Maske Kimsin Sen’deki Maskeli Ünlüler Kimler? Tüyolar

07.01.2022
706

Bu konumuzda Maske Kimsin Sen’deki Maskeli Ünlüler Kimler? Sorusunu en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. 1 Ocak 2022 tarihinde FOX de yayımlanmaya başlayan Maske Kimsin Sen yarışmasının sunuculuğu Tansel Öngel üstlenmiştir. Med Yapım imzalı Maske Kimsin Sen yarışmasında yer alan maskeli ünlülerin kim olduğu da merak edilmektedir. Bizde sizler için Maske Kimsin Sen yarışmasında yer alan maskeli ünlülerin kim oldukları hakkında ki tahminlerimizi, tüyoları sizlerle paylaşacağız ve Maske Kimsin Sen’deki Maskeli Ünlüler Kimler? Sorusunu en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Maske Kimsin Sen’deki Maskeli Ünlüler Kimler?

Maske Kimsin Sen'deki Maskeli Ünlüler KimlerMaske Kimsin Sen’deki Maskeli Ünlüler? Med Yapım imzalı Maske Kimsin Sen yarışmasının jüriliğini Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol üstlenmiştir. Orijinal formatı ilk olarak Güney Kore’de yayınlanan King of Mask Singer olan ve birçok ülkede Masked Singer adı ile yayımlanan Maske Kimsin Sen yarışmasında yer alan ünlüler de merak edilmektedir. Bizlerde bu konumuzda Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Maske Kimsin Sen yarışmasında yer maskeli ünlülerin kim oldukları hakkında ki tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Unicorn Hangi Ünlü?

Maske Kimsin Sen yarışmasının birinci bölümünde yarışan ve seyircilerin kullandığı oylarla yarışmada devam etmeye hak kazanan Unicorn’un hangi ünlü olduğu da merak edilmiştir. Sahne performansı, dansları ve sesiyle dikkatleri üzerine Unicorn’un ipucu paketinde doğa resmi çizmesi büyük bir ipucudur. Bizler, enerjisiyle herkesi etkilemeyi başaran Unicorn maskesini takan ünlünün Doğa Rutkay olduğunu tahmin etmekteyiz.

Aslan Hangi Ünlü?

Izleyicilerin kullandığı oylarla Maske Mimsin Sen yarışmasının diğer bölümlerinde de yarışmaya hak kazanan Aslan’ın ipucu paketinde yer alan doğum günü kutlaması, Özge Borak’ın oynadığı Doğum Günü Partisi isimli tiyatro oyununu bizlere hatırlatmıştır. Ayrıca ipucu paketinde Ihlamur yer alıyordu ve Özge Borak daha önce Ihlamular Altında isimli dizide de yer almıştır. Son ipucu ise, dalış malzemeleridir. Özge Borak, dalış yapmayı çok sevmekte ve Iz Tv’de de Sualtı Dünyası isimli belgeseli vardır.

Dinazor Hangi Ünlü?

Fox Tv ekranlarında karşımıza çıkan Maske Kimsin Sen Yarışmasının birinci bölümünde yer alan Dinazor sesi ve sahnedeki performansı sayesinde dikkat üzerine çekmeyi başarmıştır. Sezen Aksu’nun Seni Yerler isimli şarkısını seslendiren Dinazor’un ipucu paketinde yer alan Çikolata bize Müge Bozu’u hatırlattı. Müge Boz’un bir çikolata markası vardır ve ipucu paketinde de gösterdiği gibi Müge Boz tenisle de yakından ilgilenmektedir.

Ejderha Hangi Ünlü?

Maske Kimsin Sen yarışmasında birinci bölümde yarışan ve izleyicilerin kullandığı oylarla yarışmada devam etmeye hak kazanan Ejdarha’nın hangi ünlü olduğu da merak edilmiştir. Bizler, sesi ve sahnede ki performansıyla büyük beğeni toplayan Ejderha’nın oyuncumuz Cemal Hünal olduğunu tahmin etmekteyiz. Daha önce Gelevera Deresi isimli şarkıyı seslendiren Cemal Hünal’ın sesi Maske Kimsin Sen yarışmasında yarışan Ejderha’nın sesi aynıdır.

Geyik Hangi Ünlü?

Geyik’in ipucu paketinde cümleye, Güneşin Kızı Olarak diye başlaması bizlere Güneşin Kızları dizisinde yer alan bir oyuncunun olduğunu düşündürdü. Ipucu paketinde yer alan, ok ve kalp ise bu ismin romantik komedi dizisinde oynadığını gösteriyordu. Burcu Özberk, daha önce O Ses Yılbaşına katılmış ve sesiyle herkesi etkilemişti. Geyik’in sesi ve ipucu paketinde yer alanlar ise bu maskeyi takan ünlünün Burcu Özberk olduğuna işarettir.

Iskelet Hangi Ünlü?

2 Ocak tarihinde yayınlanan bölümde yer alan İskelet sesi ve sahnede ki performansıyla büyük beğeni toplamıştır. Yarışmada devam etmeye hak kazanan İskelet maskesini takan ünlü de merak edilmiştir. Bizler Iskelet’in Keremcem olduğunu düşünmekteyiz. Daha önce birçok animasyonda seslendirme yapan Keremcem gitarda çalmaktadır. Ayrıca ipucu paketinde sarı kırmızı bir atkı vardır ve Keremcem koyu Galatasaray taraftarıdır.

Ayna Hangi Ünlü?

Maske Kimsin Sen yarışmasının 2. bölümde yarışan Geyik’e yakın arkadaşları sorulduğunda Ayna cevabını vermişti. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bizler Geyik’in Burcu Özberk olduğunu düşünmekteyiz. Ayna ise Burcu Özberk’in yakın arkadaşıdır. Ayna’nın sahnede ki performansı ve sesi Buket Aydın’a benzetilmiştir. Ayrıca Buket Aydın ve Burcu Özberk yakın arkadaştır. Bizler bundan dolayı Ayna’nın Buket Aydın olduğunu düşünüyoruz.

Tavus Kuşu Hangi Ünlü?

Tavus Kuşu’nun ipucu paketinde yer alan Pusula bizlere, Geniş Aile dizisinde Ulvi karakterini canlandıran oyuncumuz Bülent Çolak’ı hatırlattı. Bülent Çolak geçtiğimiz günlerde Pusula isminde bir menajerlik şirketi kurmuştur. Ayrıca ipucu paketinde kale ve fotbol topu yer alıyordu ve oyuncumuz Bülent Çolak bir dönem amatör olarak futbol da oynamıştır. Bizler bundan dolayı Tavus Kuşu maskesini takan ünlünün Bülent Çolak olduğunu tahmin etmekteyiz.

Ördek Hangi Ünlü?

Maske Kimsin Sen yarışmasında dansları ve sesi sayesinde en çok beğenilen yarışmacılardan biri olan Ördek’in ipucu paketinde, meyve ve sebzeler yer almaktaydı. Ördek, formuma dikkat ederim ve sağlıklı beslenirim diyordu. Güzel oyuncumuz Aslı Bekiroğlu da Beslenme Ve Diyetik mezunudur. Ayrıca Aslı Bekiroğlu’nun köpeği de vardır. Bu ipucuların yanı sıra sahne performası ve sesi de bizlere Ördek kostümünü giyen ünlünün Aslı Bekiroğlu olduğunu düşündürdü.

Bu konumuzda Maske Kimsin Sen’deki Maskeli Ünlüler Kimler? Sorusunu en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.