Maria ile Mustafa Oyuncu Kıyafetleri Elbise Kombin Markaları

Bu konumuzda yeni dizilerden birisi olan Maria ile Mustafa Oyuncu Kıyafetleri Elbise Kombin Markaları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Çok yakında izlemeye başlayacağımız ve hem konusu ile hem de oyuncu kadrosuyla ciddi bir reyting alarak yeni sezonun en güzel dizilerinden birisi olacağını düşündüğümüz Maria ile Mustafa oyuncularının giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri markaları ve fiyatları ile birlikte sizlere paylaşacağız.

maria kiyafet resimleri marka fiyatlari

Maria ile Mustafa Oyuncu Kıyafetleri Elbise Kombin Markaları

Maria ile Mustafa dizisi gonca'nin gozlukleriMaria ile Mustafa dizisinde Gonca karakterini canlandıran oyuncunun takmış olduğu güneş gözlükleri çok merak edilmişti. Maria ile Mustafa dizisi Gonca rolündeki oyuncunun güneş gözlüğü markası Tomford.

Maria ile Mustafa dizisi Nevşehir ilimize bağlı Ürgüp ve Göreme gibi ilçelerde çekilirken dizinin konusu olan yabancı bir gelinin ülkemizde Mustafa isimli bir genç ile tanışıp evlenmesini konu ediniyor. Hem ülkemiz geleneklerinin hem de yabancı bir gelinin Türkiye’deki gezisi sonrasında tanışıp birbirine aşık olmaları ile başlayan hikaye diziye olan ilgi ve alakayı artıracak görünüyor. Maria ile Mustafa dizisindeki oyuncuların giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri aşağıda sırasıyla sizlerle paylaşacağız.

Marianın giydiği sarı desenli elbiseMaria’nın giydiği sarı desenli elbise

Maria ile Mustafa dizisinde 1.bölümde Maria’nın giydiği sarı desenli elbise İpekyol marka.

maria ile mustafa oyuncularin kiyafetleri

   maria ile mustafa mustafanin kiyafetleri

 Maria ile Mustafa Maria Kıyafetleri Elbiseleri

Maria ile Mustafa dizisinde Maria karakterini canlandıran Jessica May daha önce Yeni gelin dizisi ile tüm Türkiye’nin sevdiği oyuncularından biri olmuştu. Jessica May Maria ile Mustafa dizisinde Maria karakteri ile herkesin sevdiği bir isim olacak. Maria’nın giydiği elbise ve kıyafetler kendisine çok yakıştığı için onun gibi olmak isteyen ve onun giydiği etek bluz pantolon tişört ne varsa merak edenler Maria’nın elbise ve kıyafetleri diye Google’da arattıklarında sayfamıza ulaşacak. Maria ile Mustafa dizisinde Maria’nın bütün elbiselerini ve kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi ile sizlerle burada paylaşacağız.

marianin elbise kiyafetleri jessica may

 

maria ile mustafa dizisi kiyafet resimleri bilgileri Maria ile Mustafa Dizisi Mustafa Kıyafetleri

Maria ile Mustafa dizisinde Mustafa karakterine hayat veren oyuncu Hilmi Cem İntepe oldu.Hilmi Cem İntepe her ne kadar oyunculuk tecrübesi az olsa da özellikle genç kızlar tarafından dikkatle takip edilen isimlerden birisi. Özellikle Survivor programında oldukça başarılı bir yarışma çıkaran Hilmi Cem İntepe Maria ile Mustafa dizisindeki hem oyunculuğu hem de elbise ve kıyafetleri ile dikkat çeken oyunculardan birisi olacak.Mustafa karakterindeki Hilmicem İntepe’nin giymiş olduğu tişört gömlek pantolon taktığı gözlük kullandığı araba gibi merak edilen her şeyi burada bulabilirsiniz.

maria ile mustafa dizisi derin deniz gorgulu kiyafetleri Maria ile Mustafa Zeyno Kıyafetleri

Maria ile Mustafa dizisinde Zeynep karakterini canlandıran oyuncu Derin Deniz Görgülü olacak. Dizinin güzel kızlarından birisi olan Zeyno karakterinin Maria ile Mustafa dizisinde giymiş olduğu elbise ve kıyafetler izleyicinin merak konusu olacak. Maria ile Mustafa dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafetler merak edilirken Zeynep’in giymiş olduğu ve kendine yakıştırdığı kombinler nereden hangi marka fiyatları nedir gibi sorular yine burada sizlerle paylaşılacak.

maria ile mustafa nisan hira koyuncuoglu kimdir Maria ile Mustafa Nisan Kıyafetleri Elbisesi

Maria ile Mustafa dizisinde Nisan karakterini canlandıran güzel oyuncu Hira Koyuncuoğlu olacak. Hira Koyuncuoğlu daha önce çok fazla dizide rol almadığı için izleyiciler tarafından merak edilecek ve onun giydiği elbise ve kıyafetler merak edilecek. Maria ve Mustafa dizisinde Nisan karakterinin giydiği elbise, kıyafet, ayakkabı, çanta, bluz, kemer, gözlük ne varsa bizlere sorabilir aşağıdaki yorum kısmına merak ettiğinizi yazabilirsiniz.

maria ile mustafa gonca mustafanin esi

 Maria ile Mustafa Gonca Kıyafetleri Elbisesi

Maria ile Mustafa dizisinde Gonca karakterine hayat veren oyuncu Tuğba Tutuğ. Daha önce Beni bırakma dizisini izleyenlerin hatırlayacağı Tuğba Tutuğ oldukça güzel oyunculardan birisi. Tuğba Tutuğ Gonca karakteri ile dizinin en güzel oyuncularından birisi olacak. Maria ile Mustafa dizisinde Gonca giydiği elbise ve kıyafetler, taktığı çanta, ayakkabısı, gömleği, pantolonu, tişörtü kısacası merak ettiğiniz herşeyi bizlere sorabilir, Gonca karakterinin nereden giyindiğini hangi marka ve modellerin ve sponsor markaların yer aldığını bize danışabilirsiniz.

maria ile mustafa nadire kimdir

  Maria ile Mustafa Dizisi Nadire Kıyafetleri Nereden

Maria ile Mustafa dizisinde Nadire karakterini canlandıran oyuncu Ezgi Çelik. Ezgi Çelik Maria ile Mustafa dizisinde Nadire olarak giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri kendisine oldukça yakıştıran oyunculardan biri. Maria ile Mustafa dizisindeki oyuncu kıyafetlerin merak edenler Nadire karakterinin giydiği elbise ve kıyafetleri de sıkça sorgulayacak. Bizde Nadire’nin giydiği elbise ve kıyafetleri bu sayfada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Maria ile mustafa kiyafetleri nereden

Maria ve Mustafa dizisinde yukarıda saydığımız oyuncular dışında merak ettiğiniz her türlü elbiseyi kıyafeti bizlere sorabilirsiniz. Dizimizin başlaması ile birlikte en son paylaşılan kıyafetleri oyuncuların giydiği son elbise ve kombinleri sizlere marka ve fiyatları ile birlikte yazmaya çalışacağız. Sizden özellikle görüp merak ettiğinizi bize sorabilir markasına fiyatına öğrenebilirsiniz.

maria ile mustafa gomlekleri

Yorum yaz

31 Yorum

 1. Gonca’nın 29 Kasım tarihindeki bölümde giydiği omzu düşük beyaz kazak markası lütfen 🙏🏻

 2. Marinanın 13. Bölümde giydiği hırkanın markası nedir aceba bengu30@icloud adresine mail olarak atabilir misiniz?

 3. Mustafa nın 10.bölümde giydigi 3 renkli yağmurluğun markasını bulamadım.Yardımcı olabilirmisiniz

 4. Goncanın 9. Bölümde giydiği siyah puantiyeli bluzu markası ve hangi siteden bulabiliriz
  Acil cevappp ablam kız istemede giyecek cabuk cevap verinnnnnn

 5. Goncanın gıydıgı kıyaftlerın markası özellıkle üst bölümü lütfen cevap beklıyorum

 6. Merhabalar,
  Maria ile Mustafa dizisi 5 ve 6. bölümlerinde Maria’nın giydiği otantik bluzlar hangi markanın? 5. Bölümünde renkli otantik bluz giymişti 6. bölümde de mavi beyaz bluz giymişti.

 7. Nadire’nin son bölümde giydiği elbise ile yeşil gömlek krem pantolon kombinin markası ?

 8. Avatar Manuela funda tarıcan

  Sarının üstüne yeşil çiçekli askılı önden yırtmaçlı elbisede ne marka varsa bende istiyorum. Atların yanıda kahve içtikleri sarının üstüne yeşil akılı yazlık elbise

Etiketler