Masumiyet Dizisi Banu Kimdir? (Asena Tuğal)

Ocak ayında çekimlerine başlanacak olan Masumiyet dizisi şimdiden merak konusu haline geldi. Dizi severler Masumiyet dizisini duyar duymaz oyuncularını ve karakterlerini araştırmaya başladı. Gold film imzalı dizide en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Banu karakteri oldu. Bizde bu konumuzda sizlere Masumiyet dizisi Banu karakterini tanıtacağız.

Masumiyet Banu Karakteri

Yaşı 19 Banu KarakteriHem konusu hem de karakterleri ile merak konusu haline gelen Masumiyet dizisi kısa bir süre sonra FOX TV’de yayınlanmaya başlayacak. Dizide en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Banu karakteri oldu. Masumiyet dizisinde Banu karakterinin özellikleri henüz açıklanmamıştır. Banu karakterinin özellikleri belli olduğunda güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Güncel: Banu karakteri, evli ve 2 çocuk babası olan Timur Yüksel ile gizli bir aşk yaşamaktadırlar. Timur karakteri ile aynı şirkette çalışan Banu, İlker Ilgaz’ın da sekreteridir.

Masumiyet Banu Kimdir?

Masumiyet dizisinde Banu karakterine hayat verecek olan başarılı ve güzel oyuncumuz Asena Tuğal‘dır. Asena Tuğal’ı merak eden pek çok okurumuz ve izleyicimiz oldu. Bizde sizler için oyuncumuz Asena Tuğal’ı detaylı bir şekilde size tanıtıp hayatı ve bilgileri hakkında detaylı bilgiyi sizlerle paylaşacağız. İşte Asena Tuğal’ın hayatı ve bilgileri..

Asena Tuğal Kimdir?

Asena Tuğal KimdirAsena Tuğal, 1 Ocak 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1,75 boyundadır. 2000 yılında bazı kanallarda haber muhabirliği yapmıştır. 2006 yılında katılmış olduğu güzellik yarışmasında ise 4. seçilmiştir. Üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde matematik ve fen bilimleri fakültesinde tamamlamıştır. 2008 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen oyuncumuz ilk deneyimini Akasya Durağı dizisindeki Ezgi karakteri ile yaşamıştır

Asena Tuğal’ın Yer Aldığı Diziler

2008 – Akasya Durağı (Ezgi)
2009 – Ömre Bedel (Hande)
2010 – Öğretmen Kemal (Nehir)
2014 – Filinta (Tabibe Leyla)
2017 – Lise Devriyesi
2019 – Afilli Aşk (Hülya)
2020 – Masumiyet (Banu)

Asena Tuğal’ın Resmi İnstagram Hesabı

Asena Tuğal'ın Resmi İnstagram HesabıGüzel oyuncumuz Asena Tuğal resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Takipçilere ile sık sık paylaşım yapan Asena Tuğal’ın resmi instagram hesabını da 839 gönderisi ve 190 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Asena Tuğal’ın resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @asenatugal

Asena Tuğal’ın Sevgilisi Var Mı? Kim?

Asena Tual 2018 yılında Şahin Irmak ile sevgili olmaya başlamıştır. Mutlu bir birlikteliği olan Asena Tğal ve Şahin Irmak çifti geçtiğimiz aylarda nişanlanma kararı almış ve nişanlanmışlardır. Düğün tarihleri ise net olarak belli değildir. Çiftimizin düğün haberini aldığımızda sizlerle yine paylaşacağız.

Masumiyet Banu Kıyafetleri

Yaşı 19 Banu KıyafetleriMasumiyet dizisinde yer alan pek çok karakter gibi Banu karakterinin kıyafetlerinin de oldukça merak edileceğini düşünüyoruz. Banu karakterinin dizide kullanmış olduğu elbise, etek, gömlek, bluz, kaban, mont, şort gibi kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte dizi başladığında sizlerle güncel olarak paylaşacağız.

Bu konumuzda da sizler için Masumiyet Banu kimdir? sorusuna yanıt vermek istedik. Sizlerin de Banu karakteri ve Banu karakterine hayat veren oyuncumuz Asena Tuğal hakkında görüş ve düşüncelerinize aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Masumiyet dizisinde yer alan oyuncuların tümüne de Masumiyet Dizisi Oyuncu kadrosu isimli konumuz dan ulaşabilirsiniz.

Etiketler