Masterchef Türkiye Yeni Sezon Şef Hazer Amani Neden Yok Yeni Şef Kimdir?

31.07.2019
1.534

Masterchef Türkiye Yeni Sezon Hazer Amani Şef Neden Yok Yeni Şef Danilo Zanna Kimdir? Masterchef Türkiye Yeni Sezon Hazer Amani Şef Neden Yok? 2019-2020 sezonu Masterchef Türkiye yakında başlıyor. Acun Ilıcalı Masterchef yeni sezon çekimlerini stüdyoda canlı olarak görüntüledi. Masterchef Türkiye 2019-2020 sezonu jürilerini sizlere bu konuda tanıtalım.

Masterchef Yeni Sezon Yarışmacıları ve Jürileri Kimler TIKLA?

Masterchef Türkiye 2019 2020 sezonunda seyirci için bir sürpriz var. Geçtiğimiz sezon üç jüri ile devam eden Masterchef Türkiye programı bu sezonda 3 jüri ile devam ediyor. Önceki sezonda Somer Şef, Mehmet Şef ve Hazer Amani ile devam eden yarışma yeni sezon için gün sayıyor. Ancak bir farkla! Önceki sezon yarışma jürisinde yer alan Hazer Amani yeni sezonda Masterchef Türkiye de yer almayacak.!

Masterchef Türkiye Yeni Sezon Şefler Değişti

Masterchef Türkiye Yeni Sezon Hazer Amani Neden Yok?

Masterchef Türkiye yarışması yeni sezonu TV8 ekranlarında yayınlanacak. Masterchef Türkiye yarışması 1. sezonunda Hazer Amani Şef farkı her zaman hissediliyordu. Samimi sohbeti sıcakkanlı oluşu ve aynı zamanda şeflik konusundaki ciddi önerileri ile Hazer Amani vazgeçilmez bir şefti. Ancak ikinci sezonda Hazer Amani’yi göremedik malesef! Masterchef Türkiye 2019-2020 sezonunda Hazer Amani yer almıyor. Neden Hazer Amani yok bilgilerini sizlerle paylaşalım istedik. Acun Ilıcalı Masterchef yeni sezonunda Hazer Amani ile anlaşma yenilemedi.

Masterchef Türkiye 2019-2002 sezonu Hazer Amanı Neden Yok? Hazer Amani ‘nin geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı Sıla ile arabada görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bu yüzden de Amani’nin 5 yıllık evliliğini bitirdiği yönünde haberler ortaya çıkmıştı. Acun Ilıcalı bu yüzden Amani’nin sözleşmesini feshettiği belirtiliyor. Hazer Amani’ye bu yaptığından dolayı herkes tepki gösteriyor. Acun Ilıcalı’bu tepkilere sessiz kalmadı ve Şef Hazer Amani’den vazgeçti. Acun Ilıcalı Masterchef Türkiye Şef Hazer Amani yerine Danilo Zanna’yı transfer etti.

Masterchef Türkiye Yeni Sezon Hazer Amani Yerine Yeni Gelen Şef Kimdir?

Masterchef Türkiye 2019-2020 yeni sezon çekimleri bu hafta itibariyle başladı. Yeni sezon çekimlerinde stüdyodan canlı yayın yapan Acun Ilıcalı yeni şefi canlı olarak tanıtmış oldu. Masterchef Türkiye yeni sezonunda Hazer Amani yerine gelen yeni şefte Danilo Zanna oldu. Danilo Zanna Hazer Amani’nin koltuğuna oturdu. Mehmet Şef ve Somer Şef Masterchef Türkiye yeni sezonda devam ederken yeni şefte Danilo Zanna oldu.

Masterchef Türkiye Yeni Sezon Yeni Şef Danilo Zanna Kimdir?

Masterchef Türkiye yeni sezonda Hazer Amani yerine hatılan Danilo Zanna kimdir? Danilo Zanna 1982 yılında İtalya’nın Prato kentinde aşçı bir ailenin çocuğu olarak doğdu. Ailesinin izinden gitti ve İtalyan şeflerle çalıştı eğitim aldı. İtalyan mutfağı hakkında uzmanlaştı. İtalyan Aşçı şef olan Danilo Zanna aşık olduğu Türk olan sevgilisi Tuğçe emirbilek için yurt dışındaki kariyerini bıraktı ve Türkiye’ye yerleşti.

İstanbul’a geldiğinde de restaurant açtı kendisine ve televizyon programlarında da aşçı şeflik yaptı. Kanal Türk’te Tv şefliği yapmaya başladı sonra da Atv‘de yayınlanan Zahide ile Hayata Yetiş programına transfer oldu. 2014 yılından itibaren de Planet mutfak kanalında İtalyan İşi adlı programı sundu. Danilo Zanna Kadir Has Üniversitesi İstanbul Culinary Enstitute’de her ay İtalyan yemekleri workshopu yapar ve üniversite de danışmanlık hizmeti veriyor. Bir oğlu var. Zeno Tibet isimli oğlu ile de resimleri bol bol sosyal medya da paylaşıyoruz.

Mart 2015 yılında Atv de yayınlanan Elin Oğlu canlı talk-show programında yer almıştır. 2016 yılında Görümce filminde rol almıştır. Danilo Zanna, Masterchef Türkiye 2019 2020 yeni sezonunda yer alacak. Masterchef yeni sezonuna Danilo Zanna’nın katılmasını nasıl yorumluyorsunuz? Aşağı yazabilirsiniz.

Masterchef 2019-2020 yeni sezon jürileri kimler:

Masterchef 2019-2020 yeni sezonda kaldığı yerden Tv8 ekranlarında 18 Ağustos cumartesi başlıyor. Masterchef 2019-2020 yeni sezonda yeni bir juri üyesi olan Danilo Zanna aramıza katıldı. Danilo Zanna Hazer Amani yerine Masterchef 2019-2020 yeni sezonda yeni jüri olarak programa dahil oldu. İşte Masterchef 2019-2020 yeni sezon tanıtım fragmanı ve jürisinden ilk resim paylaşımı:

Masterchef 2019-2020 yeni sezonMasterchef 2019-2020 yeni sezon Tanıtım fragmanı:

https://www.youtube.com/watch?v=2JOTdGPP-co

TV8’in sevilen yarışması MasterChef Türkiye yeni bölümleriyle geri dönüyor. Yapımcılığını Bloom Medya’nın, jüri üyeliğini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun üstlendiği; aldığı reytinglere geçen sezonun dikkat çeken programlarından biri olan yapımın yeni sezonu 18 Ağustos’ta başlıyor. MasterChef Türkiye, yeni sezonuyla 18 Ağustos’tan itibaren her Cumartesi-Pazar 20.00’de TV8’de!

Masterchef Yeni Sezon Yarışmacılar Kimler ve Jürileri Kimler 

Masterchef Türkiye Yeni Sezon Şef Hazer Amani Neden Yok Yeni Şef Kimdir? sorularına yanıt vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Hazer Amani ve Sıla ilişkisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Hazer Amani Masterchef den ayrılması iyi oldu mu sizce? Danilo bu açığı kapatır mı yorumlarınızı bekliyoruz..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Reyhan dedi ki:

    Danilo açığı kapatır.