Masum Dizisi Ahem Kimdir? Hint Yapımı Masum’un Ahem Karakteri

08.04.2020
2.341

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen dizilerden biri olan masum dizisinde oyuncular da merak konusu oldu. Masum Ahem Kimdir? Ahem karakteindeki oyuncunun gerçek adı soyadı ve bilgilerini dinin inancını sizlere burada yazmak istiyoruz. Masum Dizisi Ahem Kimdir? Hint Yapımı Masum’un Ahem Karakteri hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşalım hemen. Masum Dizisi Ahem Kimdir? Hint dizisindeki oyuncuyu tanıyalım..

Masum Dizisi Ahem KimdirMasum Dizisi Ahem Kimdir?

Masum isimli hint dizisinin önemli oyuncularından birisi olan Ahem kimdir nasıl bir karakter daha önce hangi dizilerde oynadı sevgilisi var mı evli mi eşi kim gibi meraklı sorular için detaylara geçelim hemen. Masum Dizisinde Ahem karakterini oynayan oyuncunun gerçek ismi Muhammed Nazım’dır.  Kendisi bir model ve manken olan Muhammed Nazım bir çok Hint dizisinde rol almış aktif bir oyuncudur.

1 Ocak 1984 tarihinde doğan Muhammed Nazım adından da anlaşılacağı üzere müslüman bir ailenin çocuğudur. Söylemiş olduğu şarkılar ile de adından sıkça bahsettiren ve oynamış olduğu Masum Dizisinde iki kuzenden birisi olan Ahem 1.70 boyunda ve 75 kg. ağırlığındadır. Model, oyuncu ve şarkıcı olan Muhammed Nazım Masum dizisinde canlandırdığı Ahem karakteri ile merak konusu oldu.

Masum Dizisi Ahem dini nedirHint Yapımı Masum’un Ahem Karakteri Muhammed Nazım

Muhammed Nazım Masum dizisinde Jigar’ın kuzenidir. Jigar ile Ahem sürekli birlikte oynamışlardır. Muhammed Nazım’ın Masum dizisindeki Ahem karakterinin başlıca sevdiği şeyler ata binmek, spor yapmak, kriket oynamak, güreş ve futbol olarak sıralanabilir. Oyunculuk konusunda oldukça iddialı olan Masum dizisi Ahem rolü ile bakalım izleyicilerin beğenisini toplayabilecek mi?

Muhammed Nazım’ın oynadığı diziler (Masum dizisi Ahem)

Muhammed Nazım ilk olarak 2009 yılında Shaurya Aur Suhani dizisi ile oyunculuğa başladı. 2010 yılında CID, 2017 de (Masum) Saath Nibhaana Saathiya  dizisinde 2014 de Box Kriket Lig, 2016 Comedy Classes ve yine aynı yıl Box Cricket League sezon 2  dizilerinde roller aldı. Yakın zamanda ise 2018 de Laal Ishq, Udaan ve Laal Ishq dizilerinde, 2019 yılında ise Roop – Mard Ka Naya Swaroop ile Bahu Begum dizisinde oynadı.

Masum Dizisi Ahem karakteri

Masum dizisinde Ahem karakteri Muhammed Nazım’ın dini bakımdan müslüman olduğunu yazalım tekrar. Muhammed Nazım’ın sevgilisi veya eşi var mı evli mi gibi sorulara yanıt bulamadık. Bilenler varsa aşağı yazabilir. Masum Dizisi Ahem Kimdir? Hint Yapımı Masum’un Ahem Karakteri hakkında yazacaklarımız bu kadar. Sizlerde merak ettikleriniz varsa Masum Hint Dizisi Oyuncuları Kimler konumuza göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. prenses dedi ki:

  ahem modi sende gaadir arim

  1. foto dedi ki:

   garçek hayatda gopi kim

 2. Yağmur dedi ki:

  Raşi neden masum dizisinden çıktı

  1. Songül dedi ki:

   Cok üzüldüm rashı ölmelı dıydı

 3. Lale dedi ki:

  Aheme bayiliyorum ama biraz jaggi sey gibi ne desem anlatamiyorum işte 🤪😇

 4. Anonim dedi ki:

  Ahem neden öldü izleyemedim

 5. buyuk hayran dedi ki:

  ahem nasil olejek anlamadim we kokila nasil hapse girejek

 6. buyuk hayran dedi ki:

  mansinin gitmesi iyi oldu

 7. HİNT DİZİLERİ HAYRANI dedi ki:

  MANSİ’NİN HAYATINI NERDEN BAKABİLİRİM

 8. NİSA dedi ki:

  Jigar modi nereli olduğunu bilen var mı acaba merak ediyorum

 9. Anonim dedi ki:

  Masumdizusinde anem 2 filmi oynayacak

 10. Hatice dedi ki:

  Anem kimdir

 11. Anonim dedi ki:

  Muhammad nazım nereli