Masterchef Yeni Sezon Yarışmacıları ve Jürileri Kimler İsimleri 2019 2020

Masterchef Yeni Sezon Yarışmacıları Kimler İsimleri 2019 2020. Masterchef 2019 2020 sezonu 18 ağustos pazar akşamı yayına başladı. Geçtiğimiz sezon en çok izlenen yemek yarışması programı olan Masterchef diğer yarışmalardan farklı. Çünkü yemek yarışmalarındaki ciddiyeti hissettik Masterchef yarışması sayesinde. Yarışmacıların ve jürinin yemek konusunda ciddi olması programında izlenmesini artırıyordu.

Masterchef Türkiye Yeni Sezon Şef Hazer Amani Neden Yok Yeni Şef Kimdir?

Masterchef 2019 2020 sezonu 18 ağustos pazar akşamı yeni yarışmacıları tv8 ekranlarında yayınlanıyor. 18 Ağustosta Masterchef yarışmasında yeni yarışmacılar olacak. Bizde bu konumuzda sizlerle Masterchef 2. sezon yarışmacılarının isimlerini bilgilerini paylaşacağız. Programdan elenen yarışmacıları katılan yarışmacıların hepsini konumuza ekleyerek güncelleyeceğiz.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacıları Kesinleşti… İşte o 14 Kesinleşmiş Yarışmacı;

Batuhan Bayır Kimdir?

Batuhan Bayır kimdir? Masterchef yarışması 3 lü düelloda risotto yaparak en iyi şekilde yapan yarışmacı Batuhan Bayır oldu. Batuhan Bayır 22 yaşında.  Batuhan Bayır’a başarılar diliyoruz. Asıl masterchef yarışması şimdi başlıyor.

Faruk Batuhan Öner

Faruk Batuhan Öner 33 yaşında. Faruk Batuhan Öner yarışmaya İstanbul’dan katıldı. Faruk Batuhan Öner akıllarda ‘El lezzeti yoktur, doğru teknik vardır’ sözüyle yer edindi. 3 lü olarak yaptığı ilk Masterchef yemek yarışmasında kazandı ve 14 yarışmacı arasına adını yazdırdı.

Nalan Toprak

Pazı sarması yaptılar 3 lü düelloda. Bu üçlü düello da kazanan isim Nalan Toprak oldu. Nalan Toprak 14 yarışmacı arasına adını yazdırdı. Nalan Toprak 31  yaşında. Nalan Toprak futbol hakemliği yaptı. Daha önce Yemekteyiz yarışmasına katıldı ve yemek konusunda iddaalı. MASTERCHEF TÜRKİYE NALAN TOPRAK YARIŞMADAN 11 EYLÜL TARİHİNDE ELENDİ.

Güzide Mertcan

3 lü düello da Masterchef yarışmasında Güzide, Cengiz ve Orhan yarıştı. Ekşili köfte yaptılar ve Orhan yemeği bilmediği halde Güzide’den tarif alarak yemeği yaptı. Yemeği ona bakarak yaptığı halde elenince beni izlemeye gelirsin diyerek onu kızdırmaya çalıştı. Güzide Mertcan 32 yaşında. Evli ve 3 çocuk annesi. Estetisyen mesleği ile uğraşıyor.

Onur Dursun

Sinan Müge ve Onur 3 lü düello da menemen yapıyor. Menemen yaparken komik diyaloglar geçiyor. Danilo ekmek istiyor. Menemenin tadını en güzel yapan yarışmacı bu düelloyu kazandı. Onur Dursun menemen düellosunu kazanan isim oldu. Menemeni en iyi yaparak Onur Dursun kazandı. 14 yarışmacı arasındaki yerini aldı. ONUR DURSUN MASTERCHEF YARIŞMASININ İLK HAFTASINDA YANİ 11 EYLÜLDE ELENDİ.

Yasin Obuz

Masterchef yarışmasında Balık Çorbasını en iyi yapan yarışmacı Yasin Obuz kimdir? MasterChef Türkiye yarışmacıları arasında kabul edilen ve 14 yarışmacı arasına kalan Yasin Obuz son derece hiperaktif. Yasin Obuz 32 yaşında ve İstanbul’dan katılıyor. Hacettepe Üniversitesi Spor Bölümü mezunu ve aslen Diyarbakırlı. Yemekteyiz yarışmasına da katılan Yasin Obuz Masterchef te ne kadar süre kalacak dersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Cemre Uyanık Kimdir?

Masterchef yarışmasında 3lü düello da Bahri, Ümmet ve Cemre irmik helvası yaptı. Dondurmalı irmik helvasını en iyi yaparak jüriyi etkileyen yarışmacı da Cemre Uyanık oldu. Cemre Uyanık Masterchef yarışmacısı olma hakkı kazandı. Büyük yarış başlıyor. Kendisine başarılar dileriz.

Rıfat Yurttaş Kimdir?

Rıfat, Rüveyde ve Yekaterine ile yapılan 3 lü düelloda mantarlı etli dürüm yapıldı. Bu düelloyu kazanan isim de Rıfat oldu. Rıfat yaptığı dürüm ile jüriyi etkilemeyi başardı. Rıfat Yurttaş kimdir? Rıfat Yurttaş 27 yaşında. Rıfat Yurttaş aşçılık mesleği ile ilgileniyor.

Murat Tokmak

3 lü düelloda Özge, Ahmet ve Murat yarıştı. Karnıyarık yemeğinde yarışan yarışmacılardan yemeği en iyi yaparak jüriyi etkilemeyi başaran yarışmacı Murat Tokmak oldu. Murat Tokmak 29 yaşında ve aşçı. Karnıyarık ile turu geçen ve 14 yarışmacı arasına giren Murat Tokmak’a başarılar dileriz.

Açelya Kılıçay

3lü düelloda Ot kavurmalı yumurta yapıldı. Ot Kavurmalı Yumurta yemeğini en iyi şekilde yapan ve jüriyi etkilemeyi başaran yarışmacı kim oldu? Bilgileri neler? Açelya Kılıçay Masterchef yarışmasında turu geçti ve 14 yarışmacı arasına girdi. Açelya henüz 21 yaşında ve çok genç. Yeni düellolarda kendine başarılar dileriz.

Eda Karabulut Nayır

Eda, Delali ve Ayşegül 3 lü düello yarışmasında çi börek yaptılar. Çi Böreği daha önce yapmamış olan Delali ve Eda bu konuda nasıl bir akıl yürütecekler? Masterchef yarışmasında turu geçmeyi ve asıl yarışmacılar arasına kalmayı başaran isim kim oldu? Masterchef jürisini yaptığı Çi Börek ile etkilemeyi başaran yarışmacı Eda Karabulut Nayır oldu. Eda Karabulut 34 yaşında. Bu konuda eğitimler alıyor. Eda Karabulut Pastacı kalfası olarak çalışıyor.

Mustafa Aydın

Furkan, Oğul ve Mustafa 3 lü düelloda keşkül yapıyorlar. Somer Şef keşkülü fukara olarak tanımlıyor. Osmanlı mutfağının en eski tatlılarından birisi. Keşkül tarifi ile jüriyi etkileyen ve onay alan yarışmacı kim oldu? Mustafa Aydın yaptığı keşkül ile jüriden tam not aldı. Mustafa Aydın 31 yaşında. İstanbul’dan katılıyor. Bir işletmede şef yardımcısı olarak çalışıyor.

Ekin Eylem Ulaş

Alican, Hüseyin, Ekin Masterchef son eleme turunda yapılan 3 lü düelloda Sebzeli Krep yaptılar. Sebzeli Krepi en iyi yaparak jüriden geçmeyi hak eden ve 14 yarışmacı arasında kalan yarışmacı belli oldu. Ekin yarışmada kazanan taraf oldu. Tam adı Ekin Eylem Ulaş olan yarışmacı 32 yaşında. Ekin Eylem Ulaş İstanbul’dan katılıyor. 12 senedir yemek sektöründe.

Suna Aydın

Mustafa, Sema ve Suna Masterchef yarışmasında son tura kaldılar ve asıl yarışmacı olmak için son şartları köfte piyazı en iyi şekilde yapmak. Köfte piyaz yemeğini en iyi yapan yarışmacı Masterchef 2019 da 14 kişilik yarışmacılar arasına katılma hakkı kazanmış demektir. Köfte Piyazı güzel yaparak asıl yarışmacılar arasına giren yarışmacı belli oldu. Suna Masterchef 14 yarışmacısından biri oldu. Masterchef Suna Aydın kimdir? Suna Aydın 33 yaşında ve aşçı.

Aşağıda Masterchef yarışmasına katılmaya hak kazanmış ve ilk iki elemede elenmiş yarışmacıların isimleri ve bilgileri yer alıyor. Aşağıda yer alan yarışmacıların bazıları 14 yarışmacı arasına kaldı. Konumuzun alt kısmı eleme turu yarışmacılarında oluşurken üst kısmı da Masterchef yarışmasında yarışma hakkı kazanmış 14 yarışmacıdan oluşmaktadır.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacı Elemesine Katılan Yarışmacılar Kimler? 2019-2020

Masterchef 2019 2020 sezonu başladı. Yeni sezonun yeni yarışmacıların isimleri bilgileri sizlerle konumuzun devamında. Masterchef yarışmasında bu sezon kimi destekliyorsunuz yorum kısmına yazabilirsiniz.

Masterchef Türkiye 2. Sezon Yarışmacısı Metin Erce Çelebi Kimdir?

Metin Erce annesinin hayali olan şeflik mesleğine geçti ve bunu hayalin ötesine taşıdı. Annesinin hayalini gerçekleştirmek istiyor ve iyi bir şef olmak istiyor. Annesinin kanser olduğunu söylüyor. Geçen ay göz korneasına sıçramış kanser hastalığı ve hala mücadele ettiklerini söylüyor. Masterchef yarışmasında Metin Erce çentik kebabı yapıyor şeflere. Bakalım şeflerden nasıl yorumlar alacak? Şefler Metin’in kanser hastası olan annesini de stüdyoya alıyor ve onun duygu dolu sözlerine tanıklık ediyorlar.

Mehmet Şef EVET dedi.
Danilo Zanna HAYIR dedi.
Somer Şef EVET dedi.

Masterchef Türkiye 2. Sezon Yarışmacısı Müge Güney Kimdir?

Masterchef 2. sezon yarışmacısı olan Müge Güney 32 yaşında. Uluslararası Lojistik okuyan Müge bu işi sadece 1.5 yıl yaptığını ve sonrasında hizmet sektörüne yöneldiğini söylüyor. Müge Güney şeflere bonfile yapıyor. Şefler Müge Güney’e evet dedi mi? İşte cevabı;
Mehmet Şef HAYIR dedi.
Danilo Zanna EVET dedi.
Somer Şef EVET dedi.

Masterchef Türkiye 2. Sezon Yarışmacısı Cansu Bayrak Kimdir?

Cansu Bayrak 25 yaşında ve tasarımcı. Masterchef Türkiye yarışmasında Cansu Bayrak şeflere Mantar soslu bonfile saçaklı patates yatağında yapıyor. Cansu Bayrak Masterchef Türkiye yarışmasında jürilerden nasıl bir yorum aldı. Cansu Bayrak Masterchef’te yarışmacılardan evet mi aldı yoksa hayır alarak elendi mi?

Mehmet Şef HAYIR dedi.
Danilo Zanna HAYIR dedi.
Somer Şef HAYIR dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Furkan Yalçın Kimdir?

Masterchef 2. sezon yarışmacısı olan Furkan Yalçın 19 yaşında ve 15 yaşından beri bu mesleği yapıyor. Furkan Yalçın Kunkas soslu Ördek Göğüs yemeği yaptı şeflere. Furkan Yalçın jüri üyelerinden nasıl yorumlar aldı?

Mehmet Şef EVET dedi.
Danilo Zanna HAYIR dedi.
Somer Şef HAYIR dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Kıvanç Ermiş Kimdir?

Kıvanç Ermiş 24 yaşında ve Private aşçı. Gastronomi bölümü öğrencisi. Somer Şef’in Kıvanç için ”Benim iki senedir Masterchef’te bir hayalim var. Kendimden daha kalıplı biriyle çalışmak bu yüzden evet diyorum” bu herkesi güldürdü. Masterchef 2. tura geçti ve kendine yeni bir şans vermiş oldu.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Onur Dursun Kimdir?

Onur Dursun paramedik işi ile ilgileniyor. Onur Dursun Masterchef yarışmasında az pişmiş kekik soslu makarna yaptı. Masterchef yarışmasında Onur Dursun İzmir’den katılıyor. Jüri üyeleri Onur Dursun hakkında nasıl yorum yaptı ve evet hayır durumu sizlerle;

Mehmet Şef  evet dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef evet dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Güzide Mertcan Kimdir?

Güzide Mertcan 31 yaşında testil atölyesi var kendisi de uzman estetisyen. Güzide Mertcan Masterchef yarışmasında jüri üyelerine Vietnam Somon Füme yaptı. Ancak buna kendi tarzını kattı ve jüriyi de kendine hayran bıraktı. Jüriden 3 evet alarak yarışmaya devam etme kararı aldı.

Mehmet Şef  evet dedi.
Danilo Zanna evet dedi.
Somer Şef evet dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Mustafa Aydın Kimdir?

Masterchef Türkiye yarışmasında 2. sezon yarışmacı adayı olan Mustafa Aydın 31 yaşında ve aşçı. Jüri üyelerine Peru usulü Levrek yapan Mustafa Aydın’da 2 evet alarak yarışmaya devam etme şansı kazandı. Mustafa Aydın 2. tur eleme den geçerek asıl yarışmacı olacak mı?

Mehmet Şef  evet dedi.
Danilo Zanna evet dedi.
Somer Şef hayır dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Erol Öztürk Kimdir?

Erol Öztürk 32 yaşında ve Aşçı. Adını kendi verdiği Rubik Kuzu servis etmek istiyor Masterchef jürisine. Ancak başına talihsiz bir olay geliyor ve kuzuyu kesecekken yere düşünüyor. Somer Şef yere düşen kuzu etini bize servis edemezsin diyor. Sadece sosunu servis etmek zorunda kalıyor. Bu haliyle bile jüriden 2 evet alarak yarışmaya devam hakkı kazanıyor.

Mehmet Şef  hayır dedi.
Danilo Zanna evet dedi.
Somer Şef  evet dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Batuhan Bayır Kimdir?

Batuhan Bayır 22 yaşında aşçı. Masterchef yarışmasında yarışmak için aday olan Batuhan Bayır jüriye farklı bir yemek sundu. Jüri onun emeğini kullandığı malzemeleri yaptığı sosu çok beğendi ve 3 evet ile 2. tura klamay ahak kazandı. Masterchef yarışmasında Batuhan Bayır 3 evet alan nadir yarışmacılardan.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Orhan Eren Kimdir?

Masterchef 2. sezon yarışmacı adayı olan Orhan Eren 45 yaşında. Bir işletme sahibi olan Orhan Eren Masterchef jürisine Sivas Usulü madımak yemeği yaptı. Masterchef yarışması benim hayallerime ulaşmam için bir amaç değil araç diyor.  Orhan Eren 2. turda yarışmaya hak kazanıyor.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Onur Akbaş Kimdir?

Onur Akbaş 28 yaşında eski polis ve şuan işletmeci. Onur Akbaş 12 13 yıllık işletmecilik yapıyor ve kendi lokantasını açtı. Onur Akbaş altın bonfile yaptı jüri üyelerine. Onur Akbaş geçen sene ilk elemeyi geçememişti. Bu sezon başarılı olacak mı? ONUR AKBAŞ MASTERCHEF YENİ SEZON YARIŞMACISI OLMAYA HAK KAZANDI.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Sema İnan Kimdir?

Masterchef yarışmasında yarışmaya aday olan Sema İnan 45 yaşında. Sema İnan aşçı. Sema İnan balık ve meze ustası olduğunu söyledi. Sakızlı beğendili Levrek yapan Sema Hanım bakalım jüriden 2 evet alabilecek mi? Somer Şef hayır dedi, Danilo Zanna evet dedi ancak Mehmet Şef Masterchef Türkiye de Sema Hanım’a evet dedi. Sema Hanım Masterchef 2019’ya olacak.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Samet Yılmaz Kimdir?

Samet Yılmaz 21 yaşında aşçı. Samet Yılmaz genç bir yarışmacı fırında kuzu yaparak jüriden evet almaya çalışan Samet bunu başarabildi mi? Mehmet Şef yine farkını ortaya koydu ve kuzuyu butuyla eline aldı yedi. Somer Şef Samet Yılmaza hayır dedi. Danilo Zanna da hayır dedi ve Mehmet Şef’te hayır dedi. 3 hayır ile elenen ilk yarışmacı oldu.
Mehmet Şef hayır dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef hayır dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Cemre Uyanık Kimdir?

Cemre Uyanık 27 yaşında ve aşçı. Gastronomi yüksek lisans öğrencisi. Farklı bir balık yemeği yaptığını söyleyen Cemre umarım baharatlı tatları seviyorsunuzdur diyerek jüriden olumlu yorum bekliyor. Somer Şef Cemre’ye Evet dedi Danilo zanna kararsız kaldı. Özgüven önemli bir şeydir arkasında durabilirsen diyor Somer Şef ve Cemre’ye senin bizden öğreneceğin bir şey yok diyerek tepki gösteriyor.

Cemre yaptıklarından dolayı çok özür diliyor. Yaptıklarının farkında olmadığını söylüyor. Somer Şef, Cemre’nin  karşısındaki şefleri susturmaya çalışmasına sinirleniyor. Danilo Şef hayır dedi. Somer Şef evet dedi , Mehmet şef evet dedi ve Cemre devam ediyor.

Mehmet Şef evet dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef evet dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Hayg Koçsayhan Kimdir?

Masterchef 2. sezon yarışması Hayg Koçsayhan 40 yaşında ve yabancı bir yemek yaptı. Türkçe adının olmadığını söyleyen Hayg yemeği yetişmedi malesef. Yemeğinin pişmediğinden ve karideslerin küçüklüğünden muzdarip bakalım jüri üyeleri nasıl değerlendirecek? Hayg evet cevabını alamadı malesef. Masterchef yarışmasında hayır alınca elendi.

Danilo Zanna hayır dedi.
Mehmet Şef hayır dedi.
Somer Şef hayır dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Sezer Amca Kimdir?

Masterchef Türkiye yarışmasında yarışan olan Sezer Amca kimdir? Sezer Amca 27 yaşında ve aşçıbaşılık yapıyor. Masterchef 2019 2020 yarışmacısı olan Sezer somon yaptı sonra sohbet esnasında programda yanına sevgilisini çağırdılar ve yemeğin tadına baktı.  Masterchef jürisinden aldığı cevaplar şöyle;
Mehmet Şef evet dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef evet dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Nevruz Yıldız Kimdir?

Masterchef yarışmasında Nevruz Yıldız mantar dolması yaptı. Nevruz Yıldız 23 yaşında ve ağız ve diş sağlığı teknikeri. Nevruz Yıldız yaptığı mantar dolması ile jüri üyelerinden nasıl yorumlar aldı? Yemeğin basitliği ile eleştirilen Nevruz Yıldız 3 hayır aldı ve elendi.

Mehmet Şef hayır dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef  hayır dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Açelya Kılıçay Kimdir?

Masterchef 2. sezonda Açelya Kılıçay 21 yaşında ve aşçı. Açelya pazı yaprağında yeşil zeytinli levrek yaptı yarışmacılara. Levrek yemeği oldukça çok yapıldı Masterchef te bu da beğenme ihtimalini düşüren bir unsur aslında. Bakalım jüri üyeleri Açelya’yı nasıl değerlendirecek?

Mehmet Şef evet dedi.
Danilo Zanna evet dedi.
Somer Şef evet dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Şağan Kınay Kimdir?

Şağan Krep içinde tavuk sundu jüriye. Henüz 19 yaşında olan ve aşçılık lisesi mezunu olan Şağan Kınay genç olmasının avantajı ile jüriden olumlu yorumlar aldı ve 2. etapta yarışmaya hak kazandı.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Ahmet Görkem Süngü Kimdir?

Masterchef yarışmacı adayı olan Ahmet Görkem Süngü makarna hamurunu kendi açtığı için Somer Şeften aferin alsa da hamuru şeflerin önünde haşlamadığı için eleştirildi. Hazır tabakla gelen Ahmet Görkem eleştirildi. Bakalım yorumlar ne yönde? Ahmet Görkem Süngü Masterchef yarışmasında elendi. Jürilerden sırasıyla;

Mehmet Şef hayır dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef  hayır dedi.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Yasin Obuz Kimdir?

Masterchef 2. sezon yarışmacılarından birisi olan Yasin Obuz kimdir? Yasin Obuz Diyarbakırlı. İstanbulda yaşıyor ve Sirkecide restaurantında yemekler yapıyor. 30 yaşında olan Yasin Obuz Hacettepe Üniversitesi spor bölümünden mezun oldu. Yasin Obuz işletmecilik ile uğraşmaktadır. Yasin Obuz’un en belirgin özelliği hiperaktif hareketli çılgın biri olması. Masterchef jürilerine arpacık soğanlı somon yapan Yasin nasıl bir yorum alacak? Evet hayır durumu aşağıda paylaştık.

Daha önce Yemekteyiz yarışmasına katılan Yasin Obuz’un misafirlerine et ikram etmeden önce küçük tüp ile eti kızartmaya çalışması, alevle şov yapması unutulmayacak anlardandı. Tavırları ile yarışmacılar tarafından sürekli tepki çeken Yasin Obuz son olarak Ece Erken’in başka bir hesap adıyla bana küfür etti iddiası ile gündeme gelmişti. Bakalım Masterchef yarışmasında Yemekteyiz yarışmasındaki gibi gündem olmayı başaracak mı?

YASİN OBUZ 1 HAYIR 2 EVET İLE MASTERCHEF YARIŞMASINDA DEVAM EDİYOR.

Mehmet Şef evet dedi.
Danilo Zanna hayır dedi.
Somer Şef  evet dedi.

Masterchef 2019 2020 2. sezon yeni yarışmacıların isimlerini kim olduğu bilgilerini konumuza ekleyeceğiz. Masterchef yeni yarışmacıları bu sefer daha çok zorlanacaklar. Jüri karşısına tek tek çıkarak önce bir elemeye tabii tutulacaklar. Tek tek yarıştıkları için de Masterchef jürisi ile başbaşa kalacaklar. Masterchef yeni sezon yarışmacılarının bilgileri konumuzu eklenecektir. Şimdilik resimlerine ulaştığımız yarışmacıların isimlerini en kısa sürede paylaşacağız.

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Halit Eroğlu Kimdir?

Halit Eroğlu aşçı. Henüz 23 yaşında olan Halit Eroğlu bu yarışma için elinden geleni yapıyor. Hafif kızarmış levrek yemeği ile sunum yapan Halit jüriden olumlu puan alacak mı? Halit yemeğini tam olarak yetiştiremedi. Levrek sunumunu tam olarak yapamadı bakalım jüri üyeleri evet diyecek mi? Sadece Somer Şef’ten evet aldı diğer iki jüriden hayır aldı ve yeni sezonda yer almayacak!!

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Batuhan Öner Kimdir?

Batuhan Öner oyuncu olan Begüm Öner’in erkek kardeşi. Begüm Öner Seksenler dizisinde pastacı Sami’nin kızı rolündeydi. Batuhan Öner’e destek için yarışmada yanında oldu. Batuhan Öner 33 yaşında aşçı. Yaptığı yemeğin adı yabancı bakalım jüri üyeleri evet diyecek mi? Batuhan için Mehmet Şef termometre ile yemeğin sıcaklığını ölçüyor ve beğeniyor sıcaklığını. Sonrasında tadına bakıyor jüri üyeleri sırasıyla Somer Şef çok beğendi ancak yaptığı yemeğin arkasında durması gerektiğini söyledi. Danilo Şef te evet dedi ve Mehmet Şef ise tabağı eline aldı yemeğe başladı. 3 EVET İLE BATUHAN ÖNER 2. ETAPTA..

Masterchef 2. Sezon Yarışmacısı Mustafa Başgöz Kimdir?

Mustafa Başgöz 52 yaşında ve emekli astsubay. Masterchef yarışmacısı Mustafa Bey yemeğini yaptı. Masterchef yarışmasında yarışma adayı olan Mustafa Başgöz kanserden ölen eşini anlatınca şefler duygularına hakim olamıyor. Mehmet Şef hayır diyor ancak Danilo ve Somer Şef evet diyor ve Mustafa Başgöz yarışmada devam etme hakkı kazanıyor. Somer Şef gözyaşını tutamıyor ve Mustafa Bey’e sarılıyor.

Mehmet Şef hayır dedi.
Danilo Zanna evet dedi.
Somer Şef  evet dedi.

Masterchef bu sezonu önceki sezondan daha zor geçecek kesinlikle. Jüri üyeleri yemek yapmanın bir sanat olduğunu düşündükleri için daha hassas davranacaklar. Yemek yaparken ciddiyetsizliğe asla tahammülleri yok. Yeni sezonda 2019-2020 Masterchef olmak isteyen yarışmacıları seçerek kıyasıya bir rekabete sokacaklar.

Masterchef 2. sezon yarışmacı adayı Gülşah Suna kimdir?

Masterchef yarışmasına Gülşah Suna katıldı. Gülşah Suna yarış atı yetiştiriciliği işini yapıyor. Gülşah Suna yemeğe kendi isim koymuştum. Fantastik Köfteli Atom yapacaktı ve köfteleri unuttuğunu sonradan anladı. Konuşmaktan yemeği unuttu ve şeflerden ağır eleştiriler aldı. Özellikle Mehmet Şef’ten korktuğunu dile getirdi. Gülşah Suna yaptığı hatalar sonucunda elenmek zorunda kaldı. Jüriden hayır cevabı aldı ve yarışmadan elendi.

Masterchef 2019-2020 Yeni Sezonda Neler Değişti?

Masterchef  önceki sezonlarda yarışmacılar takım halinde yarışıyor ve kaybeden takımdan bir kişi eleniyordu. Yeni sezonda ise öncelikle jüri üyeleri en iddialı yarışmacıları seçerek takımları belirleyecekler. Ciddi olmayan ve Masterchef için yeterli beceri ve isteği olmayan yarışmacılar bir bir elenecekler.

Masterchef  Tv8 ekranlarında bu sezon yeni bir jüri üyesi de yer alacak. Geçtiğimiz sezon jüride yer alan Hazer Amani bu sezon koltuğunu Danilo Zanna’ya bıraktı. Hazer Amani Neden Jüri üyesi değil Tıklayın >>> Masterchef Türkiye Yeni Sezon Şef Hazer Amani Neden Yok Yeni Şef Kimdir?

Masterchef yarışmacıları 2019-2020 Yeni Sezonda detaylı bir şekilde sizlere yazmaya devam edeceğiz. Tv8 ekranlarında 18 Ağustos pazar akşamı başlayan Masterchef yarışmasının tüm yarışmacılarını takımlarını ve erkek kadın yarışmadan elenen veya sonradan katılan 2019-2020 Yeni Sezondaki tüm gelen ve giden yarışmacıları ekleyeceğiz buraya. Masterchef yarışmacıları 2019-2020 Yeni Sezon tanıtım fragmanları geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Masterchef yarışmacıları kimler Yeni SezonMasterchef Jüri Üyeleri Kimler? 2019-2020 Yeni Sezon

Masterchef yarışmasının yeni sezonunda en dikkat çekici isimlerin başında Yasin Obuz geliyor. Daha önce yemekteyiz yarışmasında sinirleri geren yarışmacı bakalım Masterchef yarışlarında neler yapacak. 2019-2020 yeni sezonunda Masterchef yarışmasında jüri koltuğunda oturan Danilo Zanna da oldukça dikkat çekici isimlerin başında yer alacak. Danilo Zanna, Somer Şef ve Mehmet Şef bu sezon jüri koltuğundaki isimler olacaklar.

Masterchef Jüri Üyeleri 2019-2020 Yeni SezonMasterchef 2019-2020 Yeni Sezon tanıtım fragmanı

Masterchef yarışmacıları kimler Yeni Sezon Jüri üyeleri hakkında detaylı bilgiler yeni ve güncel olarak buraya eklenecektir.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Mehmet şef yarışmacıların yemeğini tadarken yarışmacılara hoş olmayan bir şekilde bakıyor..Bu şekilde bakmak ne kendisine ne de böyle bir yarışmaya yakışmıyor..Bence gözlerine biraz daha hakim olması gerekiyor

  2. Masterchef azarlama yeri bence .Bütün yarışmacılar bırakıp gitsinler azarlanmaya hakaret edilmeye mi gelmişler.Bütün Türkiye’ye kendilerini rezil ettiriyorlar.Gidin huzur evinde ,çocuk esirgemede çorba kaynatın sevap alırsınız.Mehmet şef falan yarışmacılara laf söylemek için ağızlarından çıkacak lafı bekliyor.Hiç iyi bir program değil .