelecek olan Masumiyet dizisinin oyuncularından Serkay Tütüncü’yü ve hayat vereceği İlker karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Gold Filmin üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay oturmaktadır. Oyuncu kadrosu belli olan dizi şimdiden herkesi heyecanlandırmaya başladı. Başrollerinde, Hülya Avşar,Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın olduğu dizinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme almıştır. Oldukça başarılı oyuncuların olduğu dizide merak edilen isimlerden biride Serkay Tütüncü olmuştur. Bizde diziler için bu başarılı oyuncuyu ve hayat vereceği İlker karakterini yakından tanıtacağız.

Masumiyet Dizisi İlker Ilgaz Karakteri Kimdir?

Masumiyet dizisinin oyuncularından İlker’in henüz nasıl bir karakterde olacağı belli değildir. Ancak İlker’in İlayda Alişan’ın hayat vereceği Aylin karakteriyle partner olacağı tahmin edilmektedir. Resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Son Bilgiler: Masumiyet dizisinin ana karakterlerinden biri olan İlker, Ilgaz holdingin sahibinin oğludur. 35 yaşında ki İlker, aynı anda nişanlısı İrem ve sevgilisi Ela ile bir ilişki yürütmektedir. Ela’nın İrem’e her şeyi anlatmasından korkarak onu döverek yol kenarına atan İlker bir dönem cezaevinde kalmış ve kendini aklamak için İrem’le evlenmiştir. Annesinin kendisine her zaman sahip çıkacağını bilen İlker, her sorunda annesine sığınır. Kötü bir karakter olarak izleyici karşısına çıkan İlker Ilgaz karakteri Ela’nın ve Irem’in zaaflarından kullanarak onları her defasında kaldırmaktadır . Yaşı 19 Dizisi İlker Kimdir Sevgilisi Var Mı

Masumiyet Dizisi İlker Ilgaz Kimdir?

Fox Tv’nin merakla beklenen dizisinde İlker karakterine yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü hayat verecektir. İlker karakteri kadar bu karaktere hayat veren başarılı oyuncu Serkay Tütüncü de oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Masumiyet dizisinde İlker karakterine hayat veren oyuncumuz Serkay Tütüncü’yü yakından tanıtacağız. Serkay Tütüncü kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları sizler için en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.

Serkay Tütüncü Kimdir? Masumiyet Dizisi İlker Ilgaz

7 Şubat 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu, Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümünden mezun olmuştur. Futbolla yakından ilgilenen oyuncumuz, İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında forma giymiştir. 2016 yılında dünyanın en zor yarışması olarak bilinen Survivor yarışmasına katılan oyuncumuz Gönüllüler takımında yer almıştır ve adını bu şekilde duyurmuştur. Survivor yarışmasından sonra Para Bende programının sunuculuğunu üstlenen Serkay Tütüncü bu şekilde sunuculuk deneyimi de yaşamıştır. Başarılı oyuncu, oyuncuğa 2018 yılında İnsanlık Suçu dizisiyle adım atmıştır.

Serkay Tütüncü Rol Aldığı Diziler

2021 Masumiyet (İlker)
2020 Bay Yanlış (Ozan Dinçer)
2019 Afili Aşk (Volkan)
2018 İnsanlık Suçu (Gökhan)

Yasi 19 Dizisi Ilker karakteri

Serkay Tütüncü Resmi İnstagram Hesabı

Son günlerde yıldızı parlayan isimlerinden olan oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatına dair ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 784 gönderisi ve 1,4 milyon takipçisi vardır. Yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü’nün resmi instagram hesabı: @serkaytutuncu

Serkay Tütüncü Evli Mi, Sevgilisi Var Mı? Masumiyet Dizisi İlker Ilgaz

Yakışıklı oyuncumuzun henüz evli değildir ancak geçen sezon kadrosunda yer aldığı Bay Yanlış dizisine partner olduğu oyuncu Cemre Gümeli ile bir süredir birliktedir. Çift ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir.Serkay Tutuncu Yasi 19 Dizisinde

Serkay Tütüncü Kıyafetleri

Son günlerde yeteneği ve başarısıyla adından sıkça söz ettiren oyuncumuz yakışıklılığıyla da dikkatleri çekmektedir. Fit vücudu ile giydiği herşeyin yakıştığı oyuncumuz özellikle genç kızlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Sporla yakından ilgilenen yakışıklı oyuncumuzun kusursuz fiziğiyle giydiği her kıyafet olay olmakta ve oyuncunun sevenleri tarafından araştırmaktadır. Bizde sizler için oyuncumuzun Masumiyet dizisinde giydiği kıyafetleri ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen yüzlerinden olan Serkan Tütüncü’yü ve yakında ekranlara gelecek olan Masumiyet dizisinde hayat vereceği İlker karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Masumiyet Dizisi İlker Kimdir? Sevgilisi Var Mı? (Serkay Tütüncü) hakkında bilgiler verdik.  Masumiyet Dizisi Oyuncu kadrosu burada. Masumiyet Dizisi İlker Ilgaz dizinin ilk bölümünden  itibaren oldukça popüler bir isim olmaya başladı.

Etiketler