Masum ve Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Masum ve Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu… Özcan Deniz yeni bir dizi hazırlığı içerisine girdi. Daha önce birlikte çalıştığı ve Karagül dizisine birlikte yaptığı Şükrü Avşar ile anlaşma imzaladı. Avşar Film imzasıyla yayınlanacak olan Masum ve Güzel dizisi hazırlıklarına başlandı.

Masum ve Güzel Dizisi Oyuncu Kadrosu

Masum ve Güzel dizisi yönetmen koltuğunda Özcan Deniz yer alacak. Özcan Deniz bu sefer oyuncu olarak dizide bulunmayacak sadece yönetmen koltuğunda oturacak. Masum ve Güzel dizisi senaryosunu ise Kırgın çiçekler, Aşk ve Mavi, Koca Koca Yalanlar dizisinin senaryolarını yazan Burcu Över yazacak. avsar film yeni dizisi masum ve guzel

Masum ve Güzel dizisinin oyuncu kadrosu cast çalışmaları devam etmektedir. Dizi için çok özenli bir çalışma içerisine giren Özcan Deniz başrol oyuncuları ile görüşmeleri sürdürüyor. Özcan Deniz ve yapım şirketi Avşar Film başrol oyuncuları ile anlaşma yaptığında bu konumuzda sizlere bilgi vereceğiz. Şimdilik Masum ve Güzel dizisinin oyuncu kadrosunda kimse yer almıyor. Sizler Masum ve Güzel dizisinin başrol oyuncuları kimler olsun istersiniz? Oyuncu kadrosunda kimler olmalı? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Masum ve Güzel Dizisi Konusu Nedir?

Kod adı Masum ve Güzel olan dizide adından anlaşılacağı gibi bir kadın hikayesi anlatılacak. Çok güzel bir kadın oyuncu ve onun masumluğu üzerine kurulu bir hikaye üzerinde çalışılıyor. Dizinin konusu resmi olarak açıklandığında konumuzda yer alacaktır. ozcan deniz yeni dizisi masum ve guzel

Masum ve Güzel Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Masum ve Güzel dizisi şimdilik dizinin kod adı olarak görülse de bu isimle de kalabilir. Masum ve güzel dizisi yapım şirketi Şükrü Avşar diğer dizilerinde olduğu gibi cast çalışması belirlenen dizinin ilk bölümünü çekecek sonrasında kanallarla görüşerek satışını yapacaktır. Böylelikle Masum ve Güzel dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı da belli olacak. Masum ve Güzel dizisinde başrol oyuncuları kimler olursa sizce yakışır ve izlenir? Yorumlarınızı yazınız. Yapım şirketleri seyirci görüşlerini önemseyecek ve isteğe bağlı uyumlu başrol oyuncusu arayışına girecektir. 

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler