Masterchef junior Türkiye yarışması başvuru adresi formu şartları

15.11.2020
1.133

Masterchef Junior Türkiye yarışması yakın zamanda TV8 ekranlarında başlayacak. Masterchef Junior yarışma programı başvuru formu, Masterchef Junior Türkiye yarışması başvuru şartları nelerdir, yaş aralıkları nasıl? Masterchef Junior Türkiye yarışmasına nasıl katılırım sorularını sizler için bu konumuzda yanıtlayacağız.

Masterchef Junior Türkiye Yarışması Başvuru Formu

Masterchef Junior Türkiye yarışması TV8 ekranlarında yayınlanacak. Acun Medya yapımcılığında yayınlanacak olan ve dünya televizyonlarında örnekleri bulunan Masterchef Junior Türkiye yarışması çocukların yarıştığı bir yemek yarışması olacak. Masterchef Junior Türkiye yarışmasında çocuklar yarışacağı için başvuru formunu çocuğunuzun adına doldurmanız gerekmektedir. Masterchef Junior Türkiye yarışması başvuru formu TV8’in resmi sitesinden yapılmaktadır. Aşağıda verdiğimiz internet adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Masterchef junior Türkiye yarışması için Masterchef için kullanılan başvuru sayfası açılmaktadır. Aynı sayfadan çocuğunuz için de başvuru yapabiliyorsunuz.

masterchef Turkiye junior yarismasini kim sunacak jpg

Masterchef Junior Türkiye yarışması Başvuru Formu İnternet Adresi; http://www.tv8basvuru.com/basvuru/masterchef-junior/1

Masterchef Junior Türkiye Whatsapp Numarası; 0549 890 88 88

Masterchef Junıor yarışması başvuru formunda sorulardan bazıları şöyle; Çocuğunuz ne kadar zamandır yemek yapıyor?​ Ne sıklıkla yemek yapar?​ En sevdiği yemek nedir?​ Yemek yapmak veya mutfakta olmakla ilgili ilk anıları nelerdir? Yemek sevgisine ne sebep oldu? En iyi yaptığı 3 yemek nedir ve her yemeği nasıl hazırladığını açıklayabilir misiniz? Mutfaktaki güçlü yönleri nelerdir?​ Mutfaktaki zayıf yönleri neler?​ Alerjisinin olduğu ya da başka bir şekilde yemek yapamayacağı ya da yemek yemediği herhangi bir şey var mı?

Masterchef Junior Türkiye yarışmasına internet üzerinden başvuru yapılacak, ardından ön görüşme için TV8 stüdyolarına davet edileceksiniz. Yapımcıların ve kanal yöneticilerinin başvuru formunuzu değerlendirmesi ve seçilmeniz halinde Masterchef Junior stüdyolarında çocuğunuzun yeri hazır. Masterchef Junior Türkiye yarışmasına seçildiyseniz, yorum kısmından bizlere yazarsanız sizleri destekleyebiliriz.

masterchef junior Turkiye

Masterchef Junior Türkiye Yarışması Başvuru Şartları

Masterchef Junior Türkiye yarışması TV8 ekranlarında yayınlanacak. Masterchef Türkiye yarışmasında yetişkinler yarışıyor ve Türkiye’nin en iyi aşçısı şefi belirleniyordu. Masterchef Junior Türkiye eğlenceli bir yemek yarışması olacak. 8- 13 yaş arası çocukların katılacağı Masterchef Junior Türkiye yarışmasında Türkiye’nin en iyi minik şefi seçilecektir.

Masterchef Junior Türkiye yarışmasına katılabilmek için 9/13 yaş arasında olmanız gerekir. Master Chef Junior Türkiye yarışmasına katılabilmek için başka bir şart aranmamakla birlikte internet adresi üzerinden başvurduğunuz takdirde başvurunuz değerlendirilecek ve size geri dönüş yapılacaktır.

masterchef Junior Turkiye ne zaman baslayacak

Masterchef Junior Türkiye Yarışması Büyük Ödülü Nedir?

Masterchef Junior Türkiye yarışmasının yurtdışı versiyonları dünyada birçok ülkede yayınlandı. Hatta Masterchef Junior Türkiye’nin Hollanda’da yayınlanan programında bir Türk kızı birinci olmuştu. Masterchef Junior Türkiye yarışması da merakla beklenecek ve sevilecektir diye düşünüyoruz.

Çocukların olduğu her yarışma daha keyifle izleniyor ve seviliyor. Daha önce Tv8 O Ses çocuklar yarışmasını yayınlamış ve çok sevinmişti. İlgi gören bu formatı Master chef üzerinde denemek istiyor. Masterchef Junior Türkiye yarışmasının büyük ödülü Türkiye’nin en iyi minik şefin seçilmek olsa da para ödülü de verilmektedir. Para ödülünün miktar şimdilik açıklanması da netleştiğinde konumuza ekleyeceğiz.

masterchef Junior Turkiye yarismasi

Masterchef Junıor Türkiye Yarışması Şefleri Jürisi Kimler Olacak?

Masterchef Junıor Türkiye yarışmasının şeflerinin de Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef olacağını düşünüyoruz. Şimdilik bir açıklama yapılmasa da aynı jüri yani şeflerle daha eğlenceli olacaktır. Özellikle Mehmet Şef’in çocuklara karşı tutumunu merakla bekliyoruz. Masterchef Junıor Türkiye yarışması şeflerinin kimler olmasını istersiniz?

Masterchef Junıor Türkiye Yarışması Ne Zaman Başlayacak?

Masterchef Junıor Türkiye yarışması yaz sezonunda ya da eylül ayında yayınlanabilir. Masterchef yarışması bittiğinde Survivor Türkiye başlayana kadar ki boşlukta muhtemelen Masterchef Junıor Türkiye yarışması yayınlanacaktır. Masterchef Junior Türkiye yarışmasına çocuğunuzun ya da tanıdığınız bir çocuğun katılmasını ister misiniz? Başvuru yaptınız mı? Masterchef Junior Türkiye yarışmasına başvurunuz için arandınız mı? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

 1. Katılımcı dedi ki:

  Masterchef için nasıl bir video cekmemiz gerekiyor?sadece kendimizi tanıtıcaz yoksa yemek mi yapıcaz?

 2. Çiğdem dedi ki:

  YarışmDa yarışıcak kişiler netleştiğinde şimdiki masterchef gibi aynı evde mi yaşanacak

 3. GÜNEŞ dedi ki:

  Çok güzel yemek yapıyorum babamın arkadaşı Mehmet şefle arkadaş ve beni yüzde 99 ihtimalle göreceksiniz

  1. Ecrin dedi ki:

   Nasil başvuru yapiliyo juniora

 4. Hirasima dedi ki:

  Masterchef whatsap hattını bilen varmı?

 5. Jfjdjsjd dedi ki:

  Katılırsak nerde çekimler olcak

 6. Zehra Nur dedi ki:

  Ben 10 yaşındayım ben çok gitmek istiyorum işallah ben giderim

 7. Tunahan dedi ki:

  Masterchefin whatsapp hattı var çektiğiniz videoyu yolladığınızda size bir link geliyor oda başvuru formu bir kısmında video gönderme yeri var ordan atabiliyorsunuz ben başvurumu yaptım bekliyorum

  1. 🍔🍔 dedi ki:

   Merhaba cektigim videoyu gonderemiyorum ,watsup hattına gönderdiğimde bana link falan çıkmadı.Ayrica video uzun olduğundan gönderemiyorum,nasıl gönderdiğinizi ve videolarınızın süresini öğrenebilir miyim?

 8. Anonim dedi ki:

  Ben 14 yaşındayım acaba olur mu

 9. Hello dedi ki:

  Bu covid döneminde olduğumuz için sadece videolu başvurular kabul edilecek bu başvuru formu değil.

 10. Akif sağlam dedi ki:

  Nasıl başburu yapabiliriz

  1. Tunahan dedi ki:

   Ben videolu başvuru yaptım cevap bekliyorum

 11. Yeliz Karahan dedi ki:

  Nasıl başvuru yapacağız bilen var mı

 12. lokum kebap dedi ki:

  benim anlamadığım birşey var orda işinizi gibi yetişkinlere özel bilgiler yer alıyor oyüzden onları boş mu bırakacağız?

  1. deli kız dedi ki:

   başvuru sayfasında videolu başvurular dikkate alınacaktır diyor ancak vide linki yokki nasıl başvuru yapılıyor bilen varmı

 13. Yiğit dedi ki:

  Yapamadım başvuru nasıl yapabilirim?

  1. Anonim dedi ki:

   Bende yapamadim