Masum Dizisi Gopi Kimdir? Giaa Manek Bilgileri Dini İnancı

18 Yorum 2.579 kez izlendi

Bu konumuzda Masum dizisi Gopi kimdir? bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Kanal 7 ekranlarında yeni Hint dizisi Masum oyuncu kadrosunda yer alan Gopi kimdir gerçek adı soyadı nedir daha önce hangi dizilerde oynadı dini inancı ve sevgilisi hakkında detaylı bilgileri sizlere bu sayfada yazmak istiyoruz.

Giaa Manek Masum dizisinde Gopi karakteriMasum Dizisi Gopi Kimdir?

23 Mart 2020 pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında başlayan Masum isimli dizide Gopi karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı daha önce oynamış olduğu diziler ve oyuncunun özel bilgiler hakkında buraya yazmak istiyoruz. Masum dizisinde Gopi karakterine hayat veren oyuncu gerçek adı Giaa Manek’tir.

Masum Dizisi Gopi – Giaa ManekMasum Dizisi Gopi Kimdir

Masum dizisinde Gopi karakterini oynayan güzel oyuncu Giaa Manek dizide küçük yaşta ailesini kaybetmiş anne ve babası olmadığı için dayısı onu büyütmüş ve yetiştirmiş bir genç kızı canlandırıyor. Gopi oldukça güzel ancak okuma yazması dahi olmayan kendi halinde birisidir. Gopi’nin dizide birlikte oynadığı bir üvey kardeşi vardır. En büyük rekabeti ve hayattaki en büyük girdabı kardeşi ve annesiyle olan bağlantısıdır.

Giaa Manek Masum dizisi Gopi rolüGiaa Manek kimdir?

Masum dizisinde karşımıza çıkan Gopi karakterini oynayan Giaa Manek 18 Şubat 1986 tarihinde Hindistan’da doğmuş bir dizi oyuncusudur. Birçok TV programında yer alan, televizyon şovları dışında ülkenin en büyük televizyon kanallarından birisi olan Star Plus kanalında farklı dizilerde oynamış ancak ülkemizde Kanal 7 de gösterime girmiş olan Masum dizisinde kendisini ve şöhreti bulmuştur.

Masum Dizisi Gopi gerçek adı bilgileriMasum Dizisi Gopi Bilgileri Dini İnancı

Masum dizisi Giaa Manek’i ön plana çıkarmıştır. 1.60 boyunda ve 46 kilo ağırlığında olan Giaa Manek dizinin devam ettiği yıllarda Ankit Bathla ile sevgili olsa da şu anda herhangi bir sevgilisi bulunmuyor. Hint dizilerindeki oyuncuların dini inanışları da oldukça merak ediliyor. Giaa Manek Hindu geleneklerine göre büyümüş bir oyuncudur. Gopi bir Hindu’dur. Bu konuda detaylı bilgiler için: Masum Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bu konumuzda Masum Dizisi Gopi Kimdir? Giaa Manek Bilgileri Dini İnancı hakkında kısa bilgileri sizlere aktardık. Dizinin tüm oyuncularını merak edenler lütfen tıklayın >> Masum Dizisi Oyuncu Kadrosu (Kanal 7)

Yorum yaz

18 Yorum

  1. Bende Gopii çok çok seviyorum.
    Ama masum filmde degil Giaa Manek olarak seviyom.
    Çünki ben masum kizlardan nefret ediyorim…🌹🌹🌹

  2. Gopini cok seviyorum yeni gelen filmed uymuyor filming tadic kalmadi leake eskimos gopi geri gelse😞😞😞😞😞☹

  3. Diziyi cok sewerek izliyordum fakat gopi deyisdiyi icin artyk izlemek istemiyorum cunki sanki ahem baska kadynla ewlanmis gibi his uyandyryor bande manasyz oldu nolur bunu yapmayyn cunki dizilar garceklini kaybediyor

Etiketler