Masterchef Türkiye Yeni 4.Sezon Jüri ve Yarışmacıları (2021-2022)

Masterchef Türkiye Yeni 4. Sezon Jüri ve Yarışmacıları (2021-2022)… TV8 en en iddialı yemek yarışmalarından olan MasterChef Türkiye 4. Sezonu ile bomba gibi döndü. Masterchef 4. Sezon Ana Kadro Yarışmacıları bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Masterchef yarışmasında kıyasıya rekabet başladı. Masterchef Türkiye yarışmasında ilk hafta Sedat elendi. Onun yerine yedeklerden ilk yarışması programa giriş yaptı. Masterchef yarışmasında yedeklerden dahil olan yarışmacıların bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. masterchef Turkiye 4. sezon 2021

Masterchef Türkiye 4. Sezon Yarışmacıları (2021- 2022)

2021-2022 sezonu Masterchef Türkiye 4. sezonu ile ekrana gelecek. TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye 4. sezonunda yarışmacılar isimleri ve bilgilerini konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Masterchef Türkiye 4. sezon yarışmacıları seçmeleri devam ediyor. Masterchef Türkiye 4. sezon yarışması başvurusu konumuzu ziyaret edip başvuru yapabilirsiniz.

MASTERCHEF TÜRKİYE ÖNCEKİ SEZON YARIŞMACILARI

Masterchef Türkiye yarışması yarışmacıları konumuzun bundan sonraki kısmında önceki sezon 3. sezonda Masterchef Türkiye’de yarışan yarışmacılar yer alıyor. Konumuzun üst kısmında Masterchef Türkiye 4. sezon yarışmacıları yer alıyor.

Arem Yüce (Yedeklerden yarışmaya dahil oldu.)

masterchef arem yucel kimdir elendimi

Berker Başmanav

Berker Basmanav Masterchef Turkiye yeni yarismacisi

Sefa Okyay Kılıç

Sefa Okyay Kılıç 24 yaşında ve Londra’dan geliyor. Sefa Okyay Kılıç yarışmacı belirleme yarışmasında Erik soslu bademli somon füme yaparak şefleri etkilemeye çalışmıştı. Londra’da Akdeniz mutfağı sunan bir restoranda çalışıyor. Üst tura geçmişti ancak yarışmacı olamamıştı. Yedek olarak yarışmaya girmeyi beklerken ilk elenen kişi olan Sedat’ın ardından Masterchef yarışmasına dahil oldu.sefa okyay londradan gelen asci masterchef

Masterchef 2020-2021 Sezonu Ana Kadroya giren 16 yarışma ve posteri resimleri;

Masterchef Ugur Yilmaz Deniz elendi mi

Masterchef Turkiye ayyuce kamit elendi mi

Masterchef Tanya Kilityali kimdir

Masterchef Serhat Dogramaci elendi mi

Masterchef Eray Aksungur

Masterchef Esra Tokelli kimdir elendi mi

Masterchef Furkan Yalcin elendi mi

Masterchef Gulsah Suna kimdir

Masterchef Ozgul Cosar elendi mi

Masterchef Sedat Tuncer

Masterchef Emir Elidemir elendi mi

Masterchef Ebru Has Elendi mi

Masterchef Duygu Acarsoy elendi mi

Masterchef celal sarigul elendi mi

Masterchef Barbaros yologlu elendi mi

Masterchef Berk Ilter elendi mi MasterChef Türkiye yayınlanmaya başladığında 16 temmuz’dan 16 ağustosa kadar yani ilk ay boyunca yarışmacı seçmeleri ekranlara gelecek. Yarışmaya katılanlar yaptıkları yemeklerle yarışmacı olmaya hak kazanacaklar. Masterchef Türkiye yeni sezon yarışmasında programda ne gibi değişiklikler var? Formatta bir değişiklik var mı? Masterchef Türkiye yarışması değişikliklerini jüri üyelerini bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz. Masterchef Türkiye yarışmasına başvuru yapmak için TIKLAYIN… 

masterchef 3. sezon basliyor

Masterchef Türkiye Yeni Sezon Jüri Üyeleri Kimler?

Masterchef Türkiye 2020 yarışması 16 temmuz perşembe akşamından itibaren TV8 ekranlarında yayınlanacak. Yeni sezonda jüri değişikliği yaşanmayacak. Önceki sezonda koltukta yerini alan jüri üyeleri çok seviliyordu. Yeni sezonda da onların devam etmesi seyircileri sevindirdi. Masterchef Türkiye yeni sezon jürisinde de yine aynı isimleri göreceğiz. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu yeni sezonda da Masterchef Türkiye yarışmasında yerini alacaklar. masterchef Turkiye 3. sezon jurisi danilo zanna

Masterchef Türkiye 2020 Yarışmacıları İsimleri Kimdir? 

Masterchef Türkiye 2020 yarışması yeni yarışmacıları bilgileri konumuzun devamına ekliyoruz. Masterchef Türkiye 3. sezonunda tanıtım fragmanında yer alan yarışmacıların bilgilerini vermeye başlıyoruz. Yarışmacıların isimleri ve jüriden aldıkları evet hayır oylarını programla birlikte konumuza ekliyoruz.

2020 MASTERCHEF YARIŞMACILARI KESİNLEŞEN LİSTE ASIL KADRO

1- SERHAT DOĞRAMACIMasterchef Turkiye serhat dogramaci kimdir

2-DUYGU ACARSOYmasterchef Turkiye duygu acarsoy kimdir

3-ÖZGÜL COŞARmasterchef Turkiye ozgul cosar

4- EMİR ELİDEMİR masterchef Turkiye emir elidemir

5- AYYÜCE KAMİT MASTERCHEF AYYUCE KAMIT KIMDIR

6- SEDAT TUNCER (Sedat Masterchef 1. hafta elemesinde elendi. Masterchef 23 Ağustos ilk elenen isim oldu.) Masterchef Sedat Tuncer kimdir

7- ESRA TOKELLİ  Masterchef Esra Tokelli

8- FURKAN YALÇINmasterchef furkan yalcin

9- BARBAROS YOLOĞLU Barbaros yologlu masterchef

10- TANYA KİLİTKAYALI TANYA KILITKAYALI MASTERCHEF

11- BERK İLTER (30 Ağustos pazar akşamı elendi.)Masterchef Berk Ilter kimdir

12- ERAY AKSUNGUR Masterchef eray aksungur kimdir

13-UĞUR YILMAZ DENİZ  Masterchef Ugur Yilmaz Deniz Kimdir

14- CELAL SARIGÜL  MASTERCHEF CELAL SARIGUL KIMDIR

15- GÜLŞAH SUNA  (5 Eylül 2020 elendi.)masterchef gulsah suna oldu

16-EBRU HAS masterchef 3. sezon yarismacilari jurisi

Güncelleme ; Masterchef Türkiye yarışmasında düello turuna kalan yarışmacılar arasından her düelloda bir yarışmacı üst tura çıkarak yarışmaya kalma hakkı kazanıyor. Üçlü düellolarda kazanan yarışmacıları isimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Masterchef Türkiye yarışmasında 3lü düelloya çıkan yarışmacılar arasından bir yarışmacı kazanacak ve diğerleri elenecek.
24 Temmuz Cuma Masterchef Türkiye düelloyu kazanan yarışmacılar Celal Sarıgül, Sedat Tuncer, Ayyüce Kamit, Berker Başmanav.
25 Temmuz Cumartesi Masterchef Türkiye düelloyu kazanarak yarışmacı olan isimler Sefa Okyay Kılıç, Gülşah Suna, Arem Yüce, Furkan Yalçın.
26 Temmuz Cumartesi Masterchef Türkiye düelloyu kazanan yarışmacılar Esra Tokelli, Esra Tokelli, Özgül Coşar, Berk İlter,
27 Temmuz 2020 Masterchef te şefler düelloda hamburger yapmalarını istedi yarışmacıların. Bu düelloda yarışan Ege, Emir, Sertaç arasından üst tura geçen isim Emir oldu. Diğer yarışmacılar arasında kazanan isimler Duygu Acarsoy, Büşra Uygur, Tanya Kilitkaya.
28 Temmuz 2020 Masterchef Türkiye düelloyu kazanan yarışmacılar vişneli pazı sarması ile Emel, tarte tatin ile Didem, ciğerli iç pilav ile Dilara, Taco ile Rezzan üst tura çıkarak yarışmacı oldu.

19 Temmuz 2020 Pazar Masterchef Türkiye Yarışmacıları

masterchef ahtapot yapan yarismaci evet aldiMasterchef Türkiye 2020 yarışmacıları belli olmaya başladı. Masterchef Türkiye 19 Temmuz 2020 yayınlanan bölümünde Ahtapot yapan yarışmacı 3 jüriden de evet aldı. Ahtapot ile Mehmet Şef’i bile etkiledi.

masterchef ayyuce kamit Ayyüce Kamit

24 yaşında aşçı olan Ayyüce 4 yıldır aşçılık yapıyor. Mutfağın kendisi için tutku olduğunu söyleyen Ayyüce Kamit yemeği son anda yetiştirebildi. 3 şefe sadece bir balık sunabildi. Aslında daha bol bir tabak hazırlamayı planlasa da süreden dolayı istediği gibi olmadı.  Ayyüce Kamit yaptığı hibisküslü balıkla şefleri etkilemeyi başardı. 3 evet aldı.

nisa albay masterchef Nisa Albay

22 yaşında öğrenci olan Nisa Albay Masterchef yarışmasında pancar soslu levrek yapıyor. Bu yemeği ile şeflerden nasıl yorumlar aldı bakalım.Danilo hayır dedi. Somer Şefte hayır dedi, Mehmet Şef’te hayır dedi ve bu yüzden de Nisa üst tura geçemedi.

mert medetoglu masterchef yarismacisi Mert Medetoğulları

Mert Medetoğulları 23 yaşında ve Nörofizyoloji mezunu. Masterchef sayesinde yemeğe ve çeşitli tatlara ilgisinin arttığını söyledi. Kapya biber yatağında tavuk yaptı ve şefler ne yorum yaptı. Mehmet Şef hayır dedi ve tabak evde yenebilecek tarzda ancak ilerisi için kuşkularım var dedi. Danilo Şef evet dedi beni mahcup etme dedi. Somer Şef ise Mert Medetoğullarına 2. tur için evet dedi.

kerim ankarali cigerci masterchefte Kerim Efecioğlu

Dana arnavut ciğeri yaptı. 47 yaşında ve seyyar satıcı olan Kerim Efecioğlu Ankara’da seyyar olarak ciğer ve köfte yapıp sattığını söylüyor. Tam olarak tabaklamayı yapamadı süre yetişmedi. Kerim Efecioğlu’nun ciğer yemeğine Somer Şef ilgi gösterdi. Uzun zamandır yemediği için ciğer yemek istediğini söyledi. Mehmet Şef Masterchef Türkiye yarışmasında Kerim Efecioğlu’nun yorulacağını bu tempoya dayanamayacağını söyledi. Yemeği beğendiler ancak bu yarışmanın zorlu temposuna dayanamayacağını düşündüğünü söyledi. Mehmet Şef hayır dedi. Danilo evet dedi ancak Somer Şef evet dedi ve iki evet ile üst tura geçti.

18 Temmuz 2020 Cumartesi Yarışmacı Adayları ve Kazananlar

Hasan

Masterchef Türkiye 2020 yarışmasına yarışmacı olabilmek için katılan Hasan manevi abisi olan Burak Bey’i gururlandırmak istediğini söyledi. Burak Bey ortopedi doktoruymuş ve Mardin’de tanışmışlar. O günden beri de Burak Bey Hasan2a manevi abilik yaparak yardımcı oluyor. Bu yüzden de Hasan onu görmek beni mutlu ediyor dedi. Hasan Masterchef yarışmasında bir üst tura geçti mi? masterchef Turkiye Hasan manevi abi burak kimdir

AYKAN

Masterchef Turkiye 2. sezon yarismacilari

SELİN AYDIN

İzmir’den geliyor. 29 yaşında adı Selin Aydın. Tulum peynirli ızgara patlıcan yaptı. Selin Aydın Mehmet Şef’ten EVET aldı. İtalyan Danilo Zanna Şef HAYIR derken Somer Şef EVET dedi. Selin Aydın bir üst tura geçti. 

masterchef Turkiye selin aydin kac evet aldi

SÜMEYRA ALDEMİR

Sümeyra Aldemir Elektronik yüksek lisans eğitimi alıyor. Aslen Karabüklü. Aslen kinoa risotto yaptı. Jüriden 3 hayır aldı. Elendi. sumeyra masterchef

Gülşah Suna

Gülşah Suna at antrenörlüğü yapıyor. Gülşah geçen sene de Masterchef’e katılmıştı. Gülşah geçen sene yemek yaparken bir taraftan konuşması lazım ancak konuşurken duruyor bu yüzden de süre geçti ve yemeğe köfte koymayı unutmuştu. Bu sefer bakalım nasıl sonuç alacak bakalım. Tahin soslu snitzel yaptı ve jüriden 2 evet aldı. Mehmet Şef ve Danilo evet derken Somer Şef hayır dedi.

masterchef Gulsah Suna at antrenoru

Abdülsamet Gılavuz

Abdülsamet 23 yaşında ve reklamcılık alanında yükseklisans yapıyor. Yarışmaya tavuk fajita yaptı ve Mehmet Şef neden bu yemekle katıldın dedi. Abdülsamet kardeşini kaybedeli 4-5 ay oldu ve çok üzüldü anlatırken. Abdülsamet tavuk fajita ile jüriden kaç evet aldı? Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef hayır dedi. Yarışmadan elendi. abdulsamet gilavuz masterchef

Sedat Tuncer

Uluslararası catering şirketinde çalışıyor ve hayali olduğu için Masterchef Türkiye’ye katıldı. 13 yıldır aşçılık yapıyor. Yarışmanın kariyerinde artı sağlayacağını düşünüyor. Mehmet Şef biraz sert çıkıştı. Komik adam aramıyoruz levrekler nerede dedi. Yemeği yetiştiremeyeceğini düşündü. Yaptığı Levrek ile Mehmet Şef, Somer Şef ve Danilo Şef’ten toplam 3 evet aldı.

masterchef Sedat Tuncer

Eylem Gür

Eylem Gür 25 yaşında ve hemşire. Plastik Cerrah’ın asistanlığı yapıyor yani özelde çalışıyor. Eylem Gür Masterchef için en iyi olmayı en iyilerden öğrenmeye geldim diyerek reklam sloganını yapıyor. Eylem Gür ananesinin tarifini yapıyor. Anneannesinin tarifi olan patlıcanlı şiş köfte yapıyor. Eylem Gür bu yemeği ile jüriden Danilo Şef evet dedi. Somer Şef hayır dedi. Mehmet Şef evet dedi. Bu seferlik bir üst tura geçti. 

eylem gur masterchef

Kayhan Özekin

Kayhan Özekin 33 yaşında. Daha önce hem eşi ile hem de kendi başına bir çok tv programı yarışmaya katıldı. Yemekteyiz yarışmasında yaptığı ateşli şov ile akıllara kazındı. Kayhan Özekin Masterchef jürisini çıldırttı diyebiliriz. Mehmet Şef şaka mısın diyerek tepki gösterirken bu gösteriler şovlar bize geçen sezon ki yarışmacı Yasin Obuz’u hatırlattı. Danilo Şef evet dedi. Somer Şef hayır dedi. Mehmet Şef ise uzun öğütler verdikten sonra evet dedi. Masterchef jürisinden 2 evet alarak bir üst tura geçme şansı yakaladı.

masterchef kayhan ozekim

Gamze Günalp

Gamze 25 yaşında ve Kocaeli Üniversitesi gastronomi bölümünden yeni mezun oldu. Gamze yaptığı yemek ile jüriden 2 evet aldı. Danilo hayır dese de Somer ve Mehmet Şef evet dedi. Gamze Günalp üst tura geçti. gamze gunalp masterchef

Mehmet Gökçeöz (Somer Şef’e Benzeyen Yarışmacı)

Mehmet Gökçeöz 39 yaşında Kastamonu doğumlu. Tıbbı ilaç tanıtım sorumlusu. Müşteri temsilcisi olarak çalışıyor. Hobi olarak yemek yaptığını söylüyor. Mehmet Gökçeöz Somer Şef’e benzerliğinden dolayı dikkatleri üzerine çekti. Somer Şef esprili bir şekilde benzeri ile sohbet etti. Somer Şef’e ikizi gibi benzeyen Mehmet Gökçeöz yarışmadan evet alabildi mi? Danilo Şef hayır dedi diğer iki şef evet dediği içinde üst tura geçti. somer sef ve ikizi gibi benzeyen yarismaci

Barbaros

Barbaros Masterchef yarışmasında üst tura geçme şansı yakaladı. Bodrumda bir lokantada aşçı olan Barbaros yaptığı balık yemeği ile jrüiden üç evet aldı. barbaros masterchef balik yemegi

Tanya Kılıtyalı

Tanya Kılıtyalı Kıbrıs’ta ailesi birlikte bir restoran işletiyor. Tanya Kılıtyalı’yı Somer Şef tanıdı. Somer Kıbrıs’ta onların rastoranına gitmiş ve çok beğendiğini ifade etti. Tanya Kılıtyalı Masterchef yarışmasında Kıbrıs’a özgü bir yemek yaptı. Tanya Kılıtyalı yaptığı yemek ile jüriden 3 evet aldı ve üst tura geçti.  tanya kilityali masterchef

masterchef rezzan atan yarismadan gectimi Rezzan Atan

Rezzan yemek yapınca yorgun göründü ve şefler sebebini merak etti. Rezzan mahcup bir insan ve şeflerim yüzünüze bakamıyorum diyor yaptığı yemek sebebiyle. Şefler Rezzan’ın hayat mücadelesine hayran kaldı. 2 gün boyunca izin alabilmek için çok zor şartlarda çalıştığını söylüyor. Rezzan ağlıyor dayanamıyor ona destek olmak adına Mehmet Şef kendisinin 11 yaşından beri bulaşık yıkadığını söylüyor.  Rezzan yarışmaya zor şartlarda geldi ve şeflerden aldığı yorumlar şöyle oldu.

masterchef burcu ust tura gecti Burcu

Masterchef 2020 yarışmasından yarışmacı adayı olan Burcu Asya mutfağını çok iyi bildiğini söyledi ve şeflere çubukla yenecek bir yemek yaptı. Mehmet Şef kendi yöntemleri ile yediği yemeği beğendi ve Burcu jüriden 2 evet alarak yarışmada bir üst tura geçti ve yarışmacı olma hakkı kazandı.

masterchef Turkiye 2020 Aleyna kimdir Aleyna

Masterchef Türkiye 2020 yarışmasında yarışmacı olabilmek için öncesinde adaylar yarışıyor. Yarışmacı olmak için adaylar öncelikle en güzel yaptıkları yemekle jürinin karşısına çıkıyorlar. Aleyna’da yarışmada iddialı olduğu yemeği yapıyor. Yemek yaparken de sohbet ediyor. Çevresinin boşuna gitme elenirsin Aleyna dediğini söylüyor. Somer Şef’te o zaman buradan onlara kapak olsun mu diyor. Aleyna Masterchef Türkiye 2020 de kalırsa eğer eğlenceli bir yarışmacı olacağa benziyor.

masterchef 2020 yarismacilari resimleri Masterchef Kızıyla Katılan Yarışmacı Kimdir?

Masterchef Türkiye 2020 yarışmasında kızı ile programa katılan anne yarışmacı yaptığı yemekte bir şeyi unutuyor ve yarışmacı buna çok üzülüyor. Sonrasında kızı geliyor ve annelerini seçmelerini istiyor. Somer Şef ise seçersek anneni göremezsin diyor. Kızda olsun annem bunu benim iyiliğim için yapıyor diyor. Bakalım annesi bu yarışmada ne kadar uzun süre devam edebilecek?

masterchef 2020 Celal kimdir Celal

Kıbrıs’tan gelen Celal bu yarışmada çok iddialı olduğunu belirterek yarışmada kalıcı olmak istediğini söylüyor. Masterchef benim hayalim dedi. Mehmet Şef ise bu turu atlarsan sana yapacaklarım var dedi. Mehmet Şef ile tatlı bir atışma yaşayan Celal’in bakalım Masterchef kariyeri nasıl ilerleyecek?

masterchef esi tarafindan dolandirilan kiz kim  Masterchef 2020 Eşi Tarafından Dolandırılan Yarışmacı Kim?

Masterchef Türkiye 2020 yarışmasında birbirinden ilginç yarışmacılar gelmeye devam ediyor. Yarışmaya katılan aday evlendiği ilk hafta eşi tarafından dolandırıldığını söylüyor. Psikolojik tedavi almak yerine mutfağa girdiğini yemekle ilgilendiğini söylüyor ve bu yüzden de o önlüklerden birisi benim olmalı diyor.  Yani üst tura geçip yarışmacı olmaya bir adım daha yaklaşmak istiyor.

masterchef yabanci yarismaci mehemt sefe kanka dedi

Masterchef Türkiye 2020 Yabancı Yarışmacı Kimdir? Mehmet Şef’e kanka dedi.

Masterchef Türkiye 2020 yarışmasında yarışmaya katılan yabancı yarışmacı Mehmet Şef ile sohbet ederken Mehmet Şef ”gel aslanım deyip iki tane vuracak enseme iş oraya gidiyor demi” dedi. Yabancı yarışmacı ise ”Bence biz bu aralar şimdi kanka demi” diyerek herkesi güldürdü.

Masterchef Türkiye 2020 yarışması 17 temmuz 2020 cuma akşamından itibaren yayınlanmaya başlayacak. Yarışmada ilk 4 hafta boyunca yarışmacı adayları yarışmacı olabilmek için mücadele verecekler. Jüri üyelerinin belirlediği yemekleri yaparak ya da en iddialı oldukları yemekleri yaparak jüriden onay almak için çalışıyorlar. 2 evet ya da 3 evet aldıklarında yeni sezonda yarışmacı olma hakkı kazanacaklar. masterchef 3. sezon yarismacilari kimler

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde MasterChef yeni sezonuyla ilgili açıklama yaptı. Acun Ilıcalı Masterchef yarışmasında önceki sezonlara kıyasla çok fazla başvuru olduğunu söyledi. Çok fazla başvuru olduğu için çalışanların başvurulara yetişemediği söyledi. Yarışma da yarışmak isteyen yarışmacı adaylarına ”Lütfen bu işle çılgınca ilgilenmiyorsanız başvurmayın” dedi. Acun Ilıcalı ilk kez bir program için böyle açıklama yaptı. Masterchef yeni sezonda birbirinden ilginç yarışmacılar görebiliriz. Nasıl bir sezon olacak göreceğiz. masterchef son sampiyonu cemre

Masterchef Türkiye yarışmasında Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu jüri koltuğunda yer alacak. Yeni sezonda Mehmet Şef’in ağır eleştirileri, Danilo Zanna’nın sempatik konuşmasını ve Somer Şef’in eleştirilerinin yanında yarışmacıları güldürmesini özlemiştik. Masterchef Türkiye yarışması yeni sezonu ile ilgili bilgileri yarışmacıların gerçek adlarını bu konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Masterchef Türkiye 2. Sezon Şampiyonu Cemre Uyanık Kimdir?

Masterchef Türkiye yarışması Türkiye’nin aşçılarını yetiştiren ciddi bir yemek yarışması. Burada Türkiye’de ve dünyada meşhur olan 3 şef yer alıyor ve yarışmanın finalinde kazanan isimde Türkiye’de adı bilinen meşhur bir şef oluyor. Masterchef Yarışması 2. sezon şampiyonu olan isim Cemre Uyanık. masterchef turkiye sampiyon cemre uyanik

Cemre Uyanık Kimdir?

Cemre Uyanık 1992 yılında dünyaya geldi. Şanlıurfalı olan şampiyon Ceren Uyanık Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Konaklama Yönetimi bölümünde eğitim aldı. 2017 yılında 5 ay boyunca ABD’de bir restoranda görev aldı.  ABD’de bir Fransız restoranda stajına devam etti. 2018 yılında New York’ta farklı bir restoranda parti şefi olarak 11 ay boyunca çalıştı.  Tecrübeli olan Cemre Uyanık Masterchef yarışmasında ilk günlerde jüri tarafından biraz yanlış anlaşıldı. Somer Şef finalde onu yanlış anladıklarını itiraf ederek artık kendisini tüm Türkiye’nin doğru anladığını söyledi. Cemre Uyanık şimdi Masterchef oldu. Şimdi yeni sezon yarışmacılarında…

Masterchef Türkiye 4. Sezon yarışmacıları bilgileri yaptıkları yemekler resimlerini konumuzda bulabilirsiniz.  Masterchef Türkiye, yeni sezonuyla TV8’de yayınlanmaya başlıyor. Masterchef Türkiye 2021 yarışmasına sizlerde başvurdunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler