Masum Dizisinden Sonra Hangi Hint Dizisi Başlayacak? (Kanal 7)

9 Yorum 570 kez okundu.

Birbirinden farklı Hint dizileri ile izleyici bulmaya devam eden Kanal 7 şimdilerde Masum dizisini yayınlıyor. Bu konuda Masum Dizisinden Sonra Hangi Hint Dizisi Başlayacak? (Kanal 7) de bunu yazacağız. Saath Nibhaana Saathiya adıyla Hindistan’da ekrana gelen ve ülkemizde Masum adıyla dublajla verilen dizinin sonrasında yayınlanacak Hint dizisi ne olacak merak ediliyor.

2020-2021 Yeni Hint Dizileri Masumdan sonra yayınlanacakMasum Dizisinden Sonra Hangi Hint Dizisi Başlayacak?

Ülkemizde yayınlanan Hint dizileri çok sevildi ve tutuldu. Yüksek reytingler alan ve Kanal 7  de yüzleri güldüren diziler adeta Anadolu insanının hayatını ekrana getirdiği ve diğer batı dizileri gibi açık seçik ve ahlaka aykırı olmadığı için Türk halkının beğenisini kazandı. Masum dizisi de bu dizilerden birisi. Masum dizisinden sonra başlaması beklenen iki dizi bulunuyor.

Aşkın Rengi Beyaz Hint dizisi ne zaman başlayacakIshq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz)

Hindistanda yayınlanan ve Türkçe adı Aşkın Rengi Beyaz olan dizinin orjinal adı Ishq Ka Rang Safed. Hindistanda oldukça iyi bir izlenme oranı alan ve 2015-2016 yılları boyunca ekrana gelen Aşkın Rengi Beyaz imkansız bir aşkın hikayesini anlatıyor. Kanal 7 ekranlarında 2020 yılında Masum dizisinden sonra yayınlanması beklenen Aşkın Rengi Beyaz dizisinin baş rollerinde ise ünlü oyuncular bulunuyor.

Mishal Raheja (Viplav Tripathi), Eisha Singh (Dhaani), Vidya Sinha (Sushma) gibi oyuncuların yer aldığı Ishq Ka Rang Safed (Aşkın Rengi Beyaz) dizisinin konusu ise eski gelenekleri pek önemsemeyen Viplav’ın, temiz kalpli, genç ve güzel bir dul olan Dhaani ile imkansız ancak çok arzulu aşklarını anlatıyor. Masum dizisinden sonra büyük ihtimal Aşkın Rengi Beyaz dizisi başlayacak.Masum dizisinden sonra Aşkın Rengi Beyaz dizisi

Humsafar (Can Yoldaşı)

Hindistan’da 2011-2012 yıllarında yayınlanan ve çok sevilen dizilerden birisi olan Humsafar (Can Yoldaşı) oldukça tam da ülkemize ve Kanal 7 ye göre bir Hint dizisi. Oyuncu kadrosunda
Mahira Khan (Khirad Ashar Hussain)
Fawad Khan (Ashar Hussain)
gibi oyuncuların yer aldığı Humsafar (Can Yoldaşı) ülkesinde en sevilen Hint dizilerinden birisi oldu. Ülkemize de Kanal 7 tarafından dublajı yapılarak transfer edilmesi beklenen Can Yoldaşı dizisinin 2020 yılında Masum dizisinden sonra ekrana gelmesi bekleniyor.

Masum dizisinden sonra Humsafar (Can Yoldaşı)Can Yoldaşı ve Aşkın Rengi Beyaz dizileri Masum dizisinin bitmesinden sonra başlaması muhtemel olan iki dizi. Ancak bunlar dışında son kararı Kanal 7 verecek. Bu nedenle yukarıdaki dizilere alternatif olacak bazı diler de bulunuyor. Örnek olarak:

Punar Vivaah

Dahleez

Ek Boond Ishq

Phir Bhi Na Maane

Gibi diziler de Masum dizisi sonrasında Kanal 7 de ekrana gelmesi muhtemel olan diğer diziler. Bu konumuzda Masum Dizisinden Sonra Hangi Hint Dizisi Başlayacak? (Kanal 7) ekranlarında 2020-2021 sezonu ekrana gelecek dizileri sizlere yazmaya devam edeceğiz. Yeni Sezonda yayınlanacak olan tüm Hint dizileri için Tıklayın >> 2020-2021 Sezonu Yayınlanacak Hint dizileri

Yorum yaz

9 Yorum

  1. Avatar İzleyici tavsiyesi

    Inşallah drasthi dhami nin dizisi başlasın dünyanın en güzel kadını madhubala Rishabh Kundra yani drasthi

  2. Kanalı 7 sevimli kanalım haline geldi..Ama benim beklediğim dizi Sufiyana Pyaar Mera.İnşallah onu türkçe çeviri yapıp yayınlarlar…….

  3. Avatar Sevgi yılmaz

    Kanal 7 ve tüm baş sorumlusu ve emeği geçen herkese sonsun teşekkür ederim hint dizilerini esirgemeyen bizi unutmayan kanalı tebrik edrim sağ olun siz baş üstünde tutuyorum var olun sayısız teşekkür

Etiketler