Maria Mustafa Dizisi Maria Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Jessica May)

ATV’nin NTC Medya imzalı dizisi “Maria Mustafa”nın hazırlıkları devam ederken dizinin başrol oyuncusu da belli oldu. Maria karakterine hayat verecek oyuncunun bilgilerini ve Mustafa karakterini kimin oynayacağını bu sayfada sizlerle paylaşarak Maria Mustafa dizisi hakkında ve başrol oyuncuları hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Maria Mustafa dizisinde Maria karakterine hayat verecek olan oyuncu Jessica May oldu.

Maria Mustafa dizisi Maria kimdirMaria Mustafa Dizisi Maria Kimdir?

Senaryosunu Mahinur Ergun’un yazdığı Maria Mustafa isimli dizinin yönetmen koltuğuna usta yönetmen Faruk Teber oturacak. 2020 yılının ilk aylarında başlayacak olan oyuncu seçmeleri sonrasında deneme çekimleri için Nevşehir ilimizde Ürgüp, Göreme gibi ilçeleri tercih edilecek. Kapadokya’da geçen bu güzel aşk hikâyesinin başrol kadın yıldızı belli oldu. Dizide Maria karakterine Jessica May hayat verecek. Daha önce oynamış olduğu Yeni gelin dizisinde herkesin gönlüne taht kuran Jessica May yeni dizisi Maria ve Mustafa’da Maria karakterine hayat veren kadın başrol oyuncusu oldu. Brezilyalı oyuncunun başrolünü oynadığı “Yeni Gelin” dizisi 3 sezon sürmüştü.

Maria Mustafa Maria kimJessica May Maria Mustafa dizisinde başrolde oynayacak

Öncelikle birçok kişi Maria ve Mustafa dizisinde konunun ne olduğunu neyi anlattığını merak ediyor. Maria ve Mustafa dizisinin konusunu kısaca özetlemek gerekirse; ATV ekranlarında yayınlanacak Maria Mustafa dizisinde Maria Avrupa’dan gelmiş Avrupa kültürü ile yetişmiş bir turist ile Kapadokya bölgesinde tanışmış olduğu Mustafa’nın hikayesini anlatılacak. Kapadokya’da Ürgüp, Göreme gibi ilçeleri gezen ve buralardan oldukça etkilenen Maria hiç beklemediği anda Mustafa isimli gençle tanışır ve ona gönlünü kaptırır. Farklı kültürlerin bir araya aşk ile nasıl geldiğini anlatan Maria ve Mustafa dizisi oldukça ilgi göreceği benziyor. Konu ile tam uyumlu olması için Brezilyalı ünlü manken ve ülkemizden evlenmiş olan dizi oyuncusu Jessica May Maria rolü olarak tercih edildi.

Jassika May Maria Mustafa dizisinde başroldeJessica May kimdir? Maria ve Mustafa dizisinin başrol oyuncusu Maria karakteri

Jessica May 5 Aralık 1993 tarihinde Brezilya’nın Parana City şehrinde doğmuştur. Jessica May yüksek eğitimini biyolojik bilimler bölümünü tamamlayarak bitirmiş daha sonra model olmak için eğitimine bir süre ara vermiştir. Küçük yaşlardan beri modelliği çok isteyen Jessica May bu arzusuna kavuşmak için emek vermiş ve 17 yaşında Türkiye’ye yolu düşmüştür. Güzelliği ile dikkat çekici bir isim olan Jessica May Türkiye’de kısa bir süre mankenlik yaptıktan sonra dizi oyunculuğu yapmaya başlamıştır.Jassika May Maria Mustafa dizisinde baş rolde kiminle

Türkiye’ye gelmesi ise almış olduğu bir reklam teklifi ile olmuştur. Jessica May’in annesi öğretmen babası ise çiftçidir. Jessica ise küçük yaşlardan beri oyunculuk ve modellik üzerinde hayaller kurmuş ve bu hayallerini gerçekleştirmek üzere ülkemize gelmiştir. 2011 yılından beri İstanbul’da yaşayan Jessica May daha sonra ülkemiz kültürüne adapte olup tanışmış oldu fotoğrafçı Hüseyin Kara ile evlenmiştir. Karadeniz’li olan Hüseyin Kara ile sevgili olduğu dönemde kendisine Karadeniz’i ve tüm Türkiye’yi gezdirmiş, ülkemizin farklı coğrafyalarından etkilenen Jessica May artık ülkemize yerleşmiştir.

Jassika May yen dizisinde Maria oldu2018 yılında fotoğrafçı Hüseyin Kara ile evlenen Jessica May ülkemizde yaşamaya devam ediyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin dizisinde Bella karakterine hayat veren ve başrol oyuncusu olan Jessica May göstermiş olduğu oyunculuk başarısının ardından herkesin tanıdığı ve sevdiği bir isim haline geldi. Yeni gelin dizisi reytinglerde çok iyi izlenme oranlarına ulaştı. Yeni gelin dizisinin bitmesinin ardından evlenen ve Hüseyin Kara ile oldukça mutlu bir yaşam süren Jessica May, Maria ve Mustafa dizisinden gelen teklife evet demiş ve 2020 yılında Mart ayında çekimlerine başlanması beklenen dizide Maria karakterine hayat verecek.

Jassika May Maria Mustafa dizisinde Maria rolündeMaria ve Mustafa dizisinin Maria karakteri nasıl bir rol olacak?

Maria Karakteri; Babası Türk annesi Kolombiyalı’dır. Ürgüp’e babasının vefatı sebebiyle yıllar sonra gelir. Babasından kalan miras işlerini halledip Kolombiya’ya dönmek ister. Orada bir restoran açmak en büyük hayalidir. Ancak kaderin onun için planları başkadır. 

En merak edilen dizilerden birisi olan ve iki kültürün aşk ile nasıl yoğurulup birleştiğini gösteren Maria ve Mustafa dizisi hazırlıklarına devam ederken dizinin Maria karakterine hayat verecek olan Jessica May Fransa’dan gelmiş hem güzel hem de ülkemize hayran kalmış bir turisti canlandıracak. Ürgüp’te tanıştığı Mustafa ile sevgili olan ve daha sonra onunla evlenecek olan Maria Avrupa’daki kültürden çok farklı olan Türk kültürünü çok benimser ancak aradaki sorunlar ve kültürler arasındaki farklılıklar onların aşkına, sevgisine engel olamaz. Bakalım Maria ve Mustafa dizisi izleyenleri etkileyecek mi? Bu sıradışı kültür farklılıkları izleyenlerde nasıl bir etki bırakacak bizler de çok merak ediyoruz.

Jessica May yeni dizisi Mustafa ve MariaÖzet Haber: ATV’nin yeni dizisi ‘Maria ve Mustafa’nın kadın başrol oyuncusu belli oldu! Kadrosunda Tamer Levent’in yer alacağı açıklanan dizinin kadın başrol oyuncusu son olarak ‘Yeni Gelin’ dizisinde rol alan Brezilya’lı güzel oyuncu Jessica May oldu. Erkek başrol arayışları devam eden dizinin çekimleri Kapadokya’da gerçekleşecek. ‘Maria ve Mustafa’ yakında ATV’de ekranlarında izleyici ile bulaşacak.

Jassika May ve eşi Hüseyin KaraMaria ve Mustafa dizisinde Jessica May’in canlandıracağı Maria karakterini sizler nasıl buldunuz beğendiniz mi yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi seyirler dileriz. Not: Maria ve Mustafa dizisinin oyuncu kadrosu konumuza mutlaka göz atın.

Etiketler