Masumiyet Dizisi Ela Yüksel Kimdir? Önceki Projeleri (İlayda Alişan)

Bu konumuzda sizlere yeni sezonda Fox Tv de ekranlara gelecek olan Masumiyet dizisinin oyuncularından İlayda Alişan’ı ve hayat vereceği Ela Yüksel karakterini yakından tanıtacağız. Masumiyet Dizisi Ela Yüksel Kimdir? Önceki Projeleri sevgilisi instagramı ve kıyafetleri burada.. Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Masumiyet dizisinin yönetmen koltuğunda, başarılı yönetmen Ömer Atay oturmaktadır. Yapımcılığını Gold Filmin üstlendiği dizinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme almıştır. Oyuncu kadrosu belli olan dizi şimdiden merak edilip araştırmaya başlandı. Başrollerini, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın paylaştığı dizide merak edilen isimlerden biride güzel oyuncumuz İlayda Alişan olmuştur. Bizde sizlere oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan İlayda Alişan’ı ve hayat vereceği Ela Yüksel karakterini yakından tanıtacağız.

Masumiyet Dizisi Ela Yüksel Karakteri Kimdir?

Masumiyet Dizisi Ela Yüksel KimdirDizinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Ela Yüksel’in nasıl bir karakterde olacağı henüz belli değildir. Ancak İlker karakteriyle partner olacağı tahmin edilmektedir. Ela Yüksel karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Son Bilgiler: Masumiyet dizisinin başrolünde yer alan Ela Yüksel, Ilker’i çok sevmektedir ve yasak aşk yaşamışlardır. İş adamı ve nişanlı biri olan İlker, aynı anda hem Ela hemde İrem ile ilişkisini devam ettirmiştir ve sürekli İrem’den ayrılacağını söylerek Ela’yı kandırmıştır. 19. yaş gününde İlker’in evleneceğini öğrenen Ela, her şeyi İrem’e anlatmakla onu tehdit eder ve İlker tarafından dövülerek yol kenarına atılır. Tüm ülke tarafından konuşulan Ela, İlker’e saplantılı aşıktır ve hiçbir şeyi ona konduramaz.

Masumiyet Dizisi Ela Yüksel Kimdir?

Merakla beklenen dizide Ela Yüksel karakterine güzel oyuncu İlayda Alişan hayat vermektedir. Son günlerde yıldızı parlayan oyuncumuz da Aylin karakteri kadar merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncu İlayda Alişan’ı yakından tanıtacağız ve İlayda Alişan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

İlayda Alişan Kimdir? Ela Yüksel Karakteri

25 yaşındaki genç oyuncu 1 Ocak 1996 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşta oyunculukla tanışan İlayda Alişan, kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile geçmiştir. Dizide hayat verdiği Merve karakteriyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz daha sonra Gönül Hırsızı dizisinin oyuncu kadrosuna yer almıştır. Birçok sinema filminde ve televizyon dizisinde rol alan oyuncumuz 2017 yılında kadrosuna dahil olduğu Çukur dizisinde 3 sezon Akşın Koçovalı karakterine hayat vermiştir ve bu karakter sayesinde geniş kitlelere ulaşmıştır. Hatta güzel oyuncumuz 2020 yılının Yıldızı Parlayan Oyuncusu seçilmiş ve 46. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde 2020 yılının Yıldızı Parlayanlar ödülünü almıştır. Kamera karşısına en son Şampiyon dizisiyle geçen oyuncumuz 2021 yılında Masumiyet dizisinde yer alacaktır.

İlayda Alişan’ın Rol Aldığı Diziler

2011 Bir Çocuk Sevdim (Merve)
2013 Gönül Hırsızı
2014 Benim Adım Gültepe (Nurten)
2015 Serçe Sarayı (Sinem)
2016 Bana Sevmeyi Anlat (Eylül)
2017-2019 Çukur (Akşın)
2019-2020 Hakan Muhafız (Aylin)
2019-2020 Şampiyon (Neslihan)

İlayda Alişan Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyada ilgi ve merakla takip edilen oyuncu resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerin başında gelen İlayda Alişan’ın resmi instagram hesabında 309 gönderisi ve 1,2 milyon takipçisi vardır. Güzel oyuncumuz İlayda Alişan’ın resmi instagram hesabı: @ilaydalisanYaşı 19 Aylin Kimdir

İlayda Alişan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih oyuncumuzun yanında en son 2018 yılın yaz aylarında Bodrum tatilindeyken birini görmüştük. Çiftin ilişkilerinin devam edip etmediği bilinmemektedir.

Masumiyet Ela Yüksel, İlayda Alişan Kıyafetleri Elbiseleri

Masumiyet Ela Yüksel hakkında bilgilerSon zamanlarda adını sıkça duyduğumuz güzel oyuncu İlayda Alişan, yeteneği ve başarısının yanı sıra güzelliğiyle de herkesin ilgiyle takip ettiği biridir. Kusursuz fiziği ve güzelliğiyle dikkat çekmeyi başaran oyuncumuz tarzıyla da merak edilmektedir. Özellikle genç kızlar tarafından oyuncumuzun giydiği kıyafetler ve kullandığı aksesuar merak konusu olmaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuzun Masumiyet dizisinde giydiği kıyafetleri, elbiseleri ve kullandığı aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Masumiyet dizisinin oyuncularından İlayda Alişan’ı ve hayat vereceği Ela Yüksel karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Masumiyet Dizisi Oyuncu Kadrosu burada..

Etiketler