Masterchef 3 Eylül Darülaceze Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı Kim Elendi

Masterchef 3 Eylül Darülaceze Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı Kim Elendi? Masterchef Türkiye 3 eylül 2019 programında Masterchef adayları Darülaceze’ye gidiyor. Darülaceze’deki misafirlere özel bir yemek menüsü hazırlıyorlar. Yemek menüsünde neler olacak, yemekleri nasıl yapacaklar?

Masterchef Türkiye 3 eylül 2019 yemek yarışmasında Darülaceze’ye gidiliyor. Darülaceze misafirlerine onlara özel bir yemek menüsü hazırlamasını istiyor Mehmet Şef, Somer Şef ve Danilo Şef. Şefler misafirler öze olduğu için yemeklerinde çok özenti ve titiz olmasını istiyor. Bunun içinde hem şefler hem de yarışmacılar özenle yemeklerini yapıyorlar.

Masterchef Türkiye 3 Eylül Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı?

Masterchef Türkiye 3 eylül 2019 yarışmasında dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlık oyununda yarışacak olan iki takımda kıyasıya rekabet içindeler. Masterchef Türkiye yarışmasında 3 eylül de Darülaceze’ye gidiyorlar. Darülaceze misafirlerine özel bir menü yapılacak. Takımların görevi onlara özel en güzel şekilde yemekleri hazırlamak. Darülaceze misafirleri yemeklerin tadına bakarak jürilik yapıyorlar ve puan veriyorlar. En çok hangi renk jeton çıkarsa o takım dokunulmazlığı kazanıyor. 3 eylül 2019 Masterchef Türkiye yarışmasında yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için mücadele edecekler. Bu dokunulmazlık oyunu sonucunu sizlerle paylaşıyoruz. 

Masterchef Türkiye yarışması ilk haftasında takım kaptanları Suna ve Onur oldu. Suna ve Onur kendilerine özel bir takım oluşturdular ve yarıştılar. Ödül oyununu mavi takım yani Suna’nın takımı kazandı. Sonrasında ilk yarışma gerçekleşti ve eleme adayları çıkmış oldu. İlk yarışma da kaybeden takım Suna’nın takımı oldu. Eleme adayları ise Eda ve Ekin oldu. Eda ve Ekin dokunulmazlık yarışında tekrar mücadeleye katıldılar çünkü takımları kazanırsa elenmekten kurtulacaklar.

Masterchef 3 Eylül Darülaceze Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı Kim Elendi

Masterchef Türkiye 3 eylül salı akşamı yayınlanan bölümünde Darülaceze özel bölümü yayınlanıyor. Darülaceze özel yayınında iki takımda dokunulmazlık için mücadele ediyor. Dokunulmazlık yarışında bu sefer hangi takım kazanacak? Eğer mavi takım kazanırsa iki eleme adayı kırmızı takımdan çıkacak. Eğer kazanan kırmızı takım olursa mavi takımdan iki eleme adayı daha çıkacak. 4 aday eleme oyunu oynayacak ve kim kaybederse yarışmada ilk haftadan elenmiş olacak.

Masterchef Türkiye Yarışmasında hangi yarışmacılar var? Yarışmacıların bilgilerini sizlerle önceki konumuzda detaylı olarak paylaştık. Masterchef Türkiye yarışmacıları bilgileri için TIKLAYIN…

Masterchef 3 Eylül 2019 salı akşamı Darülaceze Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı Kim Elendi buraya birazdan yazacağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak Masterchef 3 Eylül Darülaceze yarışını kim kazandı Kim Elendi bu gün aşağı yazabilir ve görüşlerinizi yorum kısmına belirtebilirsiniz.

Etiketler