Maria ve Mustafa Dizisi Oyuncuları Kimler, Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?

6 Yorum 1.367 kez izlendi

Maria ve Mustafa Dizisi Oyuncuları Kimler, Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor?  Yeni sezona kanallar çok iddaalı şekilde hazırlanıyor. Yeni sezonda reytinglerde üst sıralarda yer almayı hedefleyen kanallar en iddaalı diziler ile anlaşıp sezon boyunca başarısını devam ettirmek istiyorlar. Bu yüzden de kanallar yeni sezon için dizi arayışlarına devam ediyor.

Maria ve Mustafa dizisi de yeni sezon projeleri arasında yer alıyor. NTC Medya imzası taşıyan Maria ve Mustafa dizisinin senaryosunu Mahinur Ergun yazarken yönetmenliğini Faruk Teber yapacak. Maria ve Mustafa dizisinin yayınlanması için ATV ile görüşülüyor. Maria ve Mustafa dizisi için modern bir aşk hikayesi deniliyor. Aynı zamanda farklı iki kültürden gelen insanların imkansız aşkı olarak tanımlanan Maria ve Mustafa dizisi ile ilgili detaylar konumuzun devamında sizlerle.

Maria ve Mustafa Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler var?

Jessica May- Maria,
Hilmicem İntepe- Mustafa,
Tamer Levent- Kudret,
Ezgi Çelik- Nadire,
Tuğba Tutuğ-Gonca,
Haki Biçici-Şahin,A
lpay Kemal Atalan-Nihat,
Özlem Ulukan- İclal,
Hira Koyuncuoğlu- Nisan,
Derin Deniz Görgülü- Zeyno,
Haldun Boysan-Haşmet,
Mine Tüfekçioğlu-Zümrüt,
Burak Berkay Akgül- Rüzgar,
Cem Karakaya- Bekir,
Hülya Gülşen Irmak- Feriha,
Neyra Kayabaşı-Nazlı,
Zeynep Gülmez- Reyhan

Jessica May – Maria

Maria ve Mustafa dizisinin Maria karakterine hayat verecek olan kadın başrol oyuncusu Jessica May oldu. Daha önce Yeni gelin dizisinde Bella karakterine hayat veren güzel oyuncu bu diziden sonra Hüseyin Kara ile evlenmiş ve ülkemizde yaşamaya başlamıştı. Karadeniz gelini olan Jessica May Maria ve Mustafa dizisinde Avrupa’dan gelmiş bir turist olan Maria karakterini oynayacak. Detaylı bilgilendirme ve resimler için Tıklayın >> Maria ve Mustafa dizisi Maria Kimdir?Jassika May Maria Mustafa dizisinde Maria rolünde

Maria ve Mustafa dizisinin oyuncu kadrosu için henüz kimseyle görüşme yapılmadı. Maria ve Mustafa dizisinde yer alan oyuncular hakkında bilgiler konumuza eklenecektir. Maria ve Mustafa dizisinin hazırlıkları hala devam ediyor. Dizinin hazırlıkları tamamlanınca oyuncu arama çalışmalarına başlanacak. Oyuncularla anlaşma sağlandıkça konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

hilmicem intepe kimdir yeni dizisi Maria mustaf Hilmicem İntepe- Mustafa

19 Mayıs 1992 tarihinde Muğla’da doğdu. Hilmicem İntepe çocuk yaşlardan beri dans ve akrobasi ile ilgilendi. Hilmi Cem İntepe Muğla üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda eğitim aldı. 17 yaşında dans eğitimi almaya başladı ve birçok kez salsa Türkiye Gençler şampiyonu oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldı. Sonrasında yarışmaya tektat katıldı. 2013 yılında Survivor Gönüllüler takımında yer aldı ve birinci oldu. 2015 yılında Survivor All Star yarışmasına katıldı ve üçüncü oldu.

İlk oyunculuk tecrübesi Muhteşem Yüzyıl dizisinde oldu. Hilmicem İntepe daha sonra Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada gibi dizi ve filmlerde rol aldı. Trt1 de yayınlanan Tek Yürek dizisinde Yiğit Demir karakterine hayat verdi. Hilmicem İntepe Maria ve Mustafa dizisinde Mustafa rolünü canlandıracak.

Tamer Levent Maria ile Mustafa dizisinde Tamer Levent- Kudret

13 Ekim 1950 tarihinde İzmir ilimizde doğan Tamer Levent sadece bir dizi oyuncusu değil aynı zamanda Tiyatro Yönetmeni, Oyuncu, Oyun Yazarıdır. Sayısız dizi ve filmde rol alan Tamer Levent son olarak İstanbul’lu Gelin dizisinde Garip, Cesur ve Güzel dizisinde Tahsin Korludağ, Aşk Yeniden dizisinde Şevket karakterlerine hayat vermiştir. Tamer Levent Maria ile Mustafa dizisinde önemli bir karakteri canlandıracak.

Ezgi Celik Maria ile Mustafa dizisinde Ezgi Çelik- Nadire

6 Ağustos 1984 tarihinde İstanbul’da doğan Ezgi Çelik ilk oyunculuk deneyimini Düş Gezginleri dizisinde yaşadı. Ezgi Çelik son olarak Muhteşem Yüzyıl: Kösem isimli dizide Gülperi Hatun karakterini canlandırmıştı. Ezgi Çelik 2020 yılında ise Maria ile Mustafa dizisinde oynayacak.

Tugba Tutug yeni dizisi maria ve mustafa Tuğba Tutuğ- Gonca

1 Şubat 1992 yılında doğdu. Tuğba Tutuğ Haliç Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun oldu. Tuğba Tutuğ Hayatımın Aşkı, Adını Sen Koy dizilerinde rol aldı. Şimdi de Yaralı Kuşlar dizisinde Ayşe karakterini canlandırıyor. Tuğba Tutuğ instagram hesabı https://www.instagram.com/ttugbatutug/?hl=tr

Haki Bicici Maria ile Mustafa dizisinde Haki Biçici-Şahin

11 Haziran 1981 tarihinde Ankara ilimizde doğan Haki Biçici özellikle Hanımın Çiftliği isimli dizide Güllü’nün abisi karakteriyle meşhur olmuştur. Daha önce Emret Komutanım, Kadın Severse, Ulak, Dantel, Kağıt, Hanımın Çiftliği, Başrolde Aşk, Firar, Yalan Dünya, Hükümet Kadın, Türkün Uzayla İmtihanı, Mucize, 5 Dakkada Değişir Bütün İşler ve Komedi Türkiye gibi dizi ve filmlerde rol alan Haki Biçici Maria ile Mustafa dizisinde yer alacak.

ozlem ulukan maria ile mustafa dizisi Özlem Ulukan- İclal

1985 yılında İstanbul’da doğdu. Özlem Ulukan İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı. Haliç Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Bu zamana kadar Senden Başka, Yer Gök Aşk ve Leyla ile Mecnun dizilerinde rol aldı. Özlem Ulukan No:309 dizisinde oynadı. Özlem Ulukan instagram hesabı https://www.instagram.com/ozlemulukan/?hl=tr

hira koyuncuoglu kimdir yeni dizisi maria ile mustafa

 Hira Koyuncuoğlu- Nisan

Hira Koyuncuoğlu 1995 yılında Yalova’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi mezunudur. İlk olarak 2012 yılında Adını Feriha Koydum dizisinde rol aldı. O Hayat Benim isimli dizide Nehir karakterini canlandırdı. Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde Bade karakterine hayat verdi. Hira Koyuncuoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/hirakoyuncuoglu/?hl=tr

derin deniz gorgulu kimdir maria ile mustafa dizisi Derin Deniz Görgülü- Zeyno

1997 doğumlu olan oyuncu Derin Deniz Görgülü Acıbadem Üniversitesi – Anestezi ve Reanimasyon bölümü mezunu. Ancak oyunculuğa olan ilgisi sayesinde bu alanda eğitimler aldı. Human Atölye – Temel Oyunculuk, Famelog Academy – Temel Oyunculuk ve Chubbuck Tekniği, Famelog Academy / Kamere Önü Oyunculuk Workshopu, Famelog Academy / Cevdet Mercan ile Sahne Çalışması eğitimlerine katıldı.

Haldun Boysan Maria ile Mustafa dizisinde Haldun Boysan- Haşmet

6 Temmuz 1958 tarihinde Ankara’da doğan Haldun Boysan tiyatro kökenli bir dizi oyuncusudur. Yüzlerde oyunda sahne alan, dizi ve filmlerin vazgeçilmezi olan usta oyuncu son olarak TRT de ekrana gelen Egenin Hamsisi dizisinde rol almıştı. Haldun Boysan Maria ile Mustafa dizisinde önemli bir karakteri canlandıracak.

maria ile mustafa mine tufekcioglu kimdir Mine Tüfekçioğlu- Zümrüt

1966 İstanbul doğumlu olan oyuncu Mine Tüfekçioğlu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı.  Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda stajyer sanatçı olarak görev aldı ardından İstanbul Devlet Tiyatrosu, Antalya Devlet Tiyatrosu tekrar  İstanbul Devlet Tiyatrosu’na tayin oldu hala İstanbul Devlet Tiyatrosunda çalışmaktadır. Bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol alan oyuncu Mine Tüfekçioğlu’nun rol aldığı bazı dizi filmler; 2002- Zerda, 2007- Genco- Kurtlar Vadisi Pusu, Bir Çocuk Sevdim, Galip Derviş dizi filmlerinde rol aldı.

alpay kemal atalan maria ile mustafa dizisinde Alpay Kemal Atalan- Nihat

Asıl adı Alpay Kemal Atalan olan dizi oyuncusu 9 Ocak 1978 tarihinde Zonguldak ilinin Ereğli ilçesinde doğmuştur. Alpay Atalan daha önce bir çok dizi ve filmde roller almıştır. En belirgin dizileri Ah Be İstanbul, Bütün Çocuklarım, Hasret, Genco, Anadolu Kartalları, Görüş Günü kadınları, Büyük Sürgün Kafkasya olmuştur. Alpay Atalan Maria ile Mustafa dizisinin oyuncu kadrosunda yer buldu.

maria ile mustafa burak berkay akgul Burak Berkay Akgül- Rüzgar

1997 doğumlu olan oyuncu Burak Berkay Akgül yeni bir oyuncu. Akademi 35,5 Sanat Evi Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi aldı. Daha önce herhangi bir dizide rol almasa da reklam filmlerinde rol aldı. Burak Berkay Akgül Aytaç Sucuk, Casper ve Metro reklam filmlerinde rol aldı. Burak Berkay Akgül instagram hesabı https://www.instagram.com/burakberkayakgul/

maria ile mustafa cem karakaya Cem Karakaya- Bekir

1971 doğumlu olan oyuncu Cem Karakaya Cilolu İbo olarak tanıdığımız Feridun Karakaya’nın oğludur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezundur. Univesity of Florida Tourısm Managment yurtdışında eğitim aldı. Cem Karakaya bir çok tiyatro oyununda yer aldı ve hala İstanbul Devlet Tiyatrosunda görev almaktadır. Bir çok dizi filmde de rol aldı. Bazı hatırlanan dizileri şöyle; Gönülçelen, Her şeyin Bittiği Yerden, 7 Kocalı Hürmüz, Gece Gündüz, İki Aile, Sınıf, Karagöz Hacivat Neden Öldürüldü, Okul, Gece Gündüz, Cennet Mahallesi, Çiçek Taksi, Mahallenin Muhtarları, Tatlı Kaçıklar, Ustura Kemal… Cem Karakaya instagram hesabı https://www.instagram.com/cemkarakaya_official/

Hulya Gulsen Maria ile Mustafa dizisinde Hülya Gülşen Irmak- Feriha

Hülya Gülşen Irmak, 14 Eylül 1965 tarihinde Ankara’da doğmuş bir oyuncudur. Son yıllarda ekrana çok görmediğimiz Hülya Gülşen Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde ve Yüksek Sosyete, Kırgın Çiçekler gibi dizilerde oynamıştı. Maria ile Mustafa dizisinde de oynayacak olan Hülya Gülşen merakla bekleniyor.

neyra kayabasi maria ile mustafa dizisinde Neyra Kayabaşı- Nazlı

Henüz oyunculuk alanında yeni oyuncu Neyra Kayabaşı Maria ile Mustafa dizisinde Nazlı karakterini canlandıracak. Neyra Kayabaşı Yakın Doğu Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesinde eğitim aldı. Henüz bir reklam ya da dizi filmde rol almayan oyuncunun ilk projesi de Maria ile Mustafa olacak.

zeynep gulmez maria ile mustafa Zeynep Gülmez- Reyhan

Zeynep Gülmez 1974 Bursa doğumlu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Bursa Devlet Tiyatrosu’nda sözleşmeli sanatçı olarak görev yaptı. Sonrasında İstanbul’a taşındı. Yalçın Menteş Tiyatrosu’nda Kandemir Konduk Tiyatrosu’nda, Oyun Atölyesi’nde Donkişot Tiyatro’da ve Tiyatro Cef’te oyunculuk eğitimi aldı.  Zeynep Gülmez instagram hesabı https://www.instagram.com/zeynonoyno/ Zeyneo Gülmez’in rol aldığı bazı dizi filmler; 1999- Ayrılsak da Beraberiz, 2000- Abuzer Kadayıf, 2002- Kınalı Kar, 2002- Kuzenlerim, 2006- Selena, Annem, Parmaklıklar Ardında, Akasya Durağı, Alemin Kralı, Yeşil Deniz, Kocaman Ailem, Sevgili Geçmiş dizi filmlerinde rol aldı.

Maria ve Mustafa Dizisinin konusu Hikayesi özeti Nedir?

Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahdı olan Mustafa’nın aşk hikâyesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkânsızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak. Maria ile Mustafa dizisi konusu bu şekilde. Bakalım nasıl ilerleyecek dizi.

Maria ve Mustafa Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi kim?

Maria ve Mustafa dizisinin yapım ekibi belli oldu. NTC Medya imzası taşıyan Maria ve Mustafa dizisinde senaryo yazan isim Mahinur Ergun oldu. Maria ve Mustafa dizisinin yönetmenliğini Faruk Teber üstleniyor. Yapım ekibinin belli olduğu Maria ve Mustafa dizisinin diğer hazırlıkları için çaba harcanıyor. NTC Medya da bu zamana kadar bir çok yapımda imzası bulunan güçlü bir medya grubu. Ntc Medya’nın imzasını taşıyan bazı diziler Kırgın Çiçekler, Kardeş Payı, Kaçak Gelinler, Adı Zehra, Zengin ve Yoksul, Mutlu Ol Yeter.. Hepsi de reytinglerde yayınlandığı kanalların yüzünü güldürmüştü. Şimdi de Maria ve Mustafa dizisi için hazırlıklarını tamamlamaya çalışan NTC Medya bu dizisi ile de kanalını memnun edecektir.

Maria ve Mustafa Dizisi Nerede Çekiliyor?

Maria ile Mustafa dizisi Kapadokya Ürgüp’te çekilecektir. Maria ile Mustafa dizisi çekimleri Nevşehir ilimizin doğal güzellikleri ile dolu Ürgüp Kapadokya’da yapılacaktır. kapadokya urgup resimleri

Maria ve Mustafa dizisi adından anlaşılacağı üzere hem yurtdışında hem de ülkemizde çekilecektir. Maria yurtdışında doğmuş büyümüş bir genç kızdır ve ailesi de muhtemelen hala yurtdışında olması sebebiyle yurtdışı çekimleri de olacaktır dizi de. Ülkemizin hangi cennet mekanında çekileceği henüz belli olmaya dizide doğal güzellikleri olan mekanlar tercih edilecektir çünkü yurtdışından da izleyici olacaktır dizinin adından ve konusundan dolayı. Çünkü Yabancı Damat dizisinin yunan izleyici kitlesi çok fazlaydı. Maria ve Mustafa dizisi de benzer konuda olduğu için çekim mekanları oldukça önemli ülkemizin tanıtımı konusunda.

Maria ve Mustafa Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Maria ve Mustafa dizisi ne zaman başlayacak? Maria ve Mustafa dizisinin muhtemelen 2020 yılının başında yayınlanacak. Maria ve Mustafa dizisinin çekimlerine ve hazırlıklarına yeni başlandığı için dizinin ekranda yayınlanmasına çok var. 2020 yılı başında yayınlanacak olan Maria ve Mustafa dizisi için ATV ile görüşmeler sürüyor. ATV kanalı ile anlaşma sağlandığı takdirde Maria ve Mustafa dizisi çekimlerine başlanır ve 2020 sezonunda yayına başlar diye tahmin ediliyor.

Maria ve Mustafa dizisi başrol oyuncuları için sizlerin ekranda görmek istediği oyuncu ikilisi yani partnerleri kimler olabilir? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

6 Yorum

Etiketler